бясна съм на съседите ми отгоре РЕДАКЦИЯ

  • 5 195
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 723
А... слаба работа е това... Вземи едно пакетче кайма, отиди у тях под някакъв предлог, изчакай я да излезе от стаята и натъпчи каймата във фугите на паркета. После само чакй да се размирише  Twisted Evil
Само да не търсиш пак помощ, че отгоре ..мирише   smile3511

# 61
  • Мнения: 1 756
А... слаба работа е това... Вземи едно пакетче кайма, отиди у тях под някакъв предлог, изчакай я да излезе от стаята и натъпчи каймата във фугите на паркета. После само чакй да се размирише  Twisted Evil
Само да не търсиш пак помощ, че отгоре ..мирише   smile3511
уффф,въй ,остави се
по добре да тропат Hug

# 62
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ако не искат да те изслушат, може да им оставиш бележка в пощенската кутия, с 3 точки -
1. от какво точно се оплакваш
2. какви точно мерки предлагаш
3. предупреждение, че ще се обадиш в полицията, ако не вземат мерки
Така хем ще можеш спокойно да премислиш ситуацията, хем те ще се позамислят, а и най-важното, не могат да кажат, че не са предупредени.

Нека не забравяме, че нашите деца ще бъдат поколението, което ще ни управлява, когато остареем. И е наша отговорността да ги научим да живеят в обществото, съобразявайки се със законите му.  Peace

# 63
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

За всичко има решение обаче ... по един или друг начин , но най - страшно е да имаш насреща си прости хора  Sick

 Точно така е.

# 64
  • Мнения: 431

Само да не търсиш пак помощ, че отгоре ..мирише   smile3511

A, няма страшно, смрадта се качва нагоре. newsm53

mama Bobo, радвам се, че нещата са се подобрили.

# 65
  • Мнения: 1 612
Викай полиция. Като ги глобят ще спрат.

# 66
  • по света
  • Мнения: 1 587
Това с тонколоните ще го правя и аз такъв гадняр е над нас че направо не ми се говори.Обмислям и други гадории.

Общи условия

Активация на акаунт