Mного боли,а сълзите не спират!

  • 4 780
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • MUC
  • Мнения: 297
Моите съболезнования! А на твоята маминка винаги можеш да казваш колко много я обичаш, където и да е сега...

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Искрени съболезнования и от мен Hug
Аз също загубих маминка си тази година Sad
Съболезнования и от мен

# 32
  • Мнения: 275
колко е била щастлива баба ти с такава внучка , която и  е дала толкова обич. Баба ти не си е отишла и няма да си отиде от тебе докато ти пазиш тази обич в сърцето си, и разказваш колко добра и обичана е била. Бъди силна.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 941
Моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose

# 34
  • Мнения: 4 473
Съболезнования. Cry Cry Cry

# 35
  • Мнения: 983
Моите съболезнования. Мир на праха й Flowers Rose

# 36
  • Мнения: 2 353
  Мир на праха й и поклон, заради това, че е изпълнила дългът на всяка добра баба - да направи още по-вълшебно детството на своите внучета  bouquet
 

# 37
  • Мнения: 1 671
Казват, че Господ праща смърт в съня само на хората, които много обича.

Съболезнования за загубата ти.

# 38
  • Мнения: 4 187
Приеми и моите съболезнования  Flowers Rose.

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много мъчно ми стана. Моите съболезнования.
Лека й пръст.

# 40
  • Мнения: 4 629
Да почива в мир  Flowers Rose

# 41
  • Мнения: 210
Djane, много сьжалявам за баба ти,напьлно те разбирам защото и аз сега на 15 ноември загубих милата си и оби4ана от мен баба.Твоята болка е и моя,аз сьщо неможах да и кажа 4е я оби4ем,но знам 4е го знаеше много добре.Тя беше болна от рак и аз всеки ден и се обаждах да я 4уя и да и кажа да се дьржи.И така на 15 се обаждам и да я 4уя и дядо ми ми казва 4е тя е по4инала преди 2 4аса,неможах да повярвам, толкова бьрзо не сьм го о4аквала.Аз Живя много дале4е и неможах да я видя за последно,нито на погребението можах да отида и това още пове4е ме измь4ва.Баща ми ми каза да я запомня такава каквато си е знам здрава и хубава жена и може би е прав. Боли много боли,кьщата в която сьм израстнала и живах преди да заминем ве4е икога няма да е сьщата без баба ми.Спирам да пиша,немога пове4е да сдьржам сьлзите си.
Бабо по4ивай в мир.Много те оби4ам.

# 42
  • Мнения: 565
Diane, много съжалявам за загубата ти! И аз загубих милата си баба наскоро - миналата седмица и ми е страшно мъчно. Маминка загубих преди 3 години. Cry

# 43
  • Мнения: 6 461
SadСъжалявам много за загубата......

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Моите съболезнования Sad

Общи условия

Активация на акаунт