В кой месец започва да си личи коремчето?

  • 5 361
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 476
Благодаря ви за пожеланията момичета!  Grinning  Честно казано, колкото и да не ми се вярва май корема ми се е издул повечко  и явно не е толкова от храната. От страни погледнато ми изглежда, че съм в 5-6 месец. Не знам на какво се дължи, но за десетина дни доста порасна. Таткото днес дори ми каза, че всички щяли да разберат, че съм бременна още преди дори да ми го потвърди лекаря.  preggo

# 46
  • Мнения: 1 440
За околните пролича чак в средата на 5-тия месец, но аз лично го видях още в третия!  preggo

# 47
  • Мнения: 592
самия корем ми порлича в края на 4мес., но аз го есетих през началото на 3мес, тогава съвсем леко започна да ми се надува отдолу, където са яйчниците - за другите не беше видимо, но за мен беше промяна....,ех спомени, спомени Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 256
Аз съм в 14 г.с както може да се види и вече доста ми личи/особено когато съм по шорти и тениска вкъщи/ preggo
Имам чувството,че ми расте с часове Rolling Eyes
Установих,че зведнъж ми порасна и малко се притеснявам какво ще стане докрая Embarassed.
Важно е да имаме здрави бебчета!

Честито и от мен   bouquet

# 49
  • Мнения: 574
Започна да ми личи от средата на 6 месец,и ни бях качила много!Мислех че няма да съм с голям корем ама ако ме видиш сега................ ooooh!страшна картинка!Но при всеки е различно Peace!Леко бременеене!

# 50
  • Мнения: 122
Честито. На мен ми пролича в 4-тия месец, но аз бях много слаба, не че сега съм дебела.

# 51
  • София
  • Мнения: 35 951
На мен в 4 м., но само аз си го забелязвах- просто ми беше трудно да си закопчавам панталона

# 52
  • Мнения: 1 243
На мен ми пролича в края на 2-рия месец  Heart Eyes





Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 07:50 от bisa

# 53
  • Мнения: 3 089
сега в 3-я, но това ми е втора браменност като първата беше много скоро. с петра пролича чак в 5-6-ти месец. в момента съм в 4-я месец, а коремът ми е като за 6-я.

Общи условия

Активация на акаунт