Какъв КОЛЕДЕН ПОДАРЪК искате за СЕБЕ СИ момичета?

  • 11 666
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 109
много много искам  CАNON EOS 350 D

от миналата коледа още .....  тогава ми купиха цифрова камера да зъкаме първите стъпки не драбния, и мислех че няма да искам фотоапарат, ама МНОГО ГО ИСКАМ СЕГА.
даже замислям тайно да си го купя. ще си снимам тайно нощем в гардероба....

# 151
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Цифрова камера искам, web камера искам, готин цифров апарат искам, че тоя, дето го имаме е  Confused
Ама май с тия неща ще се размина и ще се обзаведа с нова дрешка. Е, лошо няма Grinning

# 152
  • Мнения: 3 835
Ама май с тия неща ще се размина и ще се обзаведа с нова дрешка. Е, лошо няма Grinning

Е, няма, няма, нали знаеш, фръц-фръц, не е лошо. Обаче на мен, никой не ще да ми помогне, да измисля, какъв подарък искам от Дядо Коледа!!!! Tired Писах в предишния постинг, обаче явно не ме взимате насериозно!!!!! :  smile3518   Laughing

# 153
  • Мнения: 2 386
ЗДРАВЕ-нищо друго...толкова се изтормозих тази кошмарна година...

Karen,пожелавам ти го от все сърце..

# 154
  • Мнения: 1 860
 Аз по-материлно ще се разпиша. Искам нов телефон. Харесала съм си го даже, но май няма да стане точно за Коледа.  Crossing Arms

# 155
  • Мнения: 489
 Съдомиална машина, 4е ми омръзна да вися всеки ден пред мивката 1dishes И май ще ме "огрее".

# 156
  • Мнения: 1 006
Хи-хи Grinning
Искам здраве най-много от всичко!!!
АМА може и една Съдомиялна, едно крос-тренажорче, ама нямаааааа! Просто преди няма и 10-тина дена ме сдобиха Mr. Green с нов телефон (фук-фук), а и фотоапарат ми взеха, така че.......... Flutter

# 157
  • Мнения: 2 891
Харесах си часовник. До сега никога не съм носила и голяма драма ще настане, докато си избера, защото го гледам като бижу, а не като нещо отмерващо времето Simple Smile.

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 179
 santa2 моля те, да ми донесеш нова  travel
моля те моля те моля те!

# 159
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
много много искам  CАNON EOS 350 D

И аз така, ама скоро май няма да ме огрее ooooh!

# 160
  • Мнения: 2 751
- Екскурзия до Рио  Tada
- ски ваканция в Италия newsm44
- Пежо 206 CC newsm01

Което и да е от горепосочените...
Ами нито едно няма да ме огрее  newsm45

# 161
  • Мнения: 6 164
Излъгах! Повече искам Nintendo Gamecube да си играя Tomb Raider 7 - Legend!!! Heart Eyes Crazy Heart Eyes Grinning Mr. Green Hug

# 162
  • Мнения: 3 886
- Екскурзия до Рио  Tada
- ски ваканция в Италия newsm44
- Пежо 206 CC newsm01

Което и да е от горепосочените...
Ами нито едно няма да ме огрее  newsm45





тогава дай да ти плесна един шамар да се  събудиш Rolling Eyes  bouquet  bouquet

# 163
  • Мнения: 2 751
тогава дай да ти плесна един шамар да се  събудиш Rolling Eyes  bouquet  bouquet
Joy Joy Joy
Що бе, тук се пита какво искаме, а не какво бихме получили  Crazy
Ех...кой знае, може някой слънчев ден да ме огрее.
newsm08

# 164
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз искам да си взема държавния изпит, вече съм се депресирала и трайно фрустрирала.  Crazy


Искам една красива и кротка племенничка, която скоро ще се роди.  Grinning

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 19:52 от Грушенка

Общи условия

Активация на акаунт