Изпуснах влака

  • 15 228
  • 395
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
На 39г. съм, мъж. За добро или лошо останах сам на тази възраст. Нямам човек до мен. Някак си, вече съм приел мисълта, че вероятността за връзка на тази възраст клони към нищожна. Изпуснах бързия влак, когато бях на 20+. На 30+ изпуснах и пътническия влак. Където и да погледна, обвързани. Или разведени с деца. Общо взето, капан на тази възраст. Има ли и други в моята ситуация? Със сигурност има. Не е нещо специално. Дали е нормално такова положение, не мисля.

Последна редакция: пт, 08 апр 2022, 11:14 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 19 969
Капанът сам си го слагаш.

# 2
  • Мнения: 29 477
Анализирай себе си и ще разбереш защо ти се случва така.

Какво лошо има в разведените с деца?

# 3
  • Мнения: X
Не мисля, че е късно. Познавам хора на тези години, които ачк сега се женят. Ако ти сам си вярваш, че си изпуснал влака, няма кой да ти помогне.

Разведена с деца заразна ли е с нещо, че да не искаш?

# 4
  • Мнения: 18 575
Светът е пълен с други в тази ситуация, по различни причини.
Както са писали нагоре - сам си сложил капана.

# 5
  • Мнения: 1 752
Защо да сте "изпуснал 🚆"?!
Няма такова нещо, за любовта и това да срещнеш човек, с който да си паснете няма възраст. За създаване на семейство и деца, също имате време. Спокойно, просто общувайте повече и ще срещнете подходяща дама.
Има и самотни и разведени, напълно в реда на нещата. Светът е шарен!

# 6
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
На 39г. съм, мъж. За добро или лошо останах сам на тази възраст. Нямам човек до мен. Някак си, вече съм приел мисълта, че вероятността за връзка на тази възраст клони към нищожна. Изпуснах бързия влак, когато бях на 20+. На 30+ изпуснах и пътническия влак. Където и да погледна, обвързани. Или разведени с деца. Общо взето, капан на тази възраст. Има ли и други в моята ситуация?

Има, достатъчно е да се огледаш и ще видиш доста самотни хора и от двата пола. Сега, не говоря от опит, но според мен капанът е в главата ти. Първо, самосъжаляваш се, второ, слагаш си етикет и трето, сравняваш се с другите. Не става ясно, искаш ли са излезеш от ситуацията (ако да, защо) или вече ти е уютно в нея, макар да те е страх от напредващото време?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
На 39г. съм, мъж. За добро или лошо останах сам на тази възраст. Нямам човек до мен. Някак си, вече съм приел мисълта, че вероятността за връзка на тази възраст клони към нищожна. Изпуснах бързия влак, когато бях на 20+. На 30+ изпуснах и пътническия влак. Където и да погледна, обвързани. Или разведени с деца. Общо взето, капан на тази възраст. Има ли и други в моята ситуация?
39 г. не е голяма възраст дори за жена, камо ли – за мъж. Нещо ни мяташ по върбите май-май. Wink

Разведена с деца заразна ли е с нещо, че да не искаш?
Е, да не нападаме човека за личните му предпочитания, все пак. Има право да не желае да се обвързва с определен типаж жени. Аз, ако съм single, без свое собствено поколение, също никога не бих погледнала мъж, с деца от предишен брак – не ми е изпила чавка мозъка.

# 8
  • Мнения: 6 629
Ами да, повечето жени на 30-40г имат вече деца. Такава ти е възрастовата група. Какво лошо има да е разведена с деца?
Е, освен ако не се насочиш към 25-30 годишни, дето все още не са имали брак и деца, ама за там не знам дали ще се класираш...

# 9
  • Сф
  • Мнения: 10 669
На 39 не си стар за да намериш свободна жена, щом такава предпочиташ.Имам много примери пред мен. Въпроса е да намериш точно твоята и да я завладееш.
Даже знам две, свободни които пък си взеха разведен с дете мъж. Така че не е до пресмятане отсега, както правиш
 Всичко се случва, но на 39 мъж особено не е изпуснал никакъв влак. По скоро го е страх да се качи Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Ами да, повечето жени на 30-40г имат вече деца.

Едва ли търси 40-годишна. Нали иска семейство да прави?

# 11
  • Мнения: X
Аз също не бих се хванала с някой с дете от предишна връзка, защото съм егоистична. Не искам да си дава ресурса на други хора. Ама аз съм на възраст, на която мога да имам изисквания до небесата. Сори, така е.

Ако бях на 39 може би нямаше да мисля точно така. Мъж на 39 може да си намери и 30 годишна без деца.

Все пак хората с деца не са втора категория, ако искаш семейство, с жена на 35 може и повече да ти се получи, отколкото с 28-30 годишна или по-млада.

# 12
  • Мнения: 6 629
Ами да, повечето жени на 30-40г имат вече деца.

Едва ли търси 40-годишна. Нали иска семейство да прави?

Да не променяме темата, ама и на 40г може да се роди. Познавам доста жени родили на 38-43 години първо, второ или трето дете.

# 13
  • Мнения: 29 477
То едно е да искаш, друго е да ти се случи. Тук няма точна рецепта. Да помисли първо защо е сам и после да реши дали иска това да продължи. На 30+ свободните жени обикновено са разведени с деца. Рядко има необвързани и те обикновено също имат нещо за премисляне....

# 14
  • Мнения: 7 928
А навици на стар ерген имаш ли?

Общи условия

Активация на акаунт