Отговори
# 180
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иги, още нещо пък за коликите - Мими е с много тежки такива - ако са колики... та при нея помогна в началото /щото сега не съм сигурна че са колики/ - чай от копър и анасон - семена - кисна ги и после цедя и отварата ползвам вместо преварена вода за млякото на бебето.

# 181
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Кате, честит имен ден - да си жива и здрава, благтодаря ти за моялната подкрепа и отзивчивостта. Желая ти много щастие и късмет и в най-скоро време в къщи един бърборан - мисля си, че това би те направило максимално щаслива. А до тогава ти желая сили и борбеноста - да преодоляваш трудностите и притесненията.

На всички Катета - много щастие и късмет!

# 182
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Игличка каза,че прегледа е от 17 00. Praynig

# 183
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Благодаря на всички, много сте мили!   Hug

На работа съм до късно и чакам вести за Лъчето и аз...

# 184
  • София
  • Мнения: 1 333
Кате, честит имен ден!!! Бъди от семейно щастие окрилена и за работа вдъхновена!!
Насето да забърбори и хубави неща само да твори!!

Мамо Иги, чакаме с нетърпение хубави новини от докторката и да чуем че поне мъничко си се успокоила. А в скоро време да пишеш само хубави новини за нашият сладур Господин Бебочев  Praynig Който ще се успокои след като е в нежните прегръдки на мама и чува нейният спокоен и приятен глас, усеща ласките й и получава толкова много Любов Simple Smile

Благодаря на всички Ви за милите пожелания за моето Мими  Hug С вас днес изкарах един хубав празничен ден.
Черпя Ви виртуално с много мезета и хубави питиета!!! В 20.00 сядам с чаша в ръка и ще ви кажа Наздраве за Здравето на моята дъщеря и за Здравето на всички наши деца!!!
Благодаря Ви че Ви има!!! Обичам Ви!

# 185
  • Мнения: 3 537

Благодаря Ви че Ви има!!! Обичам Ви!
Взаимно е. Heart Eyes
Нямам търпение до дойдем в София и да се запозная с вас/тези,които живеят в София де/! Wink

# 186
  • Мнения: 3 743
firebird, Честит Имен Ден!!! Много щастие, здраве и късмет  bouquet

# 187
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит имен ден firebird - да сте живи здрави и все така една от крепките опори в форума ни.

Много щастие и късмет.




Днес съм в особено добро настроение - похвалиха ми Мишо по английски. Учебниците на децата по английски съдържат картинки кукли, които се слагат на пръсчетата и се разиграват сценки. Госпожата, която знае за Мишо забелязала, че си говори нещо и си разиграва сценка от учебника и му казала я покажи и  #Crazy той разиграл целия урок с реплики играейки в това време с куклите пред всичките деца - той който губи и ума и дума пред хора. На мама отличника - дано скоро почне така и по български /ама не знам кога/.

# 188
  • Мнения: 2 543
dоrothy, браво на момчецето ти! Все така да имаш поводи за гордост!

И аз съм много горда с Йоан - най-сетне прояви интерес към пъзелите! Тази вечер сглоби едно мече от 5 части - глава, ръце, тяло и едно общо парче за краката. Simple Smile Много съм доволна! И освен това в градината казаха, че се е държал чудесно и все едно проблемът със сладкото никога не бил съществувал! Олекна ми поне за това.  Hug

# 189
  • София
  • Мнения: 2 262
Прегледа мина, но без особен резултат за мен! Докторката ме гледаше внимателно, но кой знае какво не ми каза освен, че иска да му давам малко Дактарин че и се струвало че почнало да се образува в устата гъбички, но било съвсем в началото...Иначе за кръвта ми каза, че ако до сряда не се оправи, защото аз и казах че е почнала да става по-малко, ще се наложи сигурно да правим изследвания и болница евентуално! Аз обаче тази вечер що не подлудях от тревога вече, след като Лъчо цяла вечер пищя и се гърчи, накрая започна да увеличава отново кръвта в памперса, тя по принцип не е обилна и не е много, но е достатъчно наличието и, как може такова малко бебенце и така да има слуз и кръв! Не издържам да се тревожа и никой да не казва какво става, да мога да го лекувам, какво да направя боже, какво..............!Незнам кого да търся и как, милото ми дете, умирам от преумора, а не мога да склопя очи от тревога, страх ме е! Тази докторка ме посъветва да му купя Фрезопеп, какво ще каже някой по въпроса, аз го побърках това дете от смяна на млека, накрая и това му прави колики,.......!

# 190
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Иги, Фризопепа нали е диетично? За някаква непоносимост ли предполага?
Яни беше със зверски колики, най-много помагаше затоплена кърпа на коремчето, нищо друго, нито масажи, нито капки, нито чайове... А беше и на Фризовом заради повръщането, самото мляко си пише че се препоръчва за колики... и пак... Така, че гушкайте се и му притискай коремчето в твоето тяло, да го затопляш, поне мъничко да го облекчи мъничето  Sad Много ми е мъчно за вас  Sad

# 191
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иги, детето приема ли някакви лекарства?
Възможно е да се е лергизирало от медикаментите или пък те да са раздразнили стомаха.
Не мога с др да помогна - питах за проблема ти и след като няма инфекция - алергията е др възможност.

# 192
  • София
  • Мнения: 2 262
Не смея да му слагам топло на коремчето, като незнам от какво е тази кръв, но иначе го гушкам до тялото си и му слагам и ръка на коремчето, така спи общо взето спокойно, но оставя ли го сам, се започва едно кривене, пъшкане и стенене!
Чакам го да се изходи и пращам моя мъж да занесе проби в една лаборатория, не мога да чакам повече да се накумят докторите, притеснявам се много! Тъкмо до понеделник ще има резултати!
По принцип Лъчезар пие и лекарства заради сърцето, едното е прахче фурантрил, прахче каптоприл, но по е проблемен течния калий който се налага заради фурантрила да пие, много е гадно това лекарство и дразни и стомахчето му 100 %, но чак пък да има кръв, знам ли!!! Преди операцията Куманова (гастроентеролог) смяташе че може и да е направил гастрит!

# 193
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иги, като така и така носите резултати - пусни една прпоба от устата - да видиш да даваш ли Дактарина или не. Все пак и той не е безобиден! ТЕя лекари си предписват нещата без проби!
Вие сигурно сте правили изследвания за стафилококи ама знам ли... като пуснеш пробите - виж и за това.
Дани като се роди имаше стафилококи в носа и дупето.

А най-вероятно лекарството дразни стомаха... няма ли как гастроентер... да види дали наистина не е гастрит? ЧЕ да не стане нещо по-лошо. Тая кръв... вярно, че при тежки проблеми като язви кръвта е тъмна, а не ясна, но знае ли човек!

СЕТИХ СЕ - бе да не е запечено детето и кръвта да е от изхождането?

# 194
  • Мнения: 882
Иги, добре е, че сте си вече у дома, но нещо не проумявам.
Защо водещият Ви лекар по операцията на Лъчето е оставил Вие сами да се оправяте в това положение. Вярно той не е гастроентеролог, но затова ще събира мнения и консултация и последен ще си казва думата. Неможе все пак детето да пие едни лекарства за сърцето, друг лекар пък който нищо не разбира от сърце  да Ви предпише неговите си лекарства  и така да се получава някаква несъвместимост.
Пиша ти това, защото Радито ми е правила нещо подобно
Нашата ендокриноложка, направо си е страхотна, защото при най малкия вирус или повръщане и т.н. се обаждам именно на нея. Тя ме праща при личната да й чуе гърди, да види гърло, или при друг специалист ако реши, но тя взема решението какви точно лекарства да пием, съобразно нашето основно заболяване. Слава богу досега не ме е подвела нито веднъж.
Нещо по-вече личната педиатърка или пък други лекари при които сме ходили сами й се обаждат, за да са сигурни, че лекарството, което искат да предпишат е съвместимо с основния ни медикамент.

Общи условия

Активация на акаунт