Боляло ли ви е глава по време на бременност?

  • 4 238
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
mnogo,pravih si masagi

# 16
  • Мнения: 2 047
  Болеше ме като спрях кафето - изчаках 2-3 седмици, и пак почнах да пия по едно сутрин и спря да ме боли.

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ужасяващо ме болеше главата!

Пиех парацетамол и се разхождах!

# 18
  • Мнения: 481
Ужасна е болката,просто е нетърпима.Попитах,защото знам че някой от лекарствата не е желателно да се пият по време на бремемнност.Моите болки  са в предната част на главата ..предимно над челото ...Така боли,че немога да си намеря място и да се съсредоточа.Благодаря за съвети на всички.....в крайна сметка като отида на лекар, ще попитам какво мога да употребявам.Целувки

# 19
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
болеше ме само в началото!

# 20
  • Мнения: 6 461
Здравейте,бих искала да попитам дали Ви е боляло   глава по време на бременност?Умирам от болки ,а незнам какви хапчета да пия.......
Парацетамол.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 588
От време навреме ме наболява, но мисля че е нормално. Аз нищо не пия, минава си от само себе си поне засега. Бих те посъветвала да се обадиш на АГ-то си и да питаш какво можеш да пиеш за главоболие Simple Smile
Успех  bouquet

# 22
  • Мнения: 116
Болеше ме  около средата на бременността - сутрин рано се събуждах от болка и като станех от леглото ми минаваше!

# 23
  • Мнения: 8 917
Не ме е боляла глава, но можеш да пиеш парацетамол Peace

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Да болеше ме,ако не можеш да изтърпиш на болката вземи парацетамол Peace

# 25
  • Мнения: 574
Боли ме и в момента,но избягвам да се тъпча с хапчета,ако при теб е нетърпимо парацетамол ще ти помогне!  bouquet

# 26
  • Мнения: 203
Мен по принцип много ме боли глава, в първите месеци на бременността имах няколко ужасни кризи на главоболие, а иначе си ме болеше редовно, но не чак толкова. Като говорих с лекарката, тя ми каза, че единствено разрешеното лекарство е парацетамол. Но той не помага, той просто е като бонбони и при силно главоболие не върши работа, не помагат нито почивки, нито разходки, поне при мен беше така! Аналгин може да се взема под лераско наблюдение, аз си го взех 2-3 пъти на своя глава, като не можех повече да търпя. После чух , че е разрешено по 2 таблетки аналгин в рамките на 24 ч.

# 27
  • Мнения: 2 159
аз си имам мигрена и през първите месеци доста често ми се случваше да имам пристъпи, пиех парацетамол, даже по два понякога

# 28
  • Мнения: 3 500
Да.Пила съм Парацетамол.

# 29
  • Мнения: 274
Можеш да си вземеш бебешки парацетамол (Панадол, Калпол) на сиропче, който да пиеш по една чаена или мерителна лъжичка още щом усетиш, че започва да те боли. Аз си имам едно шишенце вкъщи, едно в офиса и едно в колата.
Той е по-лек и на мен ми помага, ако го взема навреме. Ако закъснееш и вече много те боли, 2 лъжички.
Успех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт