Гласувайте за "Златна Кукувица"

  • 4 578
  • 138
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 091
Според мен тази номинация е отрицателна, но номинираните не са избрани подходящо, защото има много читави хора!
Вергилия, Блонди, Буба и т.н. нямат място до Гошката 01 и водния дух. Аз бих се засегнала, ако бях на тяхно място...


Та така.

# 46
  • Мнения: 2 040
Гласче и от мен  Peace

# 47
  • Мнения: 5 577
Офф, вместо ЛС, пиша тук. Нещо откачих.  Crazy

# 48
  • Мнения: 293

Жоро и кукувица - аз и балет Mr. Green
Сериозно, не мисля, че има място в тази анкета. Rolling Eyes

защо, бе, нали баш като кукувица снася и бега  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 5 103
Гласувах Peace

# 50
  • Мнения: 4 473

Жоро и кукувица - аз и балет Mr. Green
Сериозно, не мисля, че има място в тази анкета. Rolling Eyes

защо, бе, нали баш като кукувица снася и бега  Mr. Green

Там е работата, че не снася, а помпа (какво - е друг въпрос). Има други, които баш си снасят, така хубаво се изцъркват, че забравят какво всъщност са правили. Mr. Green

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Офф, вместо ЛС, пиша тук. Нещо откачих.  Crazy



Прайш се, да вземеш номинацията  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 5 289
Златна кукувица я разбирам така-човек с по различни виждания,стил,начин на изразяване и характер.По различен от останалите,не мисля че става въпрос за отрицателно или положително отношение към номинирания.Аз така я разбирам тая номинация,но нека този,който я е измислил сам да каже какво е имал впредвид,понеже повечето от нас се чудят как да номинират.Абе и аз се чудя кво праи тука Блонди и Буба,ама.....
Номинирам Жоро01-то е ясно защо
и Небесна Краставица-просто няма втора като нея,в начин на изразяване и чувство за хумор. Laughing

# 53
  • Мнения: 5 577
Офф, вместо ЛС, пиша тук. Нещо откачих.  Crazy



Прайш се, да вземеш номинацията  Mr. Green

To па щото конкуренцията е голяма, няма що.  Mr. Green
Ясно, това го спечелих - давайте да спира гласуването и да минаваме на черпака, да го печеля и него.  chef

# 54
  • Мнения: 6 155
Изненадана съм от резултата. Shocked
Вергилия, че у гълъбите - ясно Mr. Green, ама чак пък кукувица Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 3 091
Какво ни стана този път? Миналогодишните номинации имаха успех и бяха обективни...


Как мислите?  newsm78

# 56
  • Мнения: 4 473
Какво ни стана този път? Миналогодишните номинации имаха успех и бяха обективни...


Как мислите?  newsm78

И аз тъгувам Outta Joint по тях. Тези нямат нищо общо с миналогодишните - нито носят същото настроение, нито има интрига (в положителние смисъл на думата), нито категориите ми харесват, а да не говорим, че и не всички са достатъчно ясно разбираеми. Crossing Arms

# 57
  • София
  • Мнения: 5 289
Миналогодишните не ги помня вече,ама тези наистина не ми харесват,има излишни,а можеше да се измислят къдепо интересни и забавни,и да бъдат само в кръга на форума,а не извън него.Явно много избързахме,когато се формираха предложенията,трябваше да се включат повече хора,за да се получи нещо интересно.

# 58
  • Мнения: 6 155
Тези нямат нищо общо с миналогодишните - нито носят същото настроение, нито има интрига (в положителние смисъл на думата), нито категориите ми харесват, а да не говорим, че и не всички са достатъчно ясно разбираеми. Crossing Arms

Ахъм  Crossing Arms

# 59
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Тцъ...недоволници... Хубу, през декември пуснете нови. Записвам си кой е недоволен и после ще следя кой какви предложения дава Twisted Evil

(щото аз пък мисля, че Андините предложения са хубави)

Общи условия

Активация на акаунт