Разврат в Градската градина

  • 2 498
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 229
   Да кажа че засега не сме получавали такива коментари все още. Събираме се към 4-5 мами редовно в паркчето зад общината на Младост 3. Явно сме много безотговорните майки, които си пропускаме часовете за кърмене и предпочитаме децата ни по-дълго време да са на въздух..

# 31
  • Мнения: 1 432
Въх,безсрамници Joy.Тук на дядовците пък много им е интересно даже.като си кърмим дружно по пейките се прислам4ват да оплакнат окото Mr. Green Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 559
Имаше и една тема скоро в друг сайт и форум точно за кърменето на открито.Просто няма да повярвате какви безумни неща бяха казани - от типа на: "може ли да се нарече майка жена която така се е запиляла по улиците та е пропуснала часа за хранене на детето и се налага да го кърми навън"
  hahaha
Голям съм заплес и аз все така се "запилявам".  Доста изобретателно, не мога да се начудя на подобно тълкувание. Но ако е искрено, жалко, наистина жалко Confused
В Студентски град няма дядовци, но пък мамите и татковците от околните блокове не са очаровани дребният като ми рови из пазвата Wink Като бяхме във Варна бабите - приятелки на баба ми - се възмущаваха (понеже разговорът се въртеше около точните часове на хранене и как на едната внучето било дебело и злоядо, понеже майката дълго и "безразборно" го кърмила; а дребното сука за не знам кой път в рамките на 20-те минути, през които правихме компания на бабите Mr. Green).

# 33
  • Мнения: 3 647
Хм. Помолих Коала ако има връзки някакви, да разбере наистина ли има такава жалба внесена.
Ако наистина има - ще има Империята отвръща на удара Mr. Green с порция мляко Joy
Twisted Evil
 Peace

# 34
  • Мнения: 7 091
Ивелинка, моля, моля. Отворени - в Младост. Тук в Хаджи Димитър един ден на пейките на ДЕТСКАТА площадка двете с Вероника бяхме наречени "боклуци" и как не ни било срам да веем цици навън - къщи нямаме ли си. Та леко спретнахме скандалче, обаче резулатат беше че само ние се ядосахме и си развалихме настроението. Въобще да накараш някой който не иска да разбере и да те подкрепи няма да стане.
Имаше и една тема скоро в друг сайт и форум точно за кърменето на открито.Просто няма да повярвате какви безумни неща бяха казани - от типа на: "може ли да се нарече майка жена която така се е запиляла по улиците та е пропуснала часа за хранене на детето и се налага да го кърми навън" Просто се натъжих, много гадно ми стана...

Мале направо се хващам за главата!!! Ако на мен ми кажат такова нещо убивам ги на мигАт! Аз ужасно много се дразня от това!
Майките които си хранят бебета с шишета да не би случайно да се крият! #Cussing out
Тука непрекъснато ме гледат накриво, обаче никой нищо не смее да каже, защото знаете как е със съденето при диксриминация, та като ги погледна въпросително и сконфузено се усмихват.
Хич не ми пука! Кърмя си и в Mall-а, кърмя си и в книжарницата, че и в магазина за хранителни стоки ми се е случвало ( парковете вече не ги броя, че е адски студено). Като ме пита една госпожа защо не кърмя в стаята в Мол-а( аз не винаги кърмя там), ами аз съм с разбойника на 3.5, който като се запилее по катерушкит ене мога да го сваля, няма да си оставя другото дете гладно, нито пък малкия на катерушките, че специално да използвам стаята. Още повече, че тука няма закон против кърменето на обществено място! ( няма и За ако бъдем честни Mr. Green). И в чакалнята на лекарския кабинет кърмя.
И като имаме гости кърмя...но виждам, че хората се притесняват, а всички ме гледат с такова любопитство, някои откровено си казват, че никога не са виждали жена да кърми. Да не говорим , че съм единствената, която носи слинг. Сигурно ме смятат за много бедна и нямам пари за формула и "свястна" количка, ами със слинг  Joy hahaha

# 35
  • Мнения: 731
Вместо да се радват, че могат да оплакнат окото, те - разврат Joy hahaha Joy

 Peace

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Другия път, ако ви трябва да понабием нЕкой "отвратен" дедок, обаждайте се...
Макар, че ние в Градската градина на Стара Загора вече сме ги дресирали...
Особено на заведението, в което висим всекидневно цяло лято...
Па и ха да смее някой да каже нещо на въпреки...
С парцалите го изяждаме...
Два пъти...

# 37
  • Мнения: 5 401
Експрес, в Стара Загора това лято ми се случи да кърмя под път и над път, особено извън градинките. Най-веселия случай беше когато от златарския магазин зад Универсалния ми извадиха столче да храня дребния насред улицата под борчето. Накачулиха ми се няколко майки да ми обясняват как им спряла кърмата + баби, които само се радваха на бебето, но ме гледаха по-така някак. Така че явно наистина сте дресирали населението старазагорско!  Laughing

# 38
  • Мнения: 257
Мамита, кърмете си спокойно където и да е. Някой трябва да превъзпита задръстеното ни общество за нещата, които имат някаква ценност. Как може да се търпи цялата тази члга, пошлите реклами и всякаквите прояви на много много лош вкус (дупета и цици ни дебнат навсякъде!)?! И някой да нарече кърменето разврат?!
Аз съм от най-"безсрамните"  кърмаЦки !!!  И съм убедена, че показвам нещо хубаво! Във всякакъв смисъл.
 Hug


Има ли тема: Кое е най-необичайното място, на което съм кърмила ???
Май има какво да се каже по нея! Peace

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 12:41 от Pingwina

# 39
  • Мнения: 277

Hedra, с удоволствие бих се запознала с теб и други младостки мами!  Hug В интерес на истината аз тайно ви шпионирам в отчетните по нас. места, но още не смея да се включа...но пък ви се радвам!
Сори за офф-чето!

# 40
  • Мнения: 927
Не мога да повярвам,че нормален и уважаващ себе си човек би бил против най-естественото нещо  - кърменето. В нашият парк в Търново аз съм единствената, която кърми навън.Живяла съм дълго време в мусюлманска страна, мъжа ми е мусюлманин, но никога не съм изпитвала срам от кърменето където и да е. Може и да е имало коментари, не знам и не ме интересува - важното е моето дете да си е ситичко и щастливо. Въобще може ли да има нещо по-важно от това?!?!
Имам приятелки, които държат децата си гладни, защото хем им се стои в компания, хем не искат да кърмят навън, може би точно от това се боят - някой да не ги изкритикува.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Вместо да се радват, че могат да оплакнат окото, те - разврат Joy hahaha Joy

Може и там да е проблема, защото като сложиш бебето не се вижда нищо, а те очакват да "изплакнат" ...  hahaha

Искам някой да дойде при мен да направи забележка ... ама не ... редовно си кърмя там ...явно гледката на дивия рокер до мен ги възпира  Laughing

# 42
  • Мнения: 115
 най-вероятно дядовците ги е newsm61 ще умра от #Silly

# 43

Общи условия

Активация на акаунт