Детски ясли...храна..отношение....очаквания 3

  • 11 201
  • 260
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Здравейте от 5 дни Мими е на ясла днес ,за първи път ще я оставя да спи и ми е с трашно притеснено, а и забравих да питам кога да ида да я взема.Иначе като цяло, казват че се адаптира добре.Сутрин вече не иска да влиза сама ,първите 2 дни влизаше и не плачеше а сега плаче.Яде сама ако и позволят иначе е хранят играела с децата но като се сетила за мен и пак заплаквала.

# 256
  • Мнения: X
здравейте мами, нас ни приеха в ясла и аз хем искам хем се страхувам.дъщеря ми е есента ще стане на годинка и половина.много е привързана към мен, и от сега се притеснявам как ще свикне. не ви ли се струва че сме много малки за да тръгне на ясла? или да давам смело , понеже много трудно се влизало и даже много се очудих че ни приеха.и мисля,че това не е за изпускане.че няма гаранция,че до година ще влезе някъде.какво мислите?

# 257
  • Мнения: 7 640
пускай детето, до август колко остана Grinning. Докато направиш и изледванията, докато се адаптира и пак ще си е вкъщи за един месец.

# 258
  • Мнения: X
не те разбирам,какво значи че ще е в къщи за едни месец.то яслата почва през септември. а изследванията се правят преди постъпването в яслата.

# 259
  • Мнения: 7 640
не, аз не те разбрах-
здравейте мами, нас ни приеха в ясла и аз хем искам хем се страхувам.дъщеря ми е есента ще стане на годинка и половина.много е привързана към мен, и от сега се притеснявам как ще свикне. не ви ли се струва че сме много малки за да тръгне на ясла? или да давам смело , понеже много трудно се влизало и даже много се очудих че ни приеха.и мисля,че това не е за изпускане.че няма гаранция,че до година ще влезе някъде.какво мислите?

от тук разбрах, че молбата ти е била за септемри, а ви викат сега.

# 260
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Според мен колкото е по малко детето по бързо се адаптира.Така че успех.

Общи условия

Активация на акаунт