Варна,Морето и Зимата (10)

  • 11 914
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 187
 Честито на Александър! Да расте здраво, будно и щастливо дете.
На мама и тати здраве и щастие да му се радват.   bouquet

ger4e, като ходите до магазин Слънчо в Образцов дом  за одеалце мини да те видя.
Как да те позная като ти дойда на свиждане.
Вержи, ти не се ослушвай. Идвай да пием кафе.  Laughing
С denisimo ходим в същата пицария почти всяка сряда.

# 76
  • Мнения: 131
 smile3525  ura Честити имен ден на Александър!
Да ти е здрав, послушен и оше повече да те радва Wink

# 77
  • Мнения: 2 096
hristina_k, я мини гинеколога ти да те погледне след това падане. И внимавай - опасно е!
Честит имен ден на Александър! Да му е живо и здраво името и да расте будно и усмихнато дете!   bouquet

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честито на всички именници!  bouquet
Честито  и на всички родили, да са ви здрави и щастливи бебоците!  bouquet
Добре дошли на всички нови мами Simple Smile!

# 79
  • Мнения: 143
Благодаря ви момичета за чудесните пожелания Hug
след малко отивам да го взема от яслата и се почва с купона и подарьците Party Crazy

# 80
  • Мнения: 376
ger4e, vergi, di_ ето тук са снимките от днес и от миналия път от лекцията на 9месеца............ http://www.gallery.iproduct.info/
от main menu си избирате категория others и после bemama и готовоооо  ukliam1

# 81
  • Мнения: 274
ger4e, като ходите до магазин Слънчо в Образцов дом  за одеалце мини да те видя.
Как да те позная като ти дойда на свиждане.

Виви_Ан, ами аз как да мина като незнам от къде трябва да мина?!  Joy Оглеждах се аз днес за теб на курса на "9 месеца" и питах, но липсваше!

Честито на малкия Александър!!!   bouquet

# 82
  • Варна
  • Мнения: 199
Искам да ви благодаря на всички за хубавите и мили пожелания за моето бебче и да ви се извиня,че толкова отдавна не съм ви писала.  Това е защото почти веднага след изписването от болницата ни се наложи да пътуваме за София. Малкият Денис се роди с проблеми с бъбречетата и  2 седмици лежахме в Детска Нефрология към Университеска Болница - СФ. Слава Богу за сега всичко е наред, изписаха ни и вече сме си във Варна.
Тази събота на 25-ти ще си имаме мини-рожден ден, ставаме на цял 1 месец!!     ura

Изпращам снимчици: http://new.photos.yahoo.com/vencislava/album/576460762345845621

Герче, така както гледам лентичката ти.. то при теб изобщо не е останало. Пожелавам ти леко раждане и чакаме с  нетърпение да ни се похвалиш с хубавата новина!     ylinfant

Анджелина, аз родих в Майчин Дом. За бебчо нищо не изискват, ако искаш да му даваш биба-залъгалка можеш да му носиш, но поне от болницата нищо не ти изискват. Аз лично носех, но имаше мами, които са против и не носеха. Казваха, че уж е най-добре бебето да не се приучва на биберон.. Иначе бебчовците ги повиват само в началото, през първите няколко часа и после ги облчичат с дрешки (от болницата) и им слагат пампи (пак от болницата). Оставят ги при майките почти през цялото време, вземат ги само ако трябва да ги къпят и нощем, за да си починат мамите. Условията в болницата са повече от отлични. Много съм доволна!

# 83
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
venira Добре дошла пак при нас, много се радвам че бебко е добре, пожелавам ти и занапред да е така Hug

# 84
  • Варна
  • Мнения: 893
Иваааа сайта е правен на Флаш не мога да сваля снимките newsm45
ако можеш прати ми ги на мейла  virginia_trifonova@abv.bg 

Ger4e - Виви работи в един магазин за GSM на паркинга на Образцов дом. Time is Money мисля че беше Thinking
Виви аз утре съм на преглед в 11:20, после ще слизам към баща ми и ще мина да се видим  Wink

# 85
  • Мнения: 187
Вержи, няма да излизам на обяд. Ще чакам да дойдеш.   bouquet
И не сме магазин, а офис. Няма телефони при мен!  Wink

ger4e, пиши ако си свободна и ти.

# 86
  • Мнения: 3 405
Благодаря за инфото, относно Майчин дом   bouquet

А да попитам има ли и имало ли е мами с намалели околоплодни води в 8 месец (аз съм в началото на 8мия).
Бях при доц. Балев и той каза, че са редуцирани околоплодните води, т.е мамалели са, а плацентата е с ранни признаци на стареене. Това може да доведе до преждевременно раждане на бебо Sad
Ще ходя пак на видеозон на 11.12, което след 2 седмици и малко при Цветкова, но се опасявам дали не трябва по-рано да се погледне количеството на водите.

Притеснено ми е малко, макар, че се опитвам да мисля позитивно.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 10:53 от Анджелина

# 87
  • Варна
  • Мнения: 893
И не сме магазин, а офис. Няма телефони при мен!  Wink

аа, моя грешка  Embarassed значи ще се видим след около два часа, зависи колко ще ме държат  Rolling Eyes

Благодаря за инфото, относно Майчин дом   bouquet
А да попитам има ли и имало ли е мами с намалели околоплодни води в 8 месец (аз съм в началото на Sunglasses.

и аз благодаря  Peace

а за водите и на мен ми направи някакво изречение доФтора, че са започнали да намаляват , даже били на джобове, а около главата не беба нямало изобщо  Shocked
и в следващия момент ми каза че джоба единия бил около 4см и не било притеснително  newsm78
и плацентата ми била започнала да се калцира( на едни топчета бели беше ) и да минава към ІІ степен Thinking
ама аз пък съм средата на 9ти месец....
след малко ще видим как върви. на преглед съм от 11:20 стискайте палци всичко да е наред  Praynig

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 10:48 от Virginity

# 88
  • Мнения: 3 405
стискам fingerscrossed

# 89
  • Мнения: 274
И аз стискам палци и за двете ви! Вержи, дай после доклад какво е казал док Wink. Иначе аз нямам представа за намаляването на околоплодните води - как, кога, по колко ... Надявам се всичко с вас да е ОК, Анджелина! Може и да е нормално или пък да са ти объркали термина и да са дали по-късна дата от реалната. Кажи после какво е казала Цветкова?

Виви_Ан, малко късно виждам, че с Вержи ще сте на раздумка днес  Sad . Пък и да си призная вчера голямо хойкане беше! Колхозния беше наш просто! Чувствам се като разглобена  Crazy  Joy , незнам Ива как е! Обаче ако се запътим към Образцовия дом, ще намина да ме образоваш Wink

Апропо - нали не сте решили, че съм родила?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт