Как научихте децата да си подреждат нещата

  • 1 720
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 886
Не аз научих него а той нас.Баба му го научи така видиш ли неизмита чиния с( касичката да върви по нас)  Глоба 50 стинки.Видиш ли яке пак така общо взето и аз почнах да му го връщам като видя играчки или дрехи му викам Глоба маме даи са ти 50 стинки.И така никои в нас не разхвърля Sick Mr. Green Heart Eyes Laughing Naughty Peace Joy



 ти да не мислеше че на мъж ми му беше лесно.Особено като той е единствения икономист
Със сигурност, във вас е доста подредено, в противен случай, досега да сте се разорили. Joy
Лично на мен идеята много ми хареса, но на мъжа ми, надали ще му допадне, доста ще му отънее портфейла. Wink Money
hahaha Joyам аникои никого не пита bowuu hahaha Joy почваи  да видим резултата  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 161
И двете си прибират сами стаите.Аз съм много мека и сговорчива по всички други въпроси,но когато става въпрос за ред и чистота съм непреклонна.Струваше ми много нерви и едно разкачено от повтаряне чене Grinning.

# 32
  • Мнения: 2 757
Номерът е по принцип детето да се научи на послушание. Събирането на играчките е само конкретен случай. Не може да се очаква от деца да не правят бели и да се сещат сами да правят каквото трябва. Но е много важно като им се каже нещо да слушат. Ако това го няма за родителите се очертава ад.
Аз не го мога,  не знам как го правят някои хора. Но покрай себе си непрекъснато виждам послушни деца. Вчера едни около 2 годишни примерно си играха колко си играха и преди да си тръгнат си събраха всички играчки и си ги наредиха по рафтовете. Предполагам майка им е казала да го направят, но една дума е била достатъчна, щото нямаше викове, обяснения, моления. Казва тръгваме и тръгват, изобщо не се е налага да се обяснява, няма уговорки Айде още малко и т.под. Имам двама много палави племенника. Щуреят непрекъснато, но майка им и баща им само като кажат примерно Сядай на стола, на момента се подчиняват. След малко пак може да са под масата, въпросът е, че е думите на родителя имат сила, а не като в нашия слуай, все едно нищо не съм казала, най-много да се обърне и да ми се изхили в очите или да види дали не се приближавам, и ако не си продължава да си действа. Е не знам как става номера, но някои хора са го постигнали. Ще взема да питам снаха си някой ден  newsm78

# 33
  • Мнения: 5 877
- Мрън, не мрън, ако не е оправено, не искам да играя - казвам пък аз.
Тоже самое. Освен това винаги, когато правим нещо заедно - например рисуваме - после си прибираме нещата, защото "така правят истинските художници" (строители, готвачи и пр.)

Общи условия

Активация на акаунт