Отговори
# 105
  • Мнения: 2 849
Намират се такива и тук във форума и в живота . SunglassesМислих си ,че грешката е само в моя телевизор ,като чета и при повечето е така . Crazy

# 106
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, да, разбира се че има такива. Във форума мога да се сетя само за една потребителка, мисля че тя знае коя е, не знам защо, много е добронамерена към всички, изразява се умерено, не е да ме дразни с изказвания или нещо такова, дори напротив, естествено на моменти всеки може да се издразни от някое мнение, но просто ми е неприятна. Не мога да кажа защо.

# 107
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Или аз, или Никол... Е?  Mr. Green

Никол напоследък рядко пише. Ти ще да си Grinning

# 108
  • Мнения: 6 206

поне знам, че не аз съм подразнила Каспър, не съм се фръцкала в тоя форум Mr. Green
ооо, то пък много важно кой ме е подразнил Laughing
то и аз много дразнителна се извъдих
пуснах темата, защото прочетох едно мнение толкова ми стана смешно
"ох, аз перфектната, в моята перфектна къща, с моя пефректен мъж и перфектното ми детенце, толкова съм умна, че ето сега какво направих и как го направих, направо си се чудя как може да съм толкова умна, дали е възможно това" Stop
то е дъвкано и предъвквано това за фалша и тн т
и пак ще се дъвка, ама ей така профилактично да си кажа

# 109
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Във форума съм си променяла мнението за някои от лошо към хубаво и обратно, но в живота само второто (от хубаво към лошо)
Всъщност първото се отнася само за Никол - като бях нова форумка нещо й се дразнех, после ми стана много симпатична Grinning А моменталната неприязън тук не се получава - трябва да почета малко постинги. А реалити - става на момента.

# 110
  • Мнения: 811
да,имам няколко и понеже съм нова тук с всеки ден се увели4ават,ама 4ак органи4еска неприязън...не.
истината е,4е някои от антипати4ни с времето(4етенето на постингите им) са ми ставали симпати4ни. Grinning

# 111
  • Мнения: 2 792
О, да, разбира се че има такива. Във форума мога да се сетя само за една потребителка, мисля че тя знае коя е, не знам защо, много е добронамерена към всички, изразява се умерено, не е да ме дразни с изказвания или нещо такова, дори напротив, естествено на моменти всеки може да се издразни от някое мнение, но просто ми е неприятна. Не мога да кажа защо.
Ей тука, аз се разпознах Simple Smile, защото съм ти се сецвала на два-три пъти,  досадно, но основателно, менторския тон е въпрос на опит, не само на изказ Wink.
  Малко от към добронамереността ми куца профила, хич не съм добронамерена, просто не ми се занимава с простотии и си действам на принципа кой разбрал разбрал. А всъщност може въобще да не става дума за мен.
 

# 112
  • Мнения: 1 629
Сори че в тази тема, но не мислите ли че има нужда от нова тема за опознаване? Покрай тези номинации видях, че потребителите са много, има и много нови, за някои съм забравила подробности....Ох, имам предвид да си направим пак 'Визитна картичка' с уточнения: кърмила/некърмила, спи с детето/без, работи/не работи....и прочее актуално за клюкарещите съфорумки инфо. Mr. Green

# 113
  • Мнения: 3 886
Твърдо не.Нядявам се и аз да не съм

# 114
  • Мнения: 2 556
Бу, познааааааааааааааааааааааа  Mr. Green Направо ме срази! Хайде сега сама се сети коя от двете ви е, щото то е ясно, че знаеш истината  Simple Smile Simple Smile

# 115
  • Мнения: 2 161
Сори че в тази тема, но не мислите ли че има нужда от нова тема за опознаване? Покрай тези номинации видях, че потребителите са много, има и много нови, за някои съм забравила подробности....Ох, имам предвид да си направим пак 'Визитна картичка' с уточнения: кърмила/некърмила, спи с детето/без, работи/не работи....и прочее актуално за клюкарещите съфорумки инфо. Mr. Green
Да,ти можеш да пуснеш темата Simple Smile.

# 116
  • Мнения: 288
   Не, не изпитвам антипатия към никого от форума. Понякога има мнения, които се различават от моето, но да запомня кой го е писал и да ми е неприятен- не! Не си товаря паметта с излишна информация.
   В реалния живот необяснимо неприятни личности няма около мен- даже много мога да обяснявам защо не мога да дишам някого.  Sunglasses
   

# 117
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, да, разбира се че има такива. Във форума мога да се сетя само за една потребителка, мисля че тя знае коя е, не знам защо, много е добронамерена към всички, изразява се умерено, не е да ме дразни с изказвания или нещо такова, дори напротив, естествено на моменти всеки може да се издразни от някое мнение, но просто ми е неприятна. Не мога да кажа защо.
Ей тука, аз се разпознах Simple Smile, защото съм ти се сецвала на два-три пъти,  досадно, но основателно, менторския тон е въпрос на опит, не само на изказ Wink.
  Малко от към добронамереността ми куца профила, хич не съм добронамерена, просто не ми се занимава с простотии и си действам на принципа кой разбрал разбрал. А всъщност може въобще да не става дума за мен.
 
Цък, не си ти.

# 118
  • Мнения: 590
Да,има една потребителка,която ми е неприятна.Беше "Любов от пръв поглед",когато я четях в началото нищо дразнещо не пишеше, нормалното blahblah,но....После започна да ми прави впечатление,колко е лицемерна,колкото и да е сгрешила "по гръб не пада",все другите грешни ooooh!.Дразни се от коментари по неин адрес,но тя не спира да напада и в повечето случаи неоснователно.Скоро  разглеждах нейни снимки и визуално не ми "допада".Никога не сме се "засичали" с мнения и по-добре.Казах си го,отивам да се срамувам Embarassed

В реалния живот ми се е случвало,но само към мъже да изпитвам такива чувства без основание.

# 119
  • Sf
  • Мнения: 808
Не.

В реалността не ги забелязвам.

Във виртуалността ... не ги забелязвам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт