Ще направим ли тази година детски коледен купон???

  • 4 149
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ако е на 23 сутринта и ние ще се включим. Но дъщеря ми няма още 3 години и ако е в клуб с ограничения във възрастта май няма да има смисъл да идваме. Sad
В Патиланци сме ходили сравнително често и информацията, която мога да дам е следната. Там имат стая, в която клоун (а по Коледа сигурно и Дядо Коледа) забавлява децата - имаше си цена за определеното време, която не беше голяма, но не помня каква беше точно - нещо май от рода на 50-60 лв. Бонуси са: рисуването по лицата и влизането в джунглите. Проблемът е, че при влизането в джунглите децата ще бъдат разделени според възрастта. Има една за тези до 3-годишна възраст, където цената за час престой е 3 лв, и друга за над 3, за чиято цена не съм сигурна. Но май беше същата. Родителите стоят в кафенето, което е в празното пространство между двете джунгли. Ако човек иска какичка да се грижи лично за детето му, цената е 5 лв за час (включва и входа за джунглата).
Да си призная аз лично не съм от особено доволните от "Патиланци". Малко е мръсничко и общото впечатление не е особено задоволително.  Confused Но пък децата се забавляват. Момичетата, които обикновено отговарят за тях ги мързи ужасно. За клоуна нищо не мога да кажа и специалната стая, тъй като не сме я ползвали - тя е само за организирани мероприятия от рода на ЧРД. Но пък задължават, ако има нещо за консумация да е само от техния бюфет, който е много беден като избор и с малко съмнително качество. Thinking
Ако решите да е в "Ариел", мога да ви съдействам, тъй като познавам девойката, която отговаря за резервациите. Ние правихме там рождения ден на детето, но не ми хареса. Просто не умеят да забавляват малки деца, с по-големите се справят по-добре. Но с малките са много зле. Не вярвам от пролетта насам нещо да се е променило, макар да говореха, че ще купуват някакви дреболии за малчугани. Не съм убедена, че е станало, но мога да проверя за всеки случай.
Ние напоследък ходим редовно в детския клуб в "Скай сити". Много съм доволна, тъй като има занимания за различни възрасти. Големите рисуват с каките, малките се пързалят и т.н. Просторно е, много чисто, и има доста момичета, които се занимават с ентусиазъм с децата. Правят организирани мероприятия, наскоро имаха бал на принцесите и рисуваха по лицата на децата. Цената за час престой е 4 лв, но колкото повече стоят, толкова повече пада. За организирани партита е съвсем друга. Убедена съм, че ще имат и Дядо Коледа около празниците. Ако искате мога да попитам как стоят нещата и колко деца побира клубът. Проблемите тук са следните: намира се в кв. "Гео Милев", което не е баш в центъра на София, и за родителите няма място - те трябва да си търсят места из заведенията в търговския център. А може да се качат да ударят един билярд или боулинг в това време. Grinning
Друга идея: около пазара "Ситняково" имало клуб "Приказка без край" или нещо подобно му беше името. Много просторен, с куклен театър, Дядо Коледа, Снежанка, много забавления. Не сме го опитвали още, но съм чувала все ласкави отзиви.
И още: кукления театър на "Заимов". Като място е най-оптимално, тъй като е в самия център. Около Коледа правят специални коледни спектакли, на финала на които Дядо Коледа раздава подаръци. Доколкото знам има и забава някаква. Незнам дали е излязла програмата им за декември, но има начин да проверя и да пиша, ако ви интересува. Както и колко може да ни излезе. Там е и доста просторно.
Това е от мен. Ако някое от тези предложения ви харесва и искате да проверя за подробности, кажете. На линия съм.  Hug

# 46
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Миналата година Йосарян организира купона.  Heart Eyes
Лулумба има чудесни предложения, чак се чудя кое от всичките.  newsm78
Може да пуснем анкета къде да се проведе тържеството...
А, и миналата година празнувахме всички - "Нашите деца" и "Деца с увреждания", предлагам и тази година пак така.  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 771
Lulumba, клубчето в Скай сити ми се струва малко, входът му е тесен и ще стане някаква тълпа от възрастни, а децата вътре не си ги представям сами без родители, особено по-малките. Все пак идеята е да бъдем с децата на празника, а не да ги заведем на клуб и всеки по кафетата. "Приказка без край" не е лошо, но пак не го виждам за повече от 30 деца. "Патиланци" пък не ми е от любимите места точно по тези причини, които си написала. 

# 48
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз съм за кукления театър на " Заимов". Ще напълним салона и после както предложи Анда, купона може да продължи в парка.

# 49
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз имам един въпрос.Дъщеря ми е на почти 2 според вас тя би ли седнала да гледа театър.Аз не мога да я задържа на едно място толкова време.Аз не съм съгласна да гледат театър за Коледа.Иска ми се тържеството да е подходящо за деца от 1 до 12 г.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 530
Дай идея.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз имам един въпрос.Дъщеря ми е на почти 2 според вас тя би ли седнала да гледа театър.Аз не мога да я задържа на едно място толкова време.Аз не съм съгласна да гледат театър за Коледа.Иска ми се тържеството да е подходящо за деца от 1 до 12 г.

Не мисля ,че ще се съсредоточат за театър на тази възраст.
Или трябва да се радзелим по възраст , или компромисното решение е "Патиланци". Wink
Там е подходящо за възрастта , която споменаваш. Peace

# 52
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Гласувах за 23. С удоволствие ще дойдем

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И ние ще се присъединим към вас.Идеята е страхотна!За дати нямам предпочитания.

# 54
  • Мнения: 2 891
Не мога да дам кой знае какви съвети, защото това ще ми е първото по голямо организирано събитие. Мисля обаче, че на по-малките децаще има харесаи кукления театър. В яслата, която посещава синът ми, през месец идват и правят представления. Вярно е, че първият път е плакал от страх, но след това цяла вечер говореше само за това. 

# 55
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Аз имам един въпрос.Дъщеря ми е на почти 2 според вас тя би ли седнала да гледа театър.Аз не мога да я задържа на едно място толкова време.Аз не съм съгласна да гледат театър за Коледа.Иска ми се тържеството да е подходящо за деца от 1 до 12 г.

Аз водих дъщеря си на куклено представление в "Ариел", малко след като навърши 2 г. Честно казано в началото гледаше с интерес, после взе да й става скучно, започна да ръфа солети, и по средата си излязохме. В интерес на истината, то и представлението не беше кой знае какво, така че го разбирам детето.  Rolling Eyes На 2 години е малко трудно да се концентрира вниманието на детето върху куклите за по-дълго от половин час, но в рамките на 30-ина минути е възможно. След спектакъла тя не беше превъзбудена, но пък обясняваше с интерес какво направил Мечо Пух и какво Тигъра.  Grinning
Момичета, радвам се, че съм успяла да помогна поне с някакви насоки.  Hug За Патиланци само да допълня - не мисля, че въпросната стая с клоун или Дядо Коледа е по-голяма от клуба в Скай сити. Надничала съм и не ми направи впечатление на особено просторна.  Confused
За Скай сити действително проблемът с мястото на родителите съществува.  Thinking
Все си мисля, че театърът на "Заимов" е най-голямото помещение, а и най-просторното, пък и паркът е на една ръка разстояние. Но програмата им за декември още не е излязла, проверих вече. Видях, че при колективни посещения правят отстъпки в цените на билетите, освен това има възможност сами да си изберем заглавие от афиша. Все си мисля, че коледните ще могат да се гледат и от по-малки деца. "Тримата снежковци" доколкото знам е с доста разтеглива възрастова граница - май от 2,5 до ... Може да имат и други такива.  newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 4 867
аз съм ЗА театъра на заимов - предвиден е за голяма група, представлението ще е празнично, а и паркът е наблизо.
дали ще е интересно за най-малките? в повечето ясли и детски градини децата гледат театрални представления всеки месец. явно им е интересно и нямат проблем с концентрацията. първото кино на габриела беше когато излезе търсенето на немо - да е била на не повече от 2г. - изгледа го с интерес и възторжено "участваше" във филма. а на професионалистите в театъра това им е работата - да се харесват на децата...

ще има ли организирано купуване на подаръци?

# 57
  • Мнения: 22 887
Включваме се и ние.По-принцип забелязвам ,че повечето познати дечица са им скучни театрите,но като са повече деца може да се загледат.

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Аз си мисля, че е хубаво на всички деца подаръците да са еднакви, че иначе ще настане едно сърдене и мерене...  ooooh!
Дайте идеи за подаръци. За лакомствата като екстра е ясно.  Laughing Но си мисля, че не е лошо да има и книжка. А е и универсално - става както за момичета, така и за момчета.

# 59
  • Мнения: 3 861
Аз си мисля, че е хубаво на всички деца подаръците да са еднакви, че иначе ще настане едно сърдене и мерене...  ooooh!
Дайте идеи за подаръци. За лакомствата като екстра е ясно.  Laughing Но си мисля, че не е лошо да има и книжка. А е и универсално - става както за момичета, така и за момчета.

дала съм си идеята...това е предложението ми от първа страница още...дъвчем едно и също...
Утре ще се обадя в театъра на Заимов за да разузная за условия и цени.

Колкото до театрите...дали ще е интересно на детето зависи много от самата постановка и от самото дете. Kалоян нямаше 2 години, когато го заведох на "Трите прасенца" и беше възхите Shocked
Скоро го водих на друга постановка, еййй загубиха го като зрител точно на 20-тата минута...
Така, че това е много относително понятие...
Много са важни и актьорите, комуникацията им с децата, това ние можем да си го подберем

Общи условия

Активация на акаунт