Какви клиенти сме ?

  • 1 593
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 212
Аз съм лоялен клиент...... имам предвид, че спазвам няколко основни правила винаги, а те са:
1. Подхождай към конкретният продавач индивидуално, според типа , който имаш насреща.....
2. Винаги обяснявай, целта : дали си влязъл да позяпаш, да се информираш или директно да купуваш.....
3. Дръж се либерално, но и изисквай.....клиента Винаги има право, особено ако някой грубо не зачита това правило, тогава можеш да си позволиш и да си много зла Mr. Green Mr. Green Mr. Green и досадна персона..../ Последното важи с пълна сила за магазини от типа хипермаркети, където винаги има нещо да "куца"......  я етикет, я объркана цена " ...и любимата ми ситуация на въпроса към нищо не-правещ служител ...." Извинете , това колко струва? "......е да получа отговор ..." ...ами незнам ..те на касата ще ви кажат" Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 474
Аз съм добър клиент Thinking. Не съм капризна Laughing , понякога си купувам нещо от неудобство  ooooh!, защото продавачката е била много любезна примерно.  Wink Не се карам с продавачките  newsm78 какво още , бързо избирам..

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
И аз съм точен клиент, стига да не ме провокират. Twisted Evil
Обикновено знам какво търся и не обичам да се шлая безцелно. Ако търся нещо определено си казвам още с влизането, за да ме насочат и да не губя време, ако съм на оглед искам да вляза и да гледам, без да ми дишат във врата. Не обичам да ми налагат мнение или да ме убеждават за нещо, след като веднъж съм отказала.
Ето онзи ден отидох да купувам джиесем, без да имам точна идея какъв, още с влизането продавача ме посрещна, изредих му директно какви екстри искам да има, какви да няма, той веднага извади всички телефони, които отговаряха на изискванията ми, даде ми компетентни обяснения, лично мнение за всеки /без да ми го налага/, беше любезен и усмихнат и точно за 5 мин. си купих нов телефон. Докато в предния магазин продавача даже го домързя да си дигне гъза от стола, още с първия си въпрос прочетох отегчението в погледа му и направо си излязох, той ако ще ми отговаря с да или не за какво ми е? А можех да си купя и от него. Магазините за техника много губят от некомпетентни продавачи.


Много точно си го написала .  Peace
Много мразя продавач /ка като влезеш в магазина и все едно му отнемаш от безценното време . Да не говорим ако трябва да си остави цигарата и да се занимава с теб .

# 33

Общи условия

Активация на акаунт