Изпитани сайтове за парфюми - април 2022

  • 62 518
  • 542
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 190
Здравейте, тестерите на дамските Amouage от Parfimo.bg дали идват с капачка? Ще съм благодарна някой да сподели.
При мен дойде с капачка, липсваха обаче около 10 ml от сока. Тестера беше без кутия. За Amouage Dia става дума, ако въобще има значение.

# 511
  • Мнения: 922
Милен веднага казвам. Комуникацията с тях я публикувах в поста ми и беше оскъдна. Правилата им са ако искам да върна пробван парфюм ми връщат 70% от стойността. Ами за мен не е окей и парфюма си ми седи в шкафа и така. Толкова. Взех си Omnia Crystaline продукт от морската гара в Бургас и трайността е покъртителна. 🤷‍♀️
Така че здраве да е.
70% не е ли по-добре, отколкото да стои в шкафа, то не става ни за размяна, ни за продажба?

# 512
  • София
  • Мнения: 574
Здравейте, тестерите на дамските Amouage от Parfimo.bg дали идват с капачка? Ще съм благодарна някой да сподели.
При мен дойде с капачка, липсваха обаче около 10 ml от сока. Тестера беше без кутия. За Amouage Dia става дума, ако въобще има значение.
Благодаря! Капачката предполагам, че е от продълговатите.

# 513
  • Мнения: 190
Капачката е тази

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 08:16 от bubanka

# 514
  • Мнения: 26
Привет дами Simple Smile
След отчаяно търсене и без алтернатива, си поръчах La Petit Robe Noir Couture от Elinor. Дойде, пръскам, но ме съмнява. Слаб и много нетраен. Не се разлиства достатъчно. Лошото е, че сравнявам с една стара мостра, която в някакъв момент са ми дали от Дъглас и може също да не е релевантна вече.
Някой тук има ли го, да се изкаже?
Благодаря 🌷

# 515
  • Мнения: 4 123
Не, не е по-добре за мен.
Не може за 2 пръсвания да ме таксуват 30% от стойността и после да хабя нерви с връщания да си плащам доставки и прочие. Ще му намеря приложение и без всичките ядове да се занимавам с Parfium.bg. Въпросът е принципен, финансите е ясно че съм ги прежалила вече. Няма да набивам още пари в това.

# 516
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Новия Ла Ви в парфимо, но тези цени хич не ми харесват 😃 а за мострата на Мон няма да коментирам.



В Дъглас имат само 30 мл наличен

https://douglas.bg/lancome-la-vie-est-belle-oui-conf-63130

# 517
  • Мнения: 4 123
Този нов La Vie има 10 мл фабрично мини в ОЛХ за 34 лева ако не се лъжа. Може би за начесване на краста си заслужава 👍 Вместо голяма бутилка, тн.

# 518
  • Мнения: 1 113
Новия Ла Ви в парфимо, но тези цени хич не ми харесват 😃 а за мострата на Мон няма да коментирам.



В Дъглас имат само 30 мл наличен

https://douglas.bg/lancome-la-vie-est-belle-oui-conf-63130
Сигурно заради гривничката струва толкова мострата на Мон Герлен Joy

# 519
  • Мнения: 3 789
Случайно мернах Dolce Vita на Диор в Нотино, цената е .... абе скъпичък, но тъй като не се произвежда вече го качвам тук

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
и в parfimo е на същата цена, отдавна го следя, но ...

# 521
# 522
  • Мнения: 3 408
Момичета, получих си поръчката от parfium, има очеизвадна разлика между новия ми Montale и стария, добавям снимки, че трудно ще обясня с думи ☺️
Скрит текст:


# 523
  • Мнения: 3 723
Момичета, получих си поръчката от parfium, има очеизвадна разлика между новия ми Montale и стария, добавям снимки, че трудно ще обясня с думи ☺️
Скрит текст:


Така и не разбрахме кой е новият, но Boise Fruite  е тестер, другия е продукт.
Скрит текст:

# 524
  • Мнения: 395
Една прилична оферта от Нотино

Общи условия

Активация на акаунт