АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 7)☀

  • 23 905
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 867
Момичета възможно ли е от приема на магнезии урината ми да е тъмна на цвят.
Няма никакъв тежка миризма или нещо подобно, но е адски тъмна.
Аз пия диаспорал( магнезий) урината ми е много,много тъмно жълта. Пия много вода.


Аз съм с Алеракт,който има и вит от гр. Б, които също май оцветяват урината. И моята е такава тъмна тъмна, жълто към кафява, сутрин особено е плашеща.
Ще пусна тези дни една стерилна за успокоение.

# 46
  • Мнения: 2 797
И аз минах преглед уж съм с повръщане пак качвам килограми🤔Иначе госпожицата в 18седм и 3 дни е 331грам и е активна. Дай Боже да е така до края 🙏😇

# 47
  • Мнения: 696
Тъмната урина е хормонална, но аз имах такава само с първата бременност

# 48
  • Мнения: 110
Момичета,
На някоя от вас случвало ли се е кафяво зацапване в 18г.с? Днес получих такова.🙄
Вчера бях на преглед и всичко беше наред…

# 49
  • Мнения: 921
Оставям линк на видео,което трябва да започне всеки момент.
Грижа за бебето у дома.

https://www.facebook.com/106207126099547/posts/4812517295468483/

# 50
  • Мнения: 606
Hris, аз имам (18 +6) oбаче аз прокървявах на 2 пъти до сега. Кафявата кръв е стара, не е страшно поприндип. До сега имала ли си проблеми? Аз вече не ѝ се панирам, но ако теб те притеснява посети АГ.

# 51
  • Мнения: 110
Hris, аз имам (18 +6) oбаче аз прокървявах на 2 пъти до сега. Кафявата кръв е стара, не е страшно поприндип. До сега имала ли си проблеми? Аз вече не ѝ се панирам, но ако теб те притеснява посети АГ.

В по-ранни седмици съм имала на няколко пъти пак същотото, последно беше около 12г.с  Ако продължи и утре ще се консултирам с АГ за всеки случай.
Благодаря ☺

# 52
  • Мнения: 754
Аз имах зацапване в началото на 7ма седмица, тогава ми изписаха Утрогестан и Алеракт, Алеракта го продължавам все още, а Утрогестана го спрях в 16та седмица. 18+4 съм, от тогава съм нямала зацапвания (да не чува дявола). Според мен е редно да отидеш на преглед.

# 53
  • Мнения: 1 220
Королева и аз се чудя къде си ги сложила тия 17 кг , не ти личат..
cosmic браво на теб за режима ...аз съм мн зле.Вчера си казах , че ще ям супи тия дни (само не за да не дебелея, а по друга причина 😃 ) - снощи ядох супа  ,днес закусих овесени ядки с мляко и познай на обяд какво направих - сандвичи и палачинка....поне съм сготвила една бърза супа за довечера .Мн съм безволева на тема храна.Иначе 18 + 4 г.с съм плюс 4 кг вече, но не личат много макар , че съм дребосък.
Аз няма да се пиша в анкетата още ,ще чакам още едно предположение на феталната.
 Ето корем и от мен.Без клин изглежда малко по - малък ,но пък по - мазен.Не знам дали споделих вече , че имам операция херния над пъпа и от нея някак ми се пригъва корема мн гадно и не стои опънат като на Барбалена например.


# 54
  • Мнения: 771
Аз имах зацапване в 17г.с. Не се знае от какво. Преди това съм имала мисля, че в 12г.с. А първи път в около 7.гс и си мислих, че е странен цикъл. Това и беше причината да се съмнявам за бременност.

Мисля, че в 17г.с беше от рязкото спиране на Утрогестан. Сега пия магнезий. Но на прегледа всичко с бебето изглеждаше добре. Даже докторът каза, че се чувства добре - не знам как го е разбрал, де!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 410
И аз бях на преглед днес 15гс+5. Предна плацента, като първородния господин, 134гр го изкара. Много се пъчи и разтяга това бебе Grinning Видяха се очните кухини. Да си пия ношпато и така. С храненето имам проблеми, малко неща ми се ядат, ама да видим. Следващия път (31.3) ще пускаме пак урина и кръв, таа ще трябва да е на гладно.

# 56
  • Мнения: 227
Здравейте!Минах Фм и ме запишете с момиченце 😊🌸❤️🥰🥰🥰 бебчето е добре,само че ме уплаши доктора че има риск от прееклампсия 😒

# 57
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Роси честито! И на мен така ми казаха, не знам защо. Като имаш предвид че и веднъж не са ми измерили кръвното, а аз съм с ниско попринцип и си го меря често сега. Изобщо не съм минавала 120/80.

# 58
  • Мнения: 3 326
Кой търсеше йога за бременни във Варна?
https://play.decathlon.bg/activities/296?utm_source=social&u … 6525mzxxu-impJ55w

# 59
  • Мнения: 3 946
Роси честито! И на мен така ми казаха, не знам защо. Като имаш предвид че и веднъж не са ми измерили кръвното, а аз съм с ниско попринцип и си го меря често сега. Изобщо не съм минавала 120/80.
Те не гледат кръвното, а правят доплер на кръвотока и преценяват по индексите.

Общи условия

Активация на акаунт