Варна,Морето и Зимата (10)

  • 11 913
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 216
Момичета, по-горе никой не ми обърна внимание на въпроса, но аз пак ще питам:
Мами от БРИЗ, ЧАЙКА и ЛЕВСКИ коя ДЕТСКА КУХНЯ ползвате?Моля да ми препоръчате, споделите впечатления и да ме насочите.


не ползваме още кухня, но в чайка бл.25 има 1, където ходят доста мами(срещу двора на училище Раковски) и на мадара(улицата срещу бурлекс-левски в ч от високите блокове)

# 61
  • Мнения: 187
ger4e, аз пък реших, че тази нощ си спринтирала към болницата. Ами ти ще ни побъркаш!  Wink
И за кога отлагаш купуването на одеало, то вие време.
Ще ти дойда на свиждане, да знаеш! Да се уверя, че си родила / когато и да е това/. Peace


Честито мъжле на Вени!
   bouquet

# 62
  • Мнения: 3 595
Честито бебче и на Вени! Приятно гушкане с малкото човече!

# 63
  • Мнения: 14 133
Здравейте от един русенски "пришълец"!!!! Laughing
Тъся инфо за очните клиники в града ви- мнения за специалисти, координати, всичко!!! Praynig
Предварително ви благодаря!!!   bouquet

# 64
  • Мнения: 85
Здравейте, може ли да включите и мен!
На 26 години съм, от Варна, чакаме първо бебе на 25. 04. 2007 г., живея срещу Окръжна Болница на Цар Освободител.
С Верджи сме се виждали веднъж ( в пицария Бънди заедно с Виви_Ан), иначе с Виви се срещаме редовно  Laughing.

Честито на скоро сдобилите се с рожби, като чета за това много се вълнувам и реших най-после да си присъединя  Hug към този форум.

# 65
  • Мнения: 187
Хайде, добре дошла denisimo! Най-после, от кога го хваля този форум!

# 66
  • Мнения: 274
Ха добре дошла и на denisimo!

Вержи, мен ако питаш пиши ме за Декември! Остава само ти или Дидето да ме изпреварите и незнам вече ...! То аз не отлагам, ама лапето не ме пита!Че на всичко отгоре взеха да идват все повече гости (все едно съм преди погребението си - дайте да идем да я видим, че после няма!  Mr. Green Малко черен хумор), а за телефоните не ми се говори какво звънене пада! Като телефонистка съм! И само ако се позабавя или не успея да вдигна и телефона на майка ми почервенява да питат какво става  Joy
Ние вече си имаме едно одеяло, затова го караме спокойно  Joy, пък Виви_Ан, като родя веднага ще пратя вестоносец и ще му кажа да опише къде съм за да можете да проверите нагледно  Joy Никак няма да ти се разсърдя  Hug

# 67
  • Мнения: 131

не ползваме още кухня, но в чайка бл.25 има 1, където ходят доста мами(срещу двора на училище Раковски) и на мадара(улицата срещу бурлекс-левски в ч от високите блокове)

[/quote]

Winkeydee много благодаря!   bouquet

# 68
  • Мнения: 129
Здравейте, мога ли и аз да се включа.
Казвам се Радостина и живея на Чаталджа.
На 28 год. съм, имам 1 дете на 4г. Росен и чакам второ на 02.03.2007.
Успех на всички!

# 69
  • Мнения: 131
Здравейте, мога ли и аз да се включа.
Казвам се Радостина и живея на Чаталджа.
На 28 год. съм, имам 1 дете на 4г. Росен и чакам второ на 02.03.2007.
Успех на всички!
Добре дошла Wink

# 70
  • Варна
  • Мнения: 893
denisimo ееее добре дошла бе маце  Hug че ти си ми комшийка даже  Wink аз съм на Битоля (от една година вече  Sunglasses )
тина78 и на теб  Hug ей сега ви добавям в списъчето  Peace
гер4е докато не видя снимка на празна матка не вярвам че си родила  Naughty Joy
само да ти кажа че имаме 4 декемврийчета вече и утре чакаме още едно - планирано секцио   Laughing

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Честито на всички новородили майчета!
Желая ви бързо възстановяване, много спокойствие и усмивки! По-малко колики и прекрасни първи седмици с новите членове на семействата ви!  Hug Да са ви живи и здрави!

# 72
  • Мнения: 143
Ей само два дена ме нямаше и гледай какво става  Crazy
Честито на родилите мами   bouquet малките рожбички много да ви радват и да рьстат много здрави и щастливи.  bouquet

А днес моя мальк палавник има имен ден Александьр.
Една виртуална почерпка от мен и честито на всички които днес празнуват  bouquet beer Wine Glass

# 73
  • Мнения: 216
честито на Александър! със здраве да си носите името и да раздавате само усмивки!  bouquet

# 74
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добре дошли на tina78 и denisimo!
denisimo,ти къде си учила-средно,че аз смятам,че те познавам от някъде и мъжа ми-и той.Аз съм била в 5-а,а той в Николай Лилиев....я кажи сега..........???
Много бих се радвала ако се срещнем:)Ако може събота или неделя,та да се наприказваме на воля:)
Аз днес паднах и си изкълчих глезена!реших да повървя,но на 100-ина метра от нас нацелих една дупка и понеже съм си схваната в краката........и буф.........с цялата си мощ се строполих....и кто не мога първоначално да си мръдна крака.....бях доста зле......едва се добрах до нас....толкова ме болеше глезена.То бяха компреси,превръзки....и закъснях за работа,но добре,че шефовете ги няма.Само се надявам да не съм предала от моята болка на бебто:(
успешен ден
и дано се съберем повече хора за 30-ти!Аз съм там

Общи условия

Активация на акаунт