как се чувствахте след секциото?

  • 2 295
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
На 3 -я ден се чувствах много добре.Важно е след операцията да се раздвижиш по най-бързия начин.Тогава боли по малко.Леко раждане и бързо възстановяване

# 31
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Само аз ли се чувствах много зле. Един месец и повече ме боля. Първата седмица, бях като инвалид. За ставане и лягане изобщо не искам да си спомням, ревала съм от болка. Много трудно се възстанових.

# 32
  • Мнения: 1 294
На петия ден можех и да бягам, все  едно нищо не ми беше рязано.Е, имаше малко неприятни усещания(изтръпване около разреза), но болки нямах.
Година преди това имах подобна операция, при която ми отстраниха едната тръба.Тогава възтановяването беше доста по-бавно, но тогава и повода за операцията не беше от хубавите.Смятам че всичко е там горе в главата.Настрой се позитивно, направи раздвижването не по-късно от 12 часа след операцията(много е важно това), колкото и силна да е болката и ще се възтановиш бързо.
Успех ти желая  bouquet

# 33
  • Мнения: 506
Точно след секциото се чувствах изтръпнала, не можех да контролирам краката си, тъй като бях със спинална упойка. На шестия час ме раздвижиха и благодаря на екипа за това. Това е единственото неприятно в цялата ситуация, след това бях като пушка. Леко раждане и своевременно раздвижване ти пожелавам

# 34
  • Мнения: 5 393
Чувствах се супер-първите 2-3 дни в болницата ми беше тежко, най-неприятно е първото ставане, но след това всичко беше ок. На 7мия ден ни изписаха и нямах никакви проблеми.първата ми работа като се прибрах беше да изчистя къщата докато Иво спеше.Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и възстановяване  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 233
Перфектно! Никакви проблеми не съм имала. Peace

Общи условия

Активация на акаунт