а Коледата чука на вратата

  • 5 578
  • 126
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 327
И на мен ми се идва... Ама не знам дали ще мога с мамуната Sad

# 46
  • Мнения: 4 414
Ама не знам дали ще мога с мамуната Sad
най-добре СЪС, но и без си добре дошла Hug

# 47
  • Мнения: 644

Този клуб ми харесва повече от другите до сега   Hug  Бройте ме и мене за 23.12

# 48
  • Мнения: 644
Ако някой е бил в "Барбароните", си представете нещо подобно в по-неуютен вариант. Мисля, че трябва да се спрем на просторно и уютно място, което да става за игра на малки и по-големи деца.


В Барбароните не е никак лошо.Дали няма да се съберем    newsm78   Колко много сме   Wink

# 49
  • Мнения: 450
Може ли да броите и нас Embarassed Веднага си представям ококорените очи на сина ми при вида на Дядо Коледа/Мраз Shocked
Най-вероятно ще сме един родител,демек аз и едно дете Grinning

# 50
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ако някой е бил в "Барбароните", си представете нещо подобно в по-неуютен вариант. Мисля, че трябва да се спрем на просторно и уютно място, което да става за игра на малки и по-големи деца.


В Барбароните не е никак лошо.Дали няма да се съберем    newsm78   Колко много сме   Wink




Там е много малко за нашата компания

# 51
  • Мнения: 1 193
Хайде присъединявам се и аз.Гласувах за 23.12.,но щом е събота може и на 16.12.Въпроса е да сме живи и здрави.Аз обаче не разбрах този клуб Приказка без край къде се намира.

# 52
  • Мнения: 3 743
Ето тук -
ж.к. "Гео Милев" ул."Голаш" 14


# 53
  • София
  • Мнения: 4 884
Ако решите нещо за "Бъни" или "Барбароните", аз мога да поема инициативата да резервирам ден и час за партито. Миналата година бях записала Бобо в "Барбароните" на Коледно тържество и беше прилично, да не кажа, че си беше даже на ниво всичко. Тогава бяха около 15 деца с родителите си и се събрахме. Това лято разшириха малко салона за родители и остъклиха и част от терасата, което значи, че стана по-просторно. Ще пусна снимки от Бъни и от Барбароните, за да ви онагледя за какво става дума( имам предвид снимки, правени от мен, не от сайта им).

# 54
  • София
  • Мнения: 4 884
грешка

Последна редакция: нд, 19 ное 2006, 16:18 от gabiplus

# 55
  • Мнения: 3 743
Утре ще отида до "Приказка без край" и ще разпитам какво предлагат, цени, резервация ...

# 56
  • София
  • Мнения: 2 356
На нас за 16 или 17 засега ни е без значение, по нататък не знам. Ще гледаме да дойдем каквото и да решите  Hug

# 57
  • Мнения: 3 743
Ходих до "Приказка без край", до 2 дни ще ми изпратят цените на новогодишните програми.
Вариантите са два - първия е за много малки деца до 3-4 годишна възраст и е куклен театър и накрая пристига Дядо Коледа и раздава подаръците. Втория вариант (препоръчаха ми го) е нещо като шоу в което Джуджето обърква подаръците Снежанка му помага да оправят бъркотията и накрая пак пристига Дядо Коледа Mr. Green, но този вариант бил по-интересен, защото Джуджето се занимава и закача с децата.
Самия клуб много ми хареса, капацитета им е около 30 възрастни и 30-40 деца.
Ами това е, чакам да ми кажат и цените и да решим!
Лошото е, че като гледам анкетата май няма да успеем да се съберем всички Sad. Ще трябва все пак да определим някаква дата.

# 58
  • Мнения: 1 710
Гласувах за 16 с две деца, но всъщност ми е все едно дали на 16 или на 17-ти, така че според групата. За съжаление още не мога да кажа каква ще ни е програмата за 24-ти, но ако останем в София и тогава пак ще се наредим в бройката.
Хайде чакаме цените...

# 59
  • Мнения: 3 743
Сега видях в сайта, това са двата варианта на програмата, които се опитах да ви обясня:

Искате ли да изживеете една Коледна приказка,заповядайте при Нас и ние ще ви я разкажем!За Коледа и Нова Година,предлагаме на вашето внимание различни коледни програми!

за деца от 1г. до 4г.

"Куклен театър"-"Изгубените подаръци на Дядо Коледа" разказани от Снежанка,не без помощта на Добрият старец,който ще зарадва всички деца с индивидуални подаръци!

за по-големите: над 4г .

Уникална Шоу програма: "Коледните пакости на джуджето Чочко"!(със специалното участие на Снежанка,джуджето Чочко и разбира се Дядо Коледа, придружено от много смях,игри,подаръци и куп приказни изненади!


Така, че ако решим да сме там трябва да изберем някоя от двете програми newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт