как се "гледате"?

  • 2 300
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 1 334
ходя пеша (доста големи разстояния съм способна да изминавам  Grinning) , сядам на някое кафенце, чета си вестник/списание, тревъл гайдс-и правя планове за предстоящи пътувания- екстра ми се отразява. Особено обичам кафетата в книжарниците, избирам си книжки дето ще ги чета след като мине поредния изпит, както и такива които ще подаря на мъж ми за Коледа и други за Ивана. Също редовно посещавам спортни състезания разни и обичам да гледам спорт всякакъв, макар че аз самата не спортувам.

# 31
  • Мнения: 1 610
Иначе САМО мое си е времето в тоалетната Embarassed. С книжка и списание. Тогава всички са total Ignor, не ме интересува дори и света да се срутва, това са си моите 20 минутки Crossing Arms Flutter.
хаха...на нас като ни никнат зъбки и това време нямам...на два пъти си я нося в банята, аз пишкам тя ме гледа и се 4уди какво става

тандури, аз имам баба германо/шотландка вкъщи.не се меси, само помага.гледа си телевизия и е свободна да се порадва на бебе...все за 30 мин взема беба,ако не съм довършила чистенето и подреждането. в другото време бебето в кош4ето до мен и й говоря като е събудена. спи 2 пъти по 30/40 мин следобед. до компа имам шезлонг, стои вътре и си играе, като се разхлен4и я вземам в мен да стои, а аз пиша...ваната и другите процедури е като заспи, зареждам се с бебефон.тя до 1 4аса се събужда само ако работи тв-то.затова сега има ембарго в стаята да не се пуска тв.
доскоро вси4ко сама се опитвах да правя, но сега като се върне татко, грабва щафетата с бебето...играят си, гледат телевизия..или почва да готви...общо взето ми е супер мъжа!

# 32
  • Мнения: 11 315
На фризьор съм ходила с количката - реве, тръшка се, мрънка, заспива, обаче е с мен. Нямала съм друг начин. Не ми е било много спокойно, но е нямало друг начин. Не че не мога сама у дома да се подстрижа, но ми е кеф да ме поглезят за половин час.
На фитнес съм ходила с двамата още от бебета - в коша от колата в началото, после в стаята на детегледачката. Сега вече като по-големи си имат собствена бавачка - татето.

Тандури, определено е въпрос на организация. Ще се оправиш, не се притеснявай.
Първите месеци с двама е винаги трудно, особено вие, както ще се и местите.
От това няма да станеш по-малко обичана от баткото или малката. Гледай засега да имаш достатъчно време за сън, другото ще се нареди.

# 33
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Eеех, благородно ви завиждам за фризьорите - аз все ходя на различни - да ги пробвам и все не уцелван някой дето да става - тези хора не знам вече - толкова нескопосани не бях срещала..ох да не продължавам, че пак се ядосах #Cussing out #Cussing out

  bouquet  bouquet

# 34
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Оххххххх,болна тема. Sick
Години:31
Бели коси:един брой,за сега  Mr. Green
Дете:1 брой ама стига за няколко и оЩе един брой coming soon ( в това 4исло не е вклЮ4ен таткото ) Mr. Green
Сутрин 4асовника ми звъни в 6,15. Запо4вам да ба4кам към 7,30. Работя по 8 4аса на ден. Губя по около 4ас,4ас и малко в пътуване до работата и обратно,и оЩе около половин 4ас за да си прибера каката от градина.Следва малко оправяне на къЩата,която обикновенно е като след атомна бомба,ве4еря и паркиране на детето да спи.
Става обикновенно 23 4аса.Толкова съм гроги,4е или заспивам на дивана или се затътрям по инерция до банята за да си измия зъбите и батерията ми пада. Събота и неделя се 4исти,пере,глади и подобни. За какво мое "гледане" може да ми остане време? Twisted Evil В близката петилетка не се предвижда... Confused
Това е положението,Минке ...

# 35
  • Мнения: 7 091
Тандури, определено е въпрос на организация. Ще се оправиш, не се притеснявай.
Първите месеци с двама е винаги трудно, особено вие, както ще се и местите.
От това няма да станеш по-малко обичана от баткото или малката. Гледай засега да имаш достатъчно време за сън, другото ще се нареди.

И аз си мисля, че като се преместим ще е друго. Като бях само с баткото намирах повече време за себе си, ама сега имам и огромно количество допълнителна работа, заради местенето, което хич не си е за подценяване.  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 160
ми, да кажа и аз - на 43 съм, три деца, работя на пълен работен ден, за белите коси да не казвам  Embarassed. Убедила съм се, че всичко е въпрос на добра организация и дисциплина. Сутрин банята е моя за около 45 минути - мъжа ми влиза преди мен, децата ползват тяхната. Задължително душ, крем за лице, около очите, за тяло, грим и т.н. Вечер след като приключа с дечурлигата, пак задължително разгримиране, 2 пъти седмично маска на лицето, един път седмично маникюр, през почивните дни ходя пеш по един час, напоследък много ограничавам храната, че лесно започнаха да се трупат килцата, пък аз си падам суетна а и малко перфекционистка, та всичко трябва да ми е наред  Laughing
А иначе най обичам да чета - книги (преди заспиване около 1 час), списания (когато мога, понякога в обедната си почивка), да се ровя в интернет често в работно време, както сега

# 37
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 639
Аз съм една жена на 33, с бели косми от около 10 години насам  Grinning
Денят ми започва в 6 сутринта и "завършва със Първа програма"  Simple Smile.

"Гледането" ми е следното:
Веднъж на 2 месеца ходя на фризьор, за около 2 часа - боядисване, подстрижка, издухване... рахат  Simple Smile.
Веднъж на две седмици - вана с ароматни соли за около 30 минути, иначе маски ежеседмично, кремове и грим - ежедневно  Simple Smile Дрехи много не купувам, че нямам кой знае какъв вкус, пък и не съм в много удобен за логаритмуване вид ... та опирам все до дънки и тениски  Laughing
Излизам веднъж на около месец и половина по женски - с приятелки или с колежки, мъж ми гледа Камбанка. И той излиза с приятели от време на време...
Вечер използвам да чета, да се ровя из форума, или последната ми страст - Фотошопа, на тиха музика... релакс... Откакто завърших дисертацията, съм се зарекла вкъщи повече да не работя!

А на дядо Коледа съм си поръчала час за масаж и пълна грижа в козметичен салон, дано да ме огрее  Grinning

# 38
Като говорим за "гледане" може ли някой да ми препоръча някаква марка козметика? Тези кремчета за около очите и други подобни, че нещо забелязвам около очите неща, дето не ми харесват  Embarassed Никога никакви кремове не съм ползвала, грим не обичам, ползвам само червило от време на време.
Какво ползвате вие? Препоръчайте нещо...  newsm78

# 39
  • usa
  • Мнения: 2 113
Оххххххх,болна тема. Sick
Години:31
Бели коси:един брой,за сега  Mr. Green
Дете:1 брой ама стига за няколко и оЩе един брой coming soon ( в това 4исло не е вклЮ4ен таткото ) Mr. Green
Сутрин 4асовника ми звъни в 6,15. Запо4вам да ба4кам към 7,30. Работя по 8 4аса на ден. Губя по около 4ас,4ас и малко в пътуване до работата и обратно,и оЩе около половин 4ас за да си прибера каката от градина.Следва малко оправяне на къЩата,която обикновенно е като след атомна бомба,ве4еря и паркиране на детето да спи.
Става обикновенно 23 4аса.Толкова съм гроги,4е или заспивам на дивана или се затътрям по инерция до банята за да си измия зъбите и батерията ми пада. Събота и неделя се 4исти,пере,глади и подобни. За какво мое "гледане" може да ми остане време? Twisted Evil В близката петилетка не се предвижда... Confused
Това е положението,Минке ...

ей, някой на моето дередже с малката разлика, че броят на децата без съпруга е три, моят часовник звъни в 5.10 и започвам работа в 6.30, за да мога да свърша в 3 и да започна втората смяна като таксиметров шофьор на дечурлигата...

# 40
  • Мнения: 3 367
мерси на включилите се..като гледам не само моята НГ резолюция трябва да включва малко "време за мен си";ако не за друго -то поне да предадем на дечинята идеята за себе-гледане и уважение..
*
в този ход на мисли ще взема да си легна днес в 9.30 вместо да подреждам мазе с играчки валящи се,висящи и стърчащи къде ли не..и прането дето е от неделя няма да нагъна,ха да видим  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт