Ще направим ли тази година детски коледен купон???

  • 4 150
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 861
Ако някоя иска да ходим заедно в Меджикленд пишете на лични да се уговаряме Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 2 530
 От 19.00 ч имат представление за възрастни. Дали да не попитам за друга дата?

# 77
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз съм съгласна със всичко което сте написали.Надявам се да не сте приели предишния ми коментар като заяждане.Щом казвате ,че театъра е подходящ и за 2 годишни се съгласявам с вас.Разчитам на вас по опитните.Относно подаръците нямам претенции.

# 78
  • Мнения: 3 861
А всяка вечер ли са им представленията???

дали си подразбрала?

# 79
  • София
  • Мнения: 2 530
Писах на ЛС.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 493
Lilly, bifanata е писала за 23ти а то е събота... Аз лично предпочитам сутрешно мероприятие.

# 81
  • Мнения: 3 861
да бе вярно, насмела съм се нещо Crazy
След като е събота значи всичко е ясно. Така като гледам съотношенето на гласовете явно 23-ти е нашата дата.
Пускам една анкета за да се преброим колко сме, това е важно Peace

# 82
  • Мнения: 3 861
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144968.0

тук се броим

гласувайте в анкетата Peace

# 83
  • Мнения: 276
И ние сме "за" с двете ръце и ще дойдем, ако може  Simple Smile

Маджикленд на мен лично ми звучи по-забавно. На театър ходим често. Все си мисля, че за Коледа нещо организирано с танци и коледна музика и Снежанка и Дядо Коледа и разни други приказни герой би им харесало повече, а и да могат да се движат спокойно и веселят децата вместо да ги гушнем на едно столче е по-добре. Това е мое мнение, ако кажете театър сме за и театър.
С мястото е малко сложно за това което ви описах и не се сещам къде може да е. Патиланци и на мен не ми допада много. В Арена сме ходили веднъж и бях крайно разочарована. Двете фей е хубаво, но малко за толко много хора. Ако нещо е сетя ще предложа  Wink
Ще следя темата с интерес  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 3 835
Ако имате нужда от помощ, за организацията, на разположение съм! Hug

Общи условия

Активация на акаунт