Отговори
# 165
  • Мнения: 3 504
Честито на всички Именици! Да са живи и здрави, да ги закриля СВ. Екатерина !!!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ето малко инфо за празника днес:
 http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=12&open_article=1716



Св. Екатерина е от ляво.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 333
Иги, стискаме палци за днешният преглед! Дано няма основания за притеснения  Praynig
Надявам се че когато сте си вкъщи ще си по-спокойна и уверена във всички свои действия. Знам какво е да си в болница и покрай теб нищо да не е сигурно и да зависиш от чужди хора(персонала).
Обичаме ви всички и сте в сърцата и мислите ни ежесекундно!

Честит празник на всички именници!!!   bouquet
Да носят със здраве името си и св. Екатерина да ги закриля!

Днес моето момиченце навършва точно Година и половина!!! Пожелавам й Здраве, Здраве и пак Здраве! Подобряване на двигателното и умственото й развитие и да разбере най-после колко многоооооооооо я обичам и че тя е най-милото и важно същество на този свят!!!

# 167
  • Мнения: 3 537
Честито на всички именици!  bouquetДа са ни живи и здрави!
Честит малък рожден ден на Мими !Пожелавам и здраве,щастливо детство и много да слушка мама! Heart Eyes
Иги и аз стискам палци.Успех! Peace

# 168
  • Мнения: 380
Нанди честит празник на твоето малко слънчице. newsm59 Нека бъде живо и здраво, много много да те радва с успехите си  happy bd


                    И нека винаги Света Екатерина бди над него и го закриля, hbday

# 169
  • Мнения: 474
Честит празник на всички именници  bouquetНека господ и св.Екатерина ни пазят.  bouquet

# 170
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Честито на всички Катета. Дълъг живот и здраве ви желая. Hug

# 171
  • София
  • Мнения: 2 262
Честит имен ден на firebird!Насето да се оправи!
На Мимето пожелавам, да потегли  към добрия и весел свят на детството  колесницата на живота й, всички и го желаем!Нанди прегръщам те, нали и двете сме русенки и силни като такива!
Пиша ви с един пръст, че се  гушкаме цял ден и не мога дори да го нахраня толкова пищи и се дърпа, корема му е пълен с въздух, как го прави този номер не ми е яснооооооооооо!
  bouquet

# 172
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Честито на именниците и от мен.  bouquet

Nandy честита годинка и половина на малката сладуранка.От здраве да не се отърве.И дай Боже да дойде деня,в които ще изрече дългоочакваната дума"Мамо".Знам колко силно копнееш за това,защото и аз мечтая за същото.Вярвай мила! Hug

Игличка-сестричка ,много се радвам,че вече сте си в къщи.Моля се от тук насетне само радостни новини да четем от теб.Ще се пребори малкото Лъче,сигурна съм. PeaceНяма друг начин,защото е достоен син на майка си.Имало майчино сърце да пати,миличка. Tired
Знаеш,че винаги можеш да разчиташ на мен,както и на всички тук.Прегръщам те силно. Hug Heart Eyes


 П.С.Предполагам сте забелязали закованите теми.Прекалено много бяха,затова събрах консултациите в една обща,а в друга сложих проектите и регистъра за деца в нужда. bowuu

# 173
  • Мнения: 4 586
     FireBird, честит имен ден. Да се свети името ти. Да пребъде името ти.
 
     Мама Иги, толкова е хубаво че се появи отново. Разрешават ли да мокриш вече Лъчо?

# 174
  • София
  • Мнения: 2 262
Волф дават ми ама мен ме е страх, и целия е още в останки от лепенки които падат само с едно йод бензин ли беше дето ме е страх да не му изгори кожата, още повече че самото бебенце е изнервено от манипулации и скоростно къпане под струята на чешмата в болницата, когато е пищял от уплаха и не искам да намрази съвсем водата, преди мълчеше само като го миехме и къпехме, много обичаше! Но сега се е променил, докато беше сам всяко докосване е било свързано с нещо различно от ласките на мама и за това искам първо да го върна към нашия си свят, моя и неговия, ако разбирате какво искам да напиша, сега му говоря, милвам го, закачам го и се опитвам максимално да го гушкам докато пище неистово от тези газове! макар че това се случва почти денонощно и трудно намирам време да изцедя кърмата за храненето му, сега ви пиша скоростно и на крак, а обикновено ви четем двамата, гушнати! Отивам че се размърда.......

# 175
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иги, ще ти напиша тук каквото знам за бъбреците (май няма скоро да се чуем)
- значи Буева и МИнков от правителствена най-много ги хвалят напоследък като известни имена
- една позната е ходила при някаква Радославова - мисля, че и тя приема в поликлиниката към педиатрията - та тя беше много доволна от доброто отношение
Принципно за Буева не съм чувала лоши неща - като не свършена работа или зве свършена, не че няма първи път
Това с  уголемяването на бъбреците може да се надрасте. Но ако тя ви е казала, че уголемените легенчета притискат паренхимна/същността на бъбрека8 и има опасност да го разрушат - трябва да се консултирате с нея или др специялист какво да правите. Иначе на две седмици пускате стерилна урина - да следите да не направи бактериална инфекция, щото не се знае при тези легенчета дали няма рефлукс, а дори да няма - обикновено при уголемени бъбречни легенчета лично по мое наблюдение децата са склонни към бактериални замръсявания. Обикновено това са Еширихия коли - те живеят в дебелото черво. ЗАтова е нужно дза поддържяш добра хигиена - хубаво да замиваш пишока и да сменяш пампито след всяко акане - да не допуснеш инфекция.
Ако имате бактерии до десет на пета степен - това не е опасно. Ако са над десет на бета - лоша работа.
Така, че ако за сега не ти се тича по докита - просто му пусни стерилна урина - като измиеш бебето и пишока с риванол преди лепване на колектора и пазиш максимална чистота.
Можеш да пуснеш и обикновена урина щото там се откриват др проблеми - това не всеки нефролог го признава, но Минков така твърди.
Иначе уголемените легенчета може и нищо да не застрашават - т.е. възможно е да е нещо като обикновена аномалия или да се надрасте.

Какво стана на прегледа пир гастрото.

# 176
  • Мнения: 816
Честит хубав празник и от мен и честито на всички именници.
Мама Иги, много се радвам, че сте си заедно вече с Лъчко и ви желая много бързо, сигурно и пълно  възстановяване  bouquet

Приятели искам само да ви обърна внимание, за новоизлюпил се клуб "Различните деца" -
http://club.biberonbg.com/list.php?17
и да ви кажа, че ще се радвам ако можете да помагате на още нуждаещи се от топла дума и информация млади и стари родители на дечица с проблеми.

Бъдете здравички  bouquet

# 177
  • Мнения: 3 504
 Здравей, Mama Igi и от мен. Гушни малкият Лъчко и от нас. Миличката душица, ще се пребори той и ще се успокои и ще му харесва водата...
Мили мами, татковци.. ЗАПАЛИЛА СЪМ ГОЛЯМА СВЕЩ В ЦЪРКВАТА ДНЕС ЗА ВСИЧКИ ДЕЦА  И РОДИТЕЛИ ТУК ВЪВ ФОРУМА И ИЗОБЩО ЗА ВСИЧКИ ДЕЦА В БЪЛГАРИЯ. НЕБЕСНИТЕ СИЛИ ДА БДЯТ НАД ТЯХ, ОТ ВСЕ СЪРЦЕ СЪМ СЕ ПОМОЛИЛА НА БОЖИЯТА МАЙКА КАТО МАЙКА НА МАЙКА, А ТЯ ПРЕНАСЯ НАШИТЕ МОЛИТВИ ДО БОГ. ОБИЧАМ СИ ВИ МНОГО!!!

# 178
  • Мнения: 4 586
    Идеята ми беше да го потопиш, държейки го под мишниците в кофа с вода приятно топличка и под натиска и да се оригне, да излязат газовете и да го нахраниш. Ако трябва да повториш процедурата.
    Колко ли е ошашавено горкото. Има теории че усещат дори биополето на мама си, познават гласа и още от преди да се родят.

    Ти не ме слушай за кофата. Това е решение на инженер със доста стаж като конструктор. От инженери само идеи да искаш. Има такъв метод за решаване на проблем. "Мозъчен щурм" се казва".

# 179
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честит имен ден, FireBird. Много, много здраве и радост ти желая, от късмет да не се оттървеш. И Насето да започне да говори и много щастие занапред   bouquet  bouquet  bouquet

Честит празник на всички именници!

Mama Igi , как мина прегледа, ходихте ли, какво казаха? Много да нагушкаш и нацелуваш Лъчко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт