Изпитани сайтове за парфюми - април 2022

  • 62 520
  • 542
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 507

Добавя се и безплатен несесер, но са налични само 2бр.

# 496
  • Мнения: 3 723
brasty.bg, НЕ си правете такива "майски" шеги с клиентите!

# 497
  • Мнения: 4 123
Май ще важи само за арабелки като гледам от картинката. Наскоро пак пускаха - 20% за тях ако не се лъжа. Надяват се хората да влезнат и да купят и още нещо. С тези цени за доставка аз вече не ги следя. За 4.50 ми се свиди както казват хората, а пък за 10 лева просто няма шанс.

# 498
  • Мнения: 3 723
Лили, нищо не каза какво стана с парфюма - менте от parfium.bg ?

Какво отговориха, върна ли парфюма, имаше ли изобщо проблем с парфюма?

# 499
# 500
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 533
В Parfimo има само БД над 99лв и нямат допълнителен код за отстъпка, нали?

# 501
  • София
  • Мнения: 4 485
Нямат код.

# 502
  • Мнения: X
Взех си и едни Бели диаманти от parfium.bg да си имам, топуз голям... Бърза и точна доставка, никакви проблеми.

# 503
  • Мнения: 4 123
Милен веднага казвам. Комуникацията с тях я публикувах в поста ми и беше оскъдна. Правилата им са ако искам да върна пробван парфюм ми връщат 70% от стойността. Ами за мен не е окей и парфюма си ми седи в шкафа и така. Толкова. Взех си Omnia Crystaline продукт от морската гара в Бургас и трайността е покъртителна. 🤷‍♀️
Така че здраве да е.

# 504
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 533
След дълго чудене дали да взема сета на Atelier Cologne, се реших да го поръчам и съм доволна. Добре, че Нотино не бяха изпразнили кошницата ми, че на тази цена в момента си го бях подминала без да се замислям. Grinning

# 505
  • Мнения: 142
Милен веднага казвам. Комуникацията с тях я публикувах в поста ми и беше оскъдна. Правилата им са ако искам да върна пробван парфюм ми връщат 70% от стойността. Ами за мен не е окей и парфюма си ми седи в шкафа и така. Толкова. Взех си Omnia Crystaline продукт от морската гара в Бургас и трайността е покъртителна. 🤷♀
Така че здраве да е.
Бихте ли споделили — какви са бач-кодовете и съответно датите на производство? Има ли някаква разлика във външния вид?

# 506
  • Мнения: 4 123
Вече писах за това. Всички снимки са назад в темата. Виждат се бачкодовете, опаковката, парфюма всичко. Върнете се назад и ги вижте щом имате желание.

# 507
  • Мнения: 1 113

В Делириум предлагат ли лимитираните издания на Килиън?

# 508
# 509
  • София
  • Мнения: 574
Здравейте, тестерите на дамските Amouage от Parfimo.bg дали идват с капачка? Ще съм благодарна някой да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт