До бургаските майки

  • 1 433
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
pupelina,пак нищо. Кажи ,моля те, как да вляза.Малко съм на вие с компютъиа.Имам го от 10 дена и все още съм боса.

# 16
  • Мнения: 3 506
bsmama1973, кликни с левия бутон на мишката ТУК - това е актуалната тема на бургаските мами в Отчетни.

benna, аз поразгледах назад, но не намерих нищо конкретно за някой дом в Бургаско - искаше ми се и на мен да се включа с нещичко коледно, че тая година Коледата ще ни е в Бургас, ама май няма.

# 17
  • Мнения: 166
bsmama1973, кликни с левия бутон на мишката ТУК - това е актуалната тема на бургаските мами в Отчетни.

benna, аз поразгледах назад, но не намерих нищо конкретно за някой дом в Бургаско - искаше ми се и на мен да се включа с нещичко коледно, че тая година Коледата ще ни е в Бургас, ама май няма.

Ами нищо не пречи да организираме нещо.Ако има желаещи,ще се свържем с някой дом за да кажат от какво имат нужда и ако можем да им помогнем:)

# 18
  • Мнения: 3 506
Benna, аз не се чувствам "в свои води" тук, пък и съм още десетина дни само, затова питах дали има нещо организирано. Иначе си права - не пречи нищо, даже ще е много хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт