лазерно премахване на грим

  • 1 105
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, бих искала да ме посъветвате къде според вас е най-добре да отида на лазерно премахване на перманентен грим на вежди ,  като се има впредвид, че са толкова избледнели вече , че дори само една процедура ще е нужна, но се чудя дали да отида в дерма акт-там самият лазер е picosure, гледах снимки и са добри резултатите, но пък и като се разрових видях, че има специален лазер phiremoval за перманентен грим и доста салони и козметички добри го предлагат. Объркана съм защото от една страна искам да заложа на клиника като дерма акт с доста голям рейтинг и доказали се в името си , но пък техният лазер не е насочен пециално и само върху перманентен грим, а и върху татуировки, докато philaser-а си е специално и единствено за тази цел. Посъветвайте ме според вас кой вариант ще е най-добрият.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Аз си махам сега веждите с лазер за перманентен грим, след една процедура пигмента стана червен, адкси е грозно. Бих избрала другия вариант. В крайна сметка винаги може да го съчетаеш в два поредни месеца.

# 2
  • Мнения: 3
Аз си махам сега веждите с лазер за перманентен грим, след една процедура пигмента стана червен, адкси е грозно. Бих избрала другия вариант. В крайна сметка винаги може да го съчетаеш в два поредни месеца.
A вие къде ходите за процедурите в момента? И искам да попитам, боли ли и като цяло след процедурата много ли е зачервена кожата

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Аз си махам сега веждите с лазер за перманентен грим, след една процедура пигмента стана червен, адкси е грозно. Бих избрала другия вариант. В крайна сметка винаги може да го съчетаеш в два поредни месеца.
A вие къде ходите за процедурите в момента? И искам да попитам, боли ли и като цяло след процедурата много ли е зачервена кожата
Живея в Стара Загора, правиха ме с неодимов лазер Yag, не боли, след процедурата се слага леден гел за охлаждане, при мен нямаше зачервяване или някакво възстановяване, но пигмента стана ръждив цвят, вероятно няма да излезе лесно.

# 4
  • Мнения: 31
Здравейте,
и аз имама нужда от премахване на перманентен грим. Всъщност съм правила преди време две процедури, но спрях за жалост до там. Мислех, че е изсветлял достатъчно пигмента,колкото да седи добре отгоре новия грим,но се излъгах. А и странното е,че сякаш пигментът в един момент, както беше по-блед,така изведнъж потъмня. Както и да е, финансово също ми дойде много, а за болката да не коментирам. Да де ама все пак не стои добре микроблейдингът върху старите и това си е. Сега умувам дали да не пробвам пак ама този път до край. До колкото разбрах е най- добре с Pico laser. Някой дали е пробвал. Има ли добър ефект, боли ли? Иначе съм чела и за варианта с премахване с разтвотр, но пък май не бил ефективен?

Общи условия

Активация на акаунт