Коледни подаръци

  • 10 111
  • 147
  •   1
Отговори
# 105
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
А,от къде купи това конче и за колко?

# 106
  • София
  • Мнения: 2 897
В Метро го има , към 35лв е ! Peace

# 107
  • Мнения: 5 255
... Малко скъпички ми се струват...

За дъските .... как са спрямо тази на Чико/145лв.newsm78
Сподели моля те  Hug

# 108
  • Мнения: 1 455
Абе тези надуваеми магаренца ги видях в Хиполенд.Много ниски ми се струват.Някой купувал ли е от тях и като са толкова ниски стават ли изобщо за подскачане newsm78
  Аз купих от там подскачащото магаре..,ами не подскача много.Поне при нас интереса беше два дена и сега се чудя къде да му търся място...още една излишна играчка.

# 109
  • Мнения: 1 455
ами тук в Бургас няма магазин Хиполенд,има в Пикадили,но са само няколко рафта + коли4ки и кошари. Rolling Eyes но ще проверя...дано намеря.
благодаря ти.   bouquet
  Има и в Бургас Laughing ето адреса:http://www.hippoland.net/display.php?page=shops

# 110
  • Мнения: 4 970
такива "кон4е- люлка" ( само 4е по-друро на външен вид) видях в4ера докато се разхождах  в едно магазин4е в стрелбище до Южния парк.Дори си мисля 4е беше еднорог или розово пони.... newsm78.Ох- и аз една информация дадох Crazy

# 111
  • София
  • Мнения: 7 054
Момичета, между 13 и 15 декември ще отварят нов магазин на Хиполенд до МЕТРО Люлин.

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 11:04 от buni

# 112
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Пълната гама продукти на Eichhorn се продава в склада на Симба срещу Зимния дворец. Вчера купих дървен пъзел /20 елемента/ - 4.60, ферма / къщичка+ограда+10животни/ - 5.50, дървен влак / локомотив+3 вагона / - 14 лв
http://www.simbatoys.de/en/world_of_toys/eichhorn/index.html

Страхотен сайт. От кога търся разнообразие на дървени играчки. Някой знае ли дали има и във Варна от тях?  
И по специално търся ето това Някой има идея къде във Варна мога да го намеря.

# 113
  • София
  • Мнения: 847
... Малко скъпички ми се струват...

За дъските .... как са спрямо тази на Чико/145лв.newsm78
Сподели моля те  Hug


На тази предимството й е, че става и на чинче, и на дъска. Недостатъкът й обаче е, че дъската не е магнитна и е само бяла, т.е. няма за писане с тебешир. Като качество мисля, че Смоби не отстъпва на Чико, така че може да се каже, че са от един клас. Ох, в голямо чудене съм...

# 114
  • Мнения: 4 423
Дайте идеи за бебе на 7-8 месеца,ние нашия го купихме -люлка мече пухкавичко,но за бабите трябват идеи.Имаме стол за хранене -ЧИКО Поли,люлка на Фишер Прайс,проходилка ,активна гимнастика Фишер прайс,шезлонг 2 броя единия на Фишер прайс и музикална въртележка на Фишер Прайс.............И не мога да измисля май нищо повече на тоя етап..Мисля си за нещо музикално примерно слонче с кубове пак на Фишер Прайс..Дайте идеи!  Hug

# 115
  • Мнения: 522
Дайте идеи за бебе на 7-8 месеца,ние нашия го купихме -люлка мече пухкавичко,но за бабите трябват идеи.Имаме стол за хранене -ЧИКО Поли,люлка на Фишер Прайс,проходилка ,активна гимнастика Фишер прайс,шезлонг 2 броя единия на Фишер прайс и музикална въртележка на Фишер Прайс.............И не мога да измисля май нищо повече на тоя етап..Мисля си за нещо музикално примерно слонче с кубове пак на Фишер Прайс..Дайте идеи!  Hug
В сайта на Фишер Прайз гледах едно животинче дето бяга напред а бебчето пълзи след него и голяма игра пада/ама го обясних и аз Embarassed/.Ще го потърся и ще ти пусна линк-че.

# 116
  • Мнения: 522
ето за това говоря.Пусни си и демото да видиш Grinning http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2342&e=demo&pid=33177

# 117
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Дайте идеи за бебе на 7-8 месеца,ние нашия го купихме -люлка мече пухкавичко,но за бабите трябват идеи.Имаме стол за хранене -ЧИКО Поли,люлка на Фишер Прайс,проходилка ,активна гимнастика Фишер прайс,шезлонг 2 броя единия на Фишер прайс и музикална въртележка на Фишер Прайс.............И не мога да измисля май нищо повече на тоя етап..Мисля си за нещо музикално примерно слонче с кубове пак на Фишер Прайс..Дайте идеи!  Hug
Аз бих ти препоръчала уокъра на Чико.С него Марти проходи и до ден днешин си играе с него.Също бих ти препоръчала музикалната книжка на Фишер Прайс.Направена е от плат и може дори да се пере.В Бонжура струва 51лв.Аз лично сега ще я купя на Марти,защото той има няколко гумени книжки и много си играе с тях и по тях вече сме научили доста животни.Аз го карам да ми покаже кучето,агънцето и т.н и той ги открива в книжката и ги показва.Друго като идея мога да ти дам да отидеш в Бонжур и там ще си избереш някоя играчка.Има доста на Фишер Прайс.

# 118
  • Мнения: 5 304
mimozata , тази също стимулира пълзене http://www.igra4kite.com/product_info.php?cPath=323_324&products_id=2108.

# 119
  • Мнения: 4 423
Момичета страхотни идеи   bouquet  bouquet Благодаря много!
Гита виждала ли си го къде се продава това човече в Бг и колко пари е?И бръмбарчето е хубаво и уолкъра,но него засега няма да купувам,защото една приятелка ми го обеща.Виж книжката наистина ми харесва,ще проверя във Варна дали я има  Peace

Общи условия

Активация на акаунт