Отговори
# 135
  • Мнения: 7 186
...ти не си никаква майка...

Абе кажи си направо, че съм лицемерна кучка, кви са тия скромни определения... Party Joy

# 136
  • София
  • Мнения: 2 623
Разпознах се, много ясно  Grinning
Аз пък тия, дето ме дразнят, винаги ги чета. Изпитвам мазохистично удоволствие.

И аз така  Party

# 137
  • Мнения: 9 903
... Примерно Bambita или нещо такова. Е тя беше просто  Crazy отвсякъде. Но изглежда това й беше инцидентно появяване, защото другаде не съм я засичала, което е добре  Simple Smile ...

Това е бившата Usmivchica  Laughing и на други места се вихреше, но изчезна, предполагам не по нейно желание  Whistling


ааа, ето нещо ново научих - че Бамбита и Усмивчица са едно и също лице  Mr. Green

# 138
  • Мнения: 422
Има и във форума и извън форума Whistling
и аз така Simple Smile

# 139
  • tardis
  • Мнения: 329

Да, има.
в живота и във форума, който също е част от живота.
обяснявам си го по няколко начина (привидно е безпричинно, но всичко си има скрита причина, според мен):

- неприятен ми е, защото интуитивно усещам, че е лош човек. (поне за двама от реалния живот се сещам, които от прима виста ми станаха неприятни, преодолях неприязънта си, допуснах ги до себе си и дори започнах да ги харесвам; по-добре да не бях го правила...)
- неприятен ми е, защото нещо у него (поглед, жестове, ник, аватар) извиква неприятни асоциации у мен. всъщност, оказва се, че човекът е доста свестен
- виждам /или му приписвам/ нещо, което го има и у мен, но което не харесвам и не признавам, че го имам. но, виж, у другия не пречи да го има и като "не го понасям" си въобразявам, че не съм такава...

Все още не мога да разграничавам ясно различните видове 'неприязън' и затова винаги съм склонна да дам шанс на някого, въпреки че съм се парила.

И, да, нормално е да не се харесваме на всички, но някак си ни се иска да не е така.
Възхищавам се обаче на хора, които наистина не се интересуват или наскърбяват за това, че някой не ги одобрява. Завиждам им за свободата им "да бъдат". По мои наблюдения са рядкост.

Темата не е лоша, стига да не изпаднем в краен негативизъм. Имало е вече подобни теми...

Общи условия

Активация на акаунт