Какъв КОЛЕДЕН ПОДАРЪК искате за СЕБЕ СИ момичета?

  • 11 649
  • 190
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 893
Искам да НЕ ме изненадва, щото обикновено успява  #Crazy
Каквото ми трябва, си го купувам сама, и то веднага, щото не мога да чакам  Mr. Green

# 181
  • Мнения: 108
Та част от shopping list, което си е само за мен:
1. НОВО СКИ ЯКЕ + РЪКАВИЦИ, ако не е мнг нагло и нови ски обувки
/Като е почнал да ми събира нов ски еки, - да продължава/
2. Бижу - харесала съм едно комплектче - обички, пръстенче и висулка
3. Булгари-омния /че ми е на привършване/
4. Палто - не съм си харесала, но ИСКАМ  Crossing Arms
5. Ботуши -бордо или св кафяви - имам две нови чанти а няма с какво да ги нося
6. Ски ваканция
7. Кола
8. Дрехи - те са по дефолт
9.
и т.н.
мога да пиша и за подаръците които искам за вкъщи, но реших че те ще са общи - следователно не им е мястотот в листа.
Много се надявам на точка 1 Praynig, а 3 -ще стане щот иначе ще му мрънкам Twisted Evil, а за 6 съм сигурна Peace
Каквото не получа сега от Дядо Коледа, ще си го купя после  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Това важи и за подаръците на детето
И аз ги искам тея неща.
Да мине после вашия Дядо Коледа и през нас.
Нося ски обувки номер 40. За детето- 27  smile3534

Дядо Коледа, дано четеш темичките ни!!!    newsm08
                                                                                                                                                                                Момичета,момичета срам нямате ли  #Crazy Аааааа Полудех

# 182
  • Мнения: 2 751
                                                                                                                                                                              Момичета,момичета срам нямате ли  #Crazy Аааааа Полудех

Не, никак не ме е срам, даже напротив, смятам, че сме скромни  Mr. Green

# 183
  • Мнения: 2 751
А, така, вие разписахте ли се при мен, в темата ми: Има ли мами скиорки?  Thinking
Събирам отборче, да си направим мамешко ски-парти на Витоша. Joy Ама сериозно! Crossing Arms

Диони, на марка спряла ли си се? Аз миналата година се обзаведох, с ново яке, ръкавици, и клинче. Heart Eyes Спестявах от закуски, като ме видите, ще разберете, почти съм на изчезване.  hahaha Joy hahaha Joy
Абсолютно също, искам светло кафяви ботуши, приемам инфо, откъде, ама да са много фешън!
Парфюм, снощи се върна от командировка, скъпия, и ми подари, cacharel, NOA.
Ски ваканция, Praynig Praynig денонощно се моля, за това, белким, ме чуе някой. Tired
Кола-имам, нова е, не съм алчна, стига ми и тя. Mr. Green
Бижута,...........може, дааааа, ще разгледам, веднага!  Heart Eyes Money


Е, къде е тая тема, от 10 мин. я търся  newsm78
Дай линк, да се разпиша.
Защото съм с двете ръце ЗА да си организираме съвместно каране.
Може и семейно  Mr. Green
М/у другото ние си ангажирахме квартира за Банско.
Даже ако има някой желаеш с дете като нашето да се присъедини към семейното ни каране на ски, добре дошъл, че засега сме само двамата и детето  Crazy
Ама това не е за тая тема, де  Embarassed

# 184
  • Мнения: 3 835
В Хоби, подтема е на тази. Нещо не съм се изтренирала още, с пускането на линкове към теми. Ще се поправя, обещавам. Ще я видиш, на 1-ва стр, чакам те там! Heart Eyes

http//:www.bg-mamma.com-Има ли МАМИ СКИОРКИ?

Изтренирах се вече!  Laughing

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 21:44 от teo7777

# 185
  • Мнения: 2 109
                                                                                                                                                                              Момичета,момичета срам нямате ли  #Crazy Аааааа Полудех

Не, никак не ме е срам, даже напротив, смятам, че сме скромни  Mr. Green

Искам безкрайно да благодаря за тези поръчки за подаръчета.  Wink
с тази цел пуснах темата... сега като покажа на мъжо вашите списъчета, моя фотоапарат за 1000 лв ще му се стори скромен и ще хукне да го купува докато не съм се присетила за още нещо, споделено тук.

Весели празници, и поне 1-2 желания да ви се сбъднат...
и аз да се наредя на опашка за 206, може ли?

# 186
  • Мнения: 108
Aaaaaa, това беше много тарикатско изнудване smile3501 Приемаш ли ученици newsm17

# 187
  • Мнения: 1 073
Това което най-много искам е здраве за мен, съпругът ми и децата!/както разбира се и за вси4ки близки!/
А, за материалните неща - ами те сами ще дойдат, когато сме здрави, когато сме заедно, когато се оби4аме, помагаме и разбираме!
Пожелавам Ви Дядо Коледа да Ви донесе и на Вас всички майки, това мое желание!

# 188
  • Мнения: 109
Много ми се иска да отидем някъде само двамата за няколко дни. Ако той не ме изненада с това, ще се постарая аз да го направя! Heart Eyes

# 189
  • Мнения: 1 403
Искам нови ботушки и някоя друга дрешка  Embarassed

# 190
  • Мнения: 9 095
Много ми се иска да отидем някъде само двамата за няколко дни. Ако той не ме изненада с това, ще се постарая аз да го направя! Heart Eyes
и на нас това ни се искаше и ще ходим на гости при нашите точно за Коледа Joy, най- интересното е че той се радва Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт