БРАТЯ - СЕЗОН 4

  • 30 704
  • 741
  •   1
Отговори
  • Галифрей
  • Мнения: 4 136
Заповядайте в новата ни темичка!!! ❤❤


Предишната тема — https://www.bg-mamma.com/?topic=1391782

За сериала —— тук https://bg.wikipedia.org/wiki/Братя_(сериал)

Фейсбук страница  https://www.facebook.com/bratiatvseries/


Онлайн  можете да намерите в  NOVA play, Vbox7 или YouTube


Wekcome to Лиси Мафия 😂🦊💵  от вторник то петък 22:30











Последна редакция: нд, 17 апр 2022, 19:58 от bubanka

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
Мерси за темата!

Ох, тая Неда и тя с такава многострадална физиономия, че...едва я изтрайвам.

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Аз явно нещо съм изпуснала. Защо такъв разрив има в отношенията между Денис и Радо? И защо Радо го прибраха в ареста, а останалите - не?

# 3
  • Мнения: 5 546
Аз явно нещо съм изпуснала. Защо такъв разрив има в отношенията между Денис и Радо? И защо Радо го прибраха в ареста, а останалите - не?
Радо е сърдит, че Денис си взе чукалата и замина за Америка и го заряза да се оправя сам. Уж Сандо трябваше да го извади, но знаем колко се обичаха и беше ясно, че ще го прецака и няма да си мръдне пръста за него.
За другото - просто хванаха само Радо, другите избягаха и не ги арестуваха.

# 4
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Защото Радо го хванаха по време на онази акция, при която Денис уби Калин.
Така някак случайно само Радо закопчаха.
А разривът е защото Денис избяга в Америка, за да спаси себе си и Лора, остави тук на Сандо да спасява Радо от ареста, Сандо естествено нщо не направи и Радо обвинява за това Денис.

Благодаря за темата!

# 5
  • София
  • Мнения: 27 187
Благодаря за темата!

Интересно ми е какви ще ги натвори Ива. Тя се забърка вече с наркотиците, така че незивисимо какви са и истинските цели, то и тя се изцапа много лошо (и не и е за първи път). Калин го няма сега да я спасява. Дали Черкеза няма да играе тази роля.

# 6
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Това дори не подлежи на коментар.
Естествено, че Черко ще е новия Калин, въвв всяко едно отношение, това го писах още в началото на сезона.

# 7
  • София
  • Мнения: 27 187
Е, да, така е. И аз го писах. Въпросът е дали ще и спаси задника, за да не отиде в затвора, където уви и е мястото... И заради Лина ако щете. Но и на Драго е там мястото.

# 8
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Бременна в затвора?
А и той все още си пада по нея.
Никакъв шанс.

# 9
  • Галифрей
  • Мнения: 4 136
Яд ме,че Чезката стана новият Калин  😔 аз си го харесвах… ама  вече не, за тях има само един престъпник. Карата е най- страшният ама те не му обръщат внимание.


# 10
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Нещо много бавно ми върви този сезон…..сценаристите издишат..

# 11
  • Мнения: 4 290
Образът на Ива си е на проста и безскруполна жена от първи сезон до сега. Виждам сценаристите държат тази линия, това е добре.
Дано зарежат глупавата нишка с братчедите и родата на полицая, че беше много плоско.
Апаратаментът на Крамитев, в който снимат на май е същият като на Кера и Калоян от Пътят на честта. Само малко са разместили етажерките да не се вижда кухнята. 
И аз мисля, че Карамитев седи изцяло зад новия бизнес на Денис. Ще ядат дървото и двамата братя.

# 12
  • Мнения: 277
Благодаря за новата тема!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 758
Благодаря за новата тема!
Не гледах вчера и не съм ви чела.

# 14
  • Мнения: 7 198
Аз продължавам да гледам малко по инерция вече. Въобще спрях да се чудя и удивлявам на това или онова недоразумение и да нищя сюжет.

Общи условия

Активация на акаунт