С какво почиствате грима от очите?

  • 3 992
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 100
За очите двуфазния тоник за водоустойчив грим на Лореал.
За лицето - гел за измиване на Клийн енд Клиър.

# 76
  • Мнения: 528
Oбикновено с измиващ гел за лице.
В момента с почистващата пяна на Лореал

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
тоалетно мляко Па Па

Ти си първият човек за който чувам, че също като мен си разгримира очите с Па-Па!  Hug Мислех, че съм единствената, която сред толкова много специално създадени за целта лосиони използва бебешко мляко ха-ха! Страшно съм доволна от него - много и нежно и деликатно, а за цената... направо е смешна. Дори лосионите за разгримиране на Ланком не ми действат така добре като Па-Па-то.

# 78
  • Мнения: 1 028
Имах един лосион за почистване на очи и устни на "Венус",който малката  разля по крачолите,ама той и без друго ми лютеше,а струваше колкото "Лореал"-ския,изядох се тогаз,ама как да е,а сега ми остана едно тоалетно мляко на "Елеа"/зелена серия/и с него карам.Точно умувах и аз какъв да си взема сега.

# 79
  • Мнения: 1 063

Това, посочила го е La Fornarina , тоалетно мляко на "Христина" с невен и на Dior вода за дегримиране.

# 80
Използвам бебешко тоалетно мляко или мокри кърпички.

# 81
  • Мнения: 2 152
Имам на Клиник, лосион за очи и устни - много е хубав.Леко е мазен и маха и най-яката спирала или лепкав гланц Peace

# 82
# 83
  • Мнения: 750
С розовата Олиго-пяна на Виши. Няма грешка Wink Ако пък много съм прекалила с мацането, преди това ползвам двуфазния на Лореал. Но рядко се налага. По принцип пяната сваля и ФДТ, и сенки, и спирала Peace
И аз така Peace

# 84
  • Мнения: 156
За почистване използвам Lumene:за очите - лосионче за разгримирване-много е добро,не люти и не е нужно много търкане.След това и тоалетното мляко на Lumene за суха кожа.После измивам и като тоник-розова вода!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 654
Ив Роше 2в1 за чувствителна кожа - тоник+тоалетно мляко, но после минавам с тоник на Юсерин и накрая кремче Юсерин

# 86
  • София
  • Мнения: 4 294
С мокри кърпички специално за почистване на лице, после измивам лицето си със синия гел на Нивеа за лице и накрая слагам тонизиращия лосион на Лореал - Идеален баланс . newsm74

# 87
С тоалетно мляко.И изобщо не купувам нещо скъпо или марково,в момента имам някакво БГ мляко с краставица.Имах преди  на L'oreal и много ми пареше на очите.

# 88
  • Мнения: 17 409
С почистващата пяна на Джонсън.

# 89
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Очите с тоалетно мляко. Сега ползвам на НИВЕА. Лицето с пяна на АОК.

Общи условия

Активация на акаунт