АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 10)☀

  • 25 083
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 422
Аз от 2-3 години не ползвам сутиени. Имам малък бюст и ми е супер свободбо с бюстие. А честно казано визуално не си личи дали съм със сутиен или бюстие. Единствено ако съм на по-официално събитие съм със сутиен.

# 46
  • Мнения: 701
И аз вкъщи си ходя без сутиен. През празниците ще сме при родителите на ММ и не знам, как ще издържа по цял ден със сутиен. Взех си и 2 спортни бюстиета. Едно време тренирах с тях. Сутиена определено много ми стиска вече.

# 47
  • Мнения: 146
Искам да ви питам нещо,тъй като нямам опит и наблюдения. По колко броя бодита,ританки,камизолки,чорапи и т.н мислите да взимате ?

# 48
  • Мнения: 466
Да се запиша и аз наркая в новата тема, Королева, благодаря, прекрасна е както винаги. 💜💖💗

При мен напрежението в гърдите и болка в зърната не е спирала, но нося само спортни сутиени, но такива които се закопчават отзад, но са без банели. Просто бюстие не мога да мушна през главата, малка ми е обиколката отдолу, а гърдите ми са станали като силиконови - големи, и неестествено кръгли … (.)(.) Ща ужас на ММ не му разрешавам да ги докосва. Единственото э, което ме доазни е че не спират да растат и ми омръзна да купувам сутиени.
Меджик, не съм чувала за подобни проверки тук, но не вярвам да е нещо страшно. Предполагам ще ти далат насоки ако нещо не е ок. Не толкова за чистотата, колкото ако например леглото на бебето е до опасен прозорец и тн. Много са преувеличени някой нещо от сънародниците ни тук, така че дели на 2 каквото ти кажат. Първата година когато  превеждах се случи да превеждам на дело на сънародник, който беше опищял всички ФБ гпупи, че са му взели децата, защото ги карал да учат български. После се оказа, че децата  са се оплакали в местното и в Бг училището, че са обучавани с пръчка и принуждавани да слушат 24/7 народна музика и за всяка английска дума в къщи са били сурово наказвани. Но господина до ден днешен разказва как ни мразят, нас великия народ и искат да ни изчегъркат българското. Нали ще кажеш, че много му пука на някой точно за нас….

# 49
  • Мнения: 180
Благодаря за новата тема, хубава е както и  предните.Heart
Гърдите не са спирали да ме болят напоследък и само когато съм със сутиен не ме дразни. Забелязах един- два пъти леки капчици на зърната, не е ли рано си мисля?
Купих си днес широка лятна рокля и съм щастлива. Нищо, че още не се е стоплило времето.

# 50
  • Мнения: 328
Записвам се и аз в новата тема, стахотна е както винаги! Королева, може да ме върнеш отново с термин 01.08, тъй като АГ така си ме записа и ще си бъде така .
Лусинда, аз имам много отдавна секрет от гърдите не знам до колко е било нормално, но вече в 6-ти към 7-ми месец си е абсолютно нормално.
Радвам се за всички ви с хубавки новини от прегледи и консултации 🤗
Бях на ЖК по ЗК, общо взето на среща с акушерката както Меджик, но доктора погледна за секунди бебка на ехографа само за да види сърдечната дейност, защото акушерката не можа да хване тоновете🙄и видяхме, че е седалищно и с гръб. Задържа се вече доста дни без да се върти и усещам движенията и много отслабено и изобщо не ми е хубаво така😞 искам да си я усещам силно и да си ме рита, така не съм напълно спокойна.
Да си измрънкам и за хормоните. ТСХ ми е паднало много пък сега 0,93 е, а ФТ4 също вместо да се покачва от 11 е паднало на 8. Ендокриноложката каза да започна 5 дни по 50мкгр и 2 по 25мкгр и след месец пак контрола и ще видим как ще сменяме. Много ме е яд, че направих тази глупост на си спра Еутирокса, сега само излишни притеснения, но…

# 51
  • Мнения: 1 454
Записвам се и аз в новата тема, стахотна е както винаги! Королева, може да ме върнеш отново с термин 01.08, тъй като АГ така си ме записа и ще си бъде така .
Лусинда, аз имам много отдавна секрет от гърдите не знам до колко е било нормално, но вече в 6-ти към 7-ми месец си е абсолютно нормално.
Радвам се за всички ви с хубавки новини от прегледи и консултации 🤗
Бях на ЖК по ЗК, общо взето на среща с акушерката както Меджик, но доктора погледна за секунди бебка на ехографа само за да види сърдечната дейност, защото акушерката не можа да хване тоновете🙄и видяхме, че е седалищно и с гръб. Задържа се вече доста дни без да се върти и усещам движенията и много отслабено и изобщо не ми е хубаво така😞 искам да си я усещам силно и да си ме рита, така не съм напълно спокойна.
Да си измрънкам и за хормоните. ТСХ ми е паднало много пък сега 0,93 е, а ФТ4 също вместо да се покачва от 11 е паднало на 8. Ендокриноложката каза да започна 5 дни по 50мкгр и 2 по 25мкгр и след месец пак контрола и ще видим как ще сменяме. Много ме е яд, че направих тази глупост на си спра Еутирокса, сега само излишни притеснения, но…

И аз не го усещам хубаво, когато е с гръб.
А той преди всеки преглед го прави. И след прегледа се започва пак. Определено има дни в които е по спокоен, както последните два преди срещата ни, и днес е голяма игра. Знае че няма кой да го снима и е happy Grinning
Гледам да не се филмирам, като се обърнес гръб, ритниците са едни вътрешни и еднократни. А иначе е по забавно. Аз в понеделник влизам в 7ми, мина времето хич да е.
Аз забравих да ви се оплача, на въпроса ми кога ще започнем да слушаме тонове редовно. Отговора беше след 36седмица. Като гледам графика на посещение при нея, те са през две седмици. Което ме води на мисълта, че един или два пъти ще ходя на тонове.
 И още едно мрън, утре заминавам при майка ми, от днес ми е криво и усещам че ще се скараме. Опита се днес да ми направи график на прегледите, нищо че, нито ги плаща, нито ме кара...

# 52
  • Мнения: 2 797
Записвам се и аз в новата тема, стахотна е както винаги! Королева, може да ме върнеш отново с термин 01.08, тъй като АГ така си ме записа и ще си бъде така .
Лусинда, аз имам много отдавна секрет от гърдите не знам до колко е било нормално, но вече в 6-ти към 7-ми месец си е абсолютно нормално.
Радвам се за всички ви с хубавки новини от прегледи и консултации 🤗
Бях на ЖК по ЗК, общо взето на среща с акушерката както Меджик, но доктора погледна за секунди бебка на ехографа само за да види сърдечната дейност, защото акушерката не можа да хване тоновете🙄и видяхме, че е седалищно и с гръб. Задържа се вече доста дни без да се върти и усещам движенията и много отслабено и изобщо не ми е хубаво така😞 искам да си я усещам силно и да си ме рита, така не съм напълно спокойна.
Да си измрънкам и за хормоните. ТСХ ми е паднало много пък сега 0,93 е, а ФТ4 също вместо да се покачва от 11 е паднало на 8. Ендокриноложката каза да започна 5 дни по 50мкгр и 2 по 25мкгр и след месец пак контрола и ще видим как ще сменяме. Много ме е яд, че направих тази глупост на си спра Еутирокса, сега само излишни притеснения, но…
Аз съм в същата ситуация с щитовидната. ТСХ ми е 1.12 а ф4-10.7(реф ст 12-22) При мен от хормона мн пада ТСХ,затова сега съм вс ден на половин доза от 25🤷♀Маноела за ТСХ не се притеснявай че е  0.93,аз принципно без хормон съм си с ТСХ от 0.78 до 1.4 варира си през месеците. Въпроса е че и при теб като при мен ф4 си пада въпреки хормона. Ендокриноложката ми каза че няма как да ми увеличи хормона ,защото ТСХ ще падне доста. Предния път схормон от 25мг всеки ден стигнах до 0.04 за месец и половина. Затова сега следя на 20 дни🤷♀Пълна каша.

# 53
  • Мнения: 2 421
И аз съм така от преди бременността...омагьосан кръг 😕. (ТСХ пада,но ФТ4 не се качва)

# 54
  • София
  • Мнения: 241
На мен ми казаха само от предишните изследвания в Гърция (миналия месец), че имам анемия. Гинекологът ми там ми предписа желязо с фолиева киселина 2 пъти на ден, но самото ми желязо е доста високо. Не съм изследвала вит. Б12 и т.н. и според мен е възможно да идва оттам анемията, а не липса на желязо? След като започнах да го взимам ми е по-добре обаче.

# 55
  • Мнения: 2 797
На мен ми казаха само от предишните изследвания в Гърция (миналия месец), че имам анемия. Гинекологът ми там ми предписа желязо с фолиева киселина 2 пъти на ден, но самото ми желязо е доста високо. Не съм изследвала вит. Б12 и т.н. и според мен е възможно да идва оттам анемията, а не липса на желязо? След като започнах да го взимам ми е по-добре обаче.
При мен хемохлобина е нисък,но желязото не е толкова ниско,а ЖСК е доста добре,но В 12 е ниско. Аг ми изписа желязо,но при положение че ми е ОК нз защо така прецени. Аз започнах и прием на В12 подезична форма и след 20 дни ще пускам контрола да видя дали се е покачил хемоглобина.

# 56
  • Мнения: 35
Христос Воскресе! Бъдете здрави и благословенни вие и вашите семейства!
Не съм писала отдавна, но бяхме влезна ли в една серия, първо малката беше доста болна съответно зарази мен и баща си... 😔. В вторник съм на преглед и нямам търпение да видя бебоците, не съм купувал нищо и след прегледа смятам да започна малко по малко!

# 57
  • Мнения: 701
Христос Воскресе! Да сте здрави и благословени вие и семействата ви.

.

.

.

.

Последна редакция: нд, 24 апр 2022, 08:04 от M_lady

# 58
  • Мнения: 151
Да се запиша и аз в новата тема😊🐣
При нас за сега всичко е наред🙏 и аз си ходя без сютиен вкъщи даже когато излизам на бързичко да напазарувам.
Без това по природа съм надарена😃цици и корем ми е на едно вече😝😃
Бъдете здрави и благословени🙏🍀

# 59
  • Мнения: 1 454
Аз минавам само да кажа, Христос Воскресе, и да пожелая здраве и мир във всяко семейство и за всяко неродено съкровище ...
Не съм боядисвала, затова ще покажа яйцата на майка ми Blush

Общи условия

Активация на акаунт