Клуб на многодетните родители

  • 14 133
  • 339
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 479
Ох не мога да публикувам отговор и това е. Вече се изнервих.

За пети път пиша следното:

Цвете, утре не мога да дойда. Ще чакам с нетърпение да кажеш какво сте говорили.
Защо мислиш, че Емел Етем ще помогне с нещо? Според мен е по-добре да видим кои депутати работят в комисиите свързани с децата, образованието и здравеопазването и да се насочим към тях. Също така е добре да се обърнем и към Президента.

Да, пусни нова тема с изложението от Пресконференцията, което да могат да прочетат всички и сложи линк към тази тема.

# 331
  • Мнения: 3 740
Вижте тук http://dnes.dir.bg/2006/11/19/news961364.html
Засега това е най-пълно и подробно, като изключим новините по бтв /всъщност по другите телевизии ни съм ги гледала/

Може би е добре да говорим с Христина Христова? http://www.focus-news.net/?id=n598371/

Ох, зарадвах се на подкрепата на Настоящи и бъдещи майки, влязох им в темата - и веднага налетях на това:
2. Да се увеличи прагът на дохода на член от семейство, при който родителите имат право да получават помощи за отглеждане на деца /детски надбавки/, както и да се увеличи размерът им, като всички видове помощи по този закон да се ограничат до трето дете.

Само ние ли разбираме, че всяко дете е важно?

Утре ще пусна новата тема, тази вечер се вкиснах.

# 332
  • Мнения: 3 479
Вижте тук http://dnes.dir.bg/2006/11/19/news961364.html
Засега това е най-пълно и подробно, като изключим новините по бтв /всъщност по другите телевизии ни съм ги гледала/

Може би е добре да говорим с Христина Христова? http://www.focus-news.net/?id=n598371/

Ох, зарадвах се на подкрепата на Настоящи и бъдещи майки, влязох им в темата - и веднага налетях на това:
2. Да се увеличи прагът на дохода на член от семейство, при който родителите имат право да получават помощи за отглеждане на деца /детски надбавки/, както и да се увеличи размерът им, като всички видове помощи по този закон да се ограничат до трето дете.

Само ние ли разбираме, че всяко дете е важно?

Утре ще пусна новата тема, тази вечер се вкиснах.


Ами май засега да, само ние разбираме че всяко дете е важно.  newsm78 Незнам защо някои майки продължават да си мислят, че само в малцинствата има многодетни семейства newsm78 Освен това, като има реално семейно подоходно облагане, няма да има нужда от детски надбавки тъй като парите от спестените данъци ще остават в семейството. Не мога да разбера защо обаче в България продължава да се решават проблемите, като в оня поговорка дето покрай сухото гори и мокрото. Значи, ще наказваме отговорните родители на повече от три деца, щото имало безотговорни такива, които раждат деца за да получават детски Naughty Това не ми харесва Stop

# 333
  • Мнения: 11 607
2. Да се увеличи прагът на дохода на член от семейство, при който родителите имат право да получават помощи за отглеждане на деца /детски надбавки/, както и да се увеличи размерът им, като всички видове помощи по този закон да се ограничат до трето дете.

Само ние ли разбираме, че всяко дете е важно?
Не мога да разбера защо обаче в България продължава да се решават проблемите, като в оня поговорка дето покрай сухото гори и мокрото. Значи, ще наказваме отговорните родители на повече от три деца, щото имало безотговорни такива, които раждат деца за да получават детски Naughty Това не ми харесва Stop
[/quote]

аман от глупости и простотии!!!! Нищо друго не мога да кажа! Освен едно ПИСНА мИ да ме третират като ромка, като неграмотна, като извънземна, като героиня и хората да се отдалечават от мен,когато дори разберат,че искам и четвърто!!! Не съм богата с пари! Богата съм със семейство! Богата съм с всичко онова, което не се купува с пари! Богата съм! За сметка на много бедняци,които не виждат по-далеко от носа си! И си имам щастие в къщи! Голямо щастие - Пълна къща! Вината не е в нас и в нашето мислене! Вината е във всички,които имат амортизирани мозъци, остарели и закостенели! Вината не е в нас,а в тях!!!!!
 

# 334
  • Мнения: 25 620
Ами какво да кажа?   Confused Cry
И друг път съм го писала - нашата държава е държава-самоубиец! Не може да е другояче, след като се инвестира в размножаването на организми-паразити, вместо в раждането на бъдещи данъкоплатци...  ooooh!
Дано накрая се намери някой, който да се вслуша в здравия разум!  Praynig

# 335
  • Мнения: 11 607
Секстетно Цвете, в пощата ни, в  чекмеджето съм сложила материалите от печатните издания,които са публикували материал за нас! В уърдовски файл,а има и самото сканиране! Ако искаш започни темата с тях - незнам ти прецени!

А за останалите - ето тук давам отчет от това,което аз съм прочела:

 вестник Труд

 вестинк Стандарт

 вестинк Новинар първа страница

 вестник
Новинар

# 336
  • Мнения: 3 740
Спешно съобщение.
Срещата с председателката на женското движение на социалдемократите ще е в 18 часа.
Някой да не отиде в 14!

Съжалявам, че късно го съобщавам, но нямах достъп до нета.

След малко се захващам с новата тема. Благодаря, Цоцоланке! Изброй, моля те, изданията, в които си видяла отразен нашия проблем.

# 337
  • Мнения: 370
Ох, зарадвах се на подкрепата на Настоящи и бъдещи майки, влязох им в темата - и веднага налетях на това:
2. Да се увеличи прагът на дохода на член от семейство, при който родителите имат право да получават помощи за отглеждане на деца /детски надбавки/, както и да се увеличи размерът им, като всички видове помощи по този закон да се ограничат до трето дете.
Явно ще трябва по-подробно да им разясним нашите идеи, за да може да работим заедно. Нашите цели и идеи са съвсем различни

# 338
  • Мнения: 73
  bouquetЗдравейте мамчета!Пише ви една щастлива жена на 33г. от Бургас . GrinningНа 03,11, се роди третото ми дете Димитър и това ме прави част от многодетните майчета. newsm63 Не съм писала в този форум и никого не познавам освен мама Цоцоланка,която ми изпрати съобщение,за това какво и къде се случва и ми пожела успех преди да тръгна за родилното. newsm51Благодаря за подкрепата,мила Цоцоланке!Изключително щастлива съм,че ви има майчета. newsm44Искам да изкажа разочарованието си  smile3518от отношението на някои служители в АГ-Бургас,когато разбраха,че раждам третото си дете и то от втори брак.Какво значение има дали си с едно,две или три деца,не знам???И дали имаш един,два или три брака, Thinkingно...се почувствах зле,когато секретарката пред 6-7 студентки и няколко майчета ми задаваше меко казано"тъпи"въпроси...Гледаха ме като "полезно изкопаемо".Сякаш съм извършила престъпление??? ooooh!Но нека споделя и радостта,която изживявам всеки един миг с децата си!Сега сме си вече у дома и се радваме на най-малкия член от семейството.Имам син на 13г. и дъщеря на 8г.Много са милички и страшно ми помагат... newsm04Е, трябва да приключвам,защото бебко ме търси... newsm30Целувки и поздрави на всички вас!  love001

# 339

Общи условия

Активация на акаунт