Отговори
# 195
  • Мнения: 3 743
Иги, да не би да прави алергия към белтъка на млякото? Ох, сигурно и на лекарите не им е никак лесно, но как може толкова дни вече да не могат да ти кажат от какво е тази кръв... Миличкия Лъчко дано скоро се оправи Praynig 

# 196
  • София
  • Мнения: 2 262
Силве и аз се чудя вече дали не е алергия, какво друго да е просто не проумявам ............ но четох и разни статии като тази за http://www.mamaibebe.com/?id=290 за НЕтипични възпаления на червата и много ми прилича на Лъчовото, още повече че се споменават и бъбреци!
Доре какво да ти кажа, нали знаеш че живеем в абсурдистан, ей така се изписва бебе с кръв в памперса и сами си чупим главите, незнам какво друго да кажа! Джипитата не стават, в отделението не могат да ни държат защото чакат много деца и то тежки случаи, а навън доктори колкото щеш ама дали разбират да намерят точната диагноза не е ясно!
Няма запек Лъчо, точно обратното откакто се е родил сме си купили една фабрика памперси........
Не издържах и пратих Борис да пусне микробиология пак на детето и проби дали е кръв наистина не че имам съмнения, ама да го бия в челото на докторите че ми омръзна и да го виждат и пак да вдигат рамене! Ще плащаме докато можем, а после и пари назаем да взема няма да им се дам, амахааааааааааа, това бебе не е само статистика да ги вземат дяволите!

# 197
  • Мнения: 3 743
Днес имам празник, това http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1428848 събитие се случи точно преди 11 години. Имате една виртуална почерпка от мен и от мъжа ми, всъщност той трябва да черпи повече, защото успя да излъже такава хубава и умна жена Mr. Green Wink
Wine Glass cheers Popcorn

# 198
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Аз пак да попитам сигурни ли са, че тази кръв не е от някаква раничка на ануса? Може да се получи както от запек (както при Яни), така и от чести изхождания, може да е външно и да се вижда, може и да е по-отвътре и по-трудно да се вижда... Преглеждаха ли го за това? Дано микробиологията е добра  Praynig А коликите наистина може да са от лекарствата  Sad

s_vasseva, честит ви празник! Много любонв и щастие ви желая   bouquet

И ние с Яни черпим днес, нашия тати става на 30  Simple Smile, кръгла годишнина - да ви е сладко!

# 199
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито на всички дето имат празник!

Светле - мъжа ти да черпи и то много. Много си красива, но ти си го знаеш. Много. Не си падам по
жени, ама по теб и Любознателна си падам Wink

Петенце, да ти е жив и здрав таткото и много да те радва и едно момиченце да му подариш когато решиш. ЖЕлая ти да те обича и да те уважава, а на него - ти да му отвръщаш със същото. Още дълги години да те радва /и ти него/.

# 200
  • Мнения: 3 537
 s_vasseva ,още дълги години любов ви желая!
              

# 201
  • Мнения: 3 537
 PetiaK ,Честит рожден ден на набора!
             Това е много хубава възраст. Wink
                   

# 202
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иги, не съм цъфнала и вързала - има проблеми край работат на мъжа - но моля те - ако ти трябват пари само пиши! Все ще успеем да преборим този проблем. Знаеш ми телефона.
иначе аз се опитвам да се свържа с вуйчо ми - той е анестезиолог във военна - дали може да ми препоръча някой негов приятел при който да идеш или поне някакво име да ми каже - при което си струва да идеш.
И още нещо - що не се обадиш на БУева и не се консултираш - по повод бъбреците и създалия се проблем. Аз не съм чувала за връзка му бъбреците и кръв в акото, но знае ли човек. ПОне по телефона я попитай - и виж кво ще ти каже.
Ако не - можеш да питаш МИнков и евентуално на преглед за бъбреците при него. Много го хвалят. Само дето там и с направление ти е 20лв прегледа на ехограф. ТОй е в Правителствена.
Писах ти, че по ппринцип често при уголемени легенчета има еширихия коли, които виреят в червата. ДА не би нещо да е станало при пиенето на лекарствата - да се е нарушила флората и да ги има в по-голямо количество от поносимото?
И последно - NORMOFLOR можеш да даваш - това са Lactobacillus bulgaricus - възстановява флуората на стомаха. Става и за бебета. НО все пак питай педито де.

# 203
  • Мнения: 3 537
Иги,стискам палци да се разбере от пробите най-сетне какво му има на бебо,за да си отдъхнеш най-накрая. Rolling Eyes

# 204
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит празник на празнуващите - да са живи и здрави.






Иги и аз това си мислех като Петя

.
Аз пак да попитам сигурни ли са, че тази кръв не е от някаква раничка на ануса? Може да се получи както от запек (както при Яни), така и от чести изхождания, може да е външно и да се вижда, може и да е по-отвътре и по-трудно да се вижда... Преглеждаха ли го за това? Дано микробиологията е добра  Praynig А коликите наистина може да са от лекарствата  Sad

 
 




има вирус с температура после разстройство. А и знам, при възрастен ако се вижда, че е кръв и е светла значи е от анус или близко, ако е от гастрит язва е тъмна дори от червае пак по-тъмна.

# 205
  • Мнения: 3 743
Честито на всички дето имат празник!

Светле - мъжа ти да черпи и то много. Много си красива, но ти си го знаеш. Много. Не си падам по
жени, ама по теб и Любознателна си падам Wink
...

Наде, ще те взимам за кръстница да знаеш Mr. Green не съм Светла, макар че много често така ми  казват, дори хора, които виждам всеки ден от време на време ми викат Светле Laughing не знам защо, може би защото съм "светла" 
  bouquet
Мерси за пожеланията Hug

# 206
  • Мнения: 3 504
Къса ми се сърцето като чета за Лъчко и Мама Иги, но сме далече и трудно може да помогнем от близо, както много ми се иска, благодаря на catnadeen, че ти помага, както и на всички тук от форума съпричастни към теб и Лъчко. Оставами да се моля и стискам палци за вас.

Честит празник на всички, които празнуват днес. Наздраве от нас.

Хайде малко усмивки сега:

# 207
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
мамо Иги, по повод млеката, искаш ли пак да се обадим на онази доктурка от фирмата за млека - не казвам да не ме бият за реклама, ако искаш и на другите фирми ще ти дам телефони, ама нешпрекъсната смяна на храна, хич не ме кефи
Поне по телефона да ти обяснят кое мляко с кое лекарство може, а не Джипито напосоки

# 208
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Честито на всички, които имат празник

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 209
  • София
  • Мнения: 1 333
Честита годишнина Силве!   bouquet
Уважавайте се и Обичайте и празнувайте още много години заедно!
Мъжо ти верно има многоооооооооо да черпи... ти не си мръднала за иминалият период  Thinking как го правиш това

Петя, да ти е жив и здрав съпругът и много, много да те радва!!!
Весел празник Simple Smile

Иги, ако можем с нещо да ти помогнем, да сме ти полезни, Моля те кажи! Ще направим всичко по силите си мила!
Моите съмнения са за вътрешни хемороиди, които при честите изхождания на Лъчко може да кървят. Мими има такива от жестокият запек който е от раждането й и от напъните. Имаме няколко случая в които е имало кръв в акито... но така редовно като при вас не са били. Изписаха ни Фризовом за повръщането и запека и имахме временно подобрение.
Тя също имаше колики и постояно пищеше ако не е на корема ми или ако не е сложена ръка на стомахчето й. Аз и досега спя с една ръка под главата й и с другата на коремчето. Буди се веднага ако я махна. Пищи и когато й се пръцка. Правим й редовно гимнастика, за да се освободи от газовете, слагаме й топла кърпа и имаме няколка часа спокойстиве.
Би могла да му правиш леко масажче на тумбачето и да му вдигаш крачетата нагоре няколко пъти, да пръцне и да се оригне няколко пъти, за да му олекне. Не съм наясно дали не е противопоказно след операцията, но съвсем лекичко сигурно ще можеш.
Надявам се микробиологията която сте пуснали да внесе яснота за състоянието на Лъчко и да има решение на този проблем с акито и газовете. 
И верно питай винаги лекуващият лекар за лекарствата които ви изписват др специалисти, защото те не са наясно какво може и какво не може да пие малчо. Да не ви разказвам на нас колко пъти ни изписват медикаменти които са абсолютно противопоказни при епилептици. Няколко пъти ги купих преди да прочета листовката, но вече не правя тази грешка... а ако е удобен часа звъня на невролога да го питам може ли да го пием или не.
Пожелавам ти Иги тази нощ да можеш да спиш, да се отпуснеш мила и да си с нови сили за утрешният ден, който ще е по-хубав и добър за семейството ти!!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт