Болница ТОКУДА

  • 218 774
  • 2 154
  •   1
Отговори
# 60
  • София, България
  • Мнения: 5 597
ако някой е научил нещо за болницата нека говори сега  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 698
Момичета, дайте ако имате по-точен адрес на болницата. Къде точно в Лозенец се намира?

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 15:04 от mimes

# 62
  • Мнения: 99
Здравейте,
да споделя за ТОКУДА - ВЪЗХИТЕНА СЪМ!!!  Heart Eyes

Страхотна организация, персонала е добре инструктиран  Grinning (пред мен направиха забележка на една девойка от регистратурата на отделението, че не е казала добър ден), предвидено е всичко за да не се оформят опашки  Grinning. Всичко е чисто и подредено, вдъхва доверие  bowuu.
От влизането през централния вход, веднага ни посрещна жена, която с огромна усмивка  Grinning ни насочи към централна рецепция. Момичето с много любезен тон ни издаде (на мен и половинката ми) пластични карти и ни насочи към жена, която да ни упъти към отделението. На асансьора персонала изчака първо ние да се качим. Влизайки на рецепцията на отделението, дамата усмихната ме попита "Вие ли сте Диана Великова", "Да", "Заповядайте седнете, доктор... ще Ви повика". Пуснаха ни приятна музика и след няколко минутки ме повикаха. Кабинета беше изключително спретнат и добре разпределен, в едно помещение те посрещат във друго извършват прегледа, така спестяват опцията някой да нахлуе докато си гол и те преглеждат  Embarassed.
Мъжа ми след това трябваше да си вземе изследвания от лабораторията, приседнах да го изчакам пред вратата, който и да минеше с престилка ме питаше "Добър ден, изследвания ли чакате?".
ВЪЗХИТЕНА СЪМ!!!   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 63
marianasot би ли дала и на мене телефоните, с които разполагаш.

Предварително благодаря   bouquet

Привет!

МОЛЯ, ПУБЛИКУВАЙТЕ ТЕЗИ ТЕЛЕФОНИ!   bouquet

Или просто "кажете" НЯМА! #2gunfire

Regards,
pm

# 64
Пак привет!

От други теми във форума открих телефонен номер - 403 4000л

Regards,
pm

# 65
  • Мнения: X
здравей, при  кой доктор ходи там, къкъв специалист и може ли с направление или се плаща.

# 66
  • Мнения: 99
здравей, при  кой доктор ходи там, къкъв специалист и може ли с направление или се плаща.

Първо бях при д-р Карагьозов завеждащ на гинекологията, а след това при д-р Денчева (кожни болести). При всички влязох на платен преглед, иначе доколкото разбрах от рецепция, има си доктори които работят само платено и такива, които са само с направление. Иначе платен преглед без значение какъв е с цена 25 лв.

# 67
  • Мнения: 1 698
Момичета, дайте ако имате по-точен адрес на болницата. Къде точно в Лозенец се намира?

аз пак да си повторя въпроса, че никой не ми отговори, а ми е важно. Благодаря!

# 68
  • Мнения: 936
Точно до София ленд.

# 69
  • Мнения: 300
Точния адрес е: 1407 София, бул Никола Вапцаров 51 Б, тел. 403 4000. Малко ще ми е трудно да обясня как точно се стига - но от Кошарите, по Вапцаров и мисля е третата отбивка вдясно - първата нормално изглеждаща улица.

Болницата е прекрасна, единственото по-прекрасно би било родилното да заработи до Нова Година!

Да стискаме палци за бъдещи мами като мен - аз съм с термин януари - да почва да работи, защото наистина изглежда много добре - като техника, оборудване, отношение на персонала.

Успех!!!

# 70
  • Мнения: X
здравей, а какво влиза в тия 25лв. само гинекологичен преглед или и уз , цитонамазка.или за тези нешща се плаща отделно.мерси за инфото. ако искаш пиши на лични.а и защо трябва да те преглеждат в отделението?
иначе аз раждах при д-р диков и съм много доволна, и искам да отида на профилктичен преглед уз, цитонамазка ....
но ако имаш проблеми с забременяването той не е специалист по стерилитет.но иначе е страхотен човек и добър специалист.

# 71
  • Мнения: 99
здравей, а какво влиза в тия 25лв. само гинекологичен преглед или и уз , цитонамазка.или за тези нешща се плаща отделно.мерси за инфото. ако искаш пиши на лични.а и защо трябва да те преглеждат в отделението?
иначе аз раждах при д-р диков и съм много доволна, и искам да отида на профилктичен преглед уз, цитонамазка ....
но ако имаш проблеми с забременяването той не е специалист по стерилитет.но иначе е страхотен човек и добър специалист.

Това е цената само за прегледа, отделно плащаш (нормално) всяко изследване. За да отидеш при определен специалист те насочват към даденото отделение от неговата дейност, а в отделението се намира приемния кабинет.
Благодаря за мнението за д-р Диков, определено вече сериозно се насочвам към него. От регистрация разбрах, че той работи само с направление.
Засега не съм опитвала и не знам дали ще имам проблеми (надявам се да нямам  Praynig ), ако се наложи, ще Ви потормозя за друг специалист, но да не се налага

# 72
  • Мнения: 514
А някой знае ли какви други специалисти ще работят там?

# 73
  • Мнения: 22
Здравейте,аз също се интересувам от условията вболница Токуда.Общо взето оставам с впечатлението че е доста добра, само искам да попитам някои знае ли дали провеждат женски консултации и то  с талон,защото все още не съм решила къде да ходя, имим няколко варянта ,но засега определено бих предпочела Токуда.

# 74
Днес ходих до болницата и вече работят със здр. каса. Предварително трябва да си запазиш час и с направление да одидеш на прегледа, за да се възползваш от касата.

Общи условия

Активация на акаунт