Пресконференция на многодетните мами!

  • 1 542
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 978
Поздравления и от мен!

Секстет, изглежда се борим за едни и същи неща   bouquet

.... семейното подоходно облагане. .... Ние искаме истинско семейно подоходно облагане - целият доход  да се разделя на броя на членовете на семейството и едва тогава да се налага на скалата за облагане. ...
.... Искаме държавата да подкрепя семействата в здравеопазването и образованието на децата. Това може да става с отстъпки при покупките на лекарства, картите за транспорта, отпускане на стипендии и въвеждането на ваучери за услугите за деца - езикови курсове, спорт, занимания с изкуство. ....
Дано да започне да се чува и нашата дума.

Дано!

# 16
  • Мнения: 3 479
Обаче по Канал 1 нищо не казаха за пресконференцията.  SadСпоред тях някакви хора, които се прегръщат по улиците с непознати са по-важни от децата на България. Лошо, много лошо и това по националната телевизия. ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 740
Канал 1 май въобще не бяха на пресконференцията.
Изненадана съм, че по бтв репортажът беше доста пространен и то - втора новина в емисията.

изглежда се борим за едни и същи неща   bouquet

Така е. Няма нищо странно. Липсва държавна политика за семейството и децата, всички сме засегнати от това.   bouquet

# 18
  • Мнения: 11 607
По Канал 1 новините са толкова казионни,че повече не може и да бъде! Но и по нова ни нямаше!!! Да бТВ според мен направи най-добър репортаж и по Диема 2! Това е моето мнение! Утре вестинци ще чета!

# 19
  • Мнения: 863
Поздравления и от мен момичета, гледах и аз по БТВ!!!
Възхищавам ви се  bouquet Успешно начинание!

# 20
  • Мнения: 4 978
Ето новината и в dir.bg:

http://dnes.dir.bg/2006/11/19/news961364.html

... на фона на снимка от нашия протест на 01.06.06 г.

# 21
  • Мнения: 2 353
  Браво момичета!   bouquet

# 22
  • Мнения: 4 978
Материал в днешния брой на в. Новинар:

http://www.novinar.org/?act=news&act1=det&sql=MjEwMzsw&mater=MjEwMzs4

# 23
# 24
  • Мнения: 920
Поздравления  bouquet
Благородно ви завиждам.
След толкова години все пак има проблясъци в семейното данъчно облагане. Мисля, че това е най-важното.

# 25
  • Мнения: 15 619
Браво, момичета! smile3501
Гледах репортажа по БТВ.

Общи условия

Активация на акаунт