С какво почиствате грима от очите?

  • 4 000
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 621
С тоалетно мляко. В момента използвам Лореал Peace

# 61
  • Мнения: 870
Двуфазния лосион на Лореал  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 4 780
тоалетно мляко на Бг роза Карлово, доволна съм много  Simple Smile Следващият път ще си взема Лореал, виждам, че сте доволни

# 63
Ако имате желание и възможност пробвайте лосиона за почистване на очи и устни на марката KORFF. Италианска серия произведена от компанията Artsana SPA Italy. Тази компания произвежда  също и Lycia i chicco. Пробвайте няма да съжалявате.

# 64
  • Мнения: 1 382
С тоалетно мляко Арома ..,..люти на очите  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 1 914
С почистващ лосион (по- скоро вода) на Виши. Не го сменям  Peace

# 66
  • Мнения: 1 941
Задължително свалям грим под струя вода. Използвам или сапуна от трите стъпки на Клиник или мус за измиване на лице. Всички лосиони и тоници не могат да премахнат спиралата така както го прави водата и сапуна.

# 67
  • Мнения: 5 539
С розовата Олиго-пяна на Виши. Няма грешка Wink Ако пък много съм прекалила с мацането, преди това ползвам двуфазния на Лореал. Но рядко се налага. По принцип пяната сваля и ФДТ, и сенки, и спирала Peace

# 68
  • Габрово
  • Мнения: 240
Задължително свалям грим под струя вода.... Всички лосиони и тоници не могат да премахнат спиралата така както го прави водата и сапуна.
Съгласна съм и използвам измиващ гел или пяна

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 260
С кърпичка за почистване на грим в момента на Лореал.

# 70
  • София
  • Мнения: 421
До преди един месец с  двуфазния лосион на Лореал,но открих sensibio на bioderma http://www.bioderma.com/english/img/produit/a-sensibio-h2o-250ml.jpg и съм във възторг от него.Прилича на вода,за  чувствителна кожа,без ароматизатори и оцветители.Не люти,не щипе и много лесно сваля грима.

# 71
  • Мнения: 2 673
ползвам мляко Лореал, и след него тоник, но не почистват добре спиралата. за кожата са отлични.

# 72
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Винаги и само вода и сапун!

После нанасям Нивеа Софт.

И толкоз!

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 527
Пред известно време в този форум имаше подобна тема, от която взех идеята за почистване на грим със смес от розова вода и масло от жожоба на Икаров - 100 мл. розова вода + 20 мл. масло - разклаща се хубаво, преди да се ползва. Невроятна комбинация! Ползвам я вече около половин година и съм страшно доволна. Мисля, че могат да се използват и другите масла на Икаров в комбинация с розова вода.

# 74
  • Мнения: 4 473
С тоалетно мляко. В момента използвам Лореал Peace

Също. Peace

Общи условия

Активация на акаунт