Я ми кажете мъже?

  • 2 769
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Въпросът ми е към мъжете пишещи в този форум - Какво би ви накарало да продължите да искате да се срещате с дадена жена?Ситуацията е следната:  тя има сериозен приятел (но връзката не върви), вие сте свободен, преди 5 месеца сте се "гушкали" и тя не веднъж е показвала, че има чувства към вас. Търсила вие е всеки ден, молила е за срещи, но вие винаги сте биле"зает". А иначе твърдите, че ви липсва. В един момент на мадамата и писва да ви търси и всеки път да получава отказ от вас и спира да звъни. Една вечер, тя остава сама, вие случайно разбирате това и започвате да и звъните с покана за секс. Тя обещава, че ще се обади по-късно вечерта, звъните и през това време десетина пъти, но тя не си вдига телефона и се обажда посреднощ само за да пожелае "лека нощ" . След тази случка вие сте помракнал, отминавате я, тя също се прави, че не ви забелязва. На вас ви минава, вече не сте обиден и търсите контакт с нея. Тя отново си прави пас и в един момент вие и заявявате, че "вие е била забрависа съвсем и за кафе не се е обаждала". Тя ви заявява "обади се ти, еди кога си съм сама" . И вие го правите. Обаждате се, отделяте и цял час, пиете кафе и тя е безкрайно щастлива, защото си мисли, че нещата са се променили. Обещавате и да се видите пак, но тя заявява, че това ще стане само когато вие и се обадите. Минават седмица две, но вие не го правите. Въпроса ми е защо мъже отново бихте дали такова обещание и защо отново бихте се обадили?

# 1
  • Мнения: 313
А чела ли си баснята за Щъркела Жерава и Чаплата?  Simple Smile

//едит: станал съм малко тъп

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 00:19 от Zhivko

# 2
  • Мнения: 112
Абе това сама ли го измисли или бяхте няколко ? Женско парти?

# 3
  • Мнения: 87
...левента явно иска секс от теб!Ти обаче си си въобразила , че това ще да е любовта на живота ти...и това вече се е превърнало в проблем!

# 4
  • Мнения: 260
Много обяснения zа ни6то!
Ми като се оби4ат да си легнат zаедно, пък после пак да се сърдят ако искат.

# 5
  • Мнения: 677
Някой ако разбра въпроса,моля да го зададе в по-прост вид на тъпанарите..
Кой кво направил,къде се обадил..
Бре булка..И ти ли мислиш.че всички мъже са еднакви?!
Ми не са..Ай ся му пусни есемес и го питай този пич!
Успех!

# 6
  • Мнения: 4 406
това обяснение прилича на терзания на начинаеща тийнейджърка...
свършиха ли се мъжете, че се гоните с този- последния оцелял... насила хубост не става

# 7
  • Мнения: 87
насила хубост не става
а и да става - не бива!

# 8
  • Мнения: 116
 "Въпросът ми е към мъжете пишещи в този форум - Какво би ви накарало да продължите да искате да се срещате с дадена жена??"
 Thinking Thinking
Във всеки случай не русата коса, а някои други качества.
Защо не се опишеш физически и духовно да те " насочиме " в правилната посока  Sick

# 9
  • Мнения: 2 891
Иска да си легнете и това е!!! Нищо повече!!! Подозирам, че единствения ти вариант да го имаш е като момче на повикване  luvbed , а да си имаш такива е много добре  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 87
jj okocha , ако не престанеш да ме удивляваш - скоро ще ти предложа брак! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 517
Някой ако разбра въпроса,моля да го зададе в по-прост вид на тъпанарите..
Кой кво направил,къде се обадил..
Бре булка..И ти ли мислиш.че всички мъже са еднакви?!
Ми не са..Ай ся му пусни есемес и го питай този пич!
Успех!

Честно...и аз нищо не разбрах  ooooh! кой, какво, на кого, кога, защо, как........ ?????

# 12
  • Мнения: 10 758
Някой ако разбра въпроса,моля да го зададе в по-прост вид на тъпанарите..
Кой кво направил,къде се обадил..
Бре булка..И ти ли мислиш.че всички мъже са еднакви?!
Ми не са..Ай ся му пусни есемес и го питай този пич!
Успех!

Честно...и аз нищо не разбрах  ooooh! кой, какво, на кого, кога, защо, как........ ?????
Ми що се вреш тука тогава Mr. GreenАз за тва и не съм й отговорила...и другото....виж, че пита мъжете, а доколкото си спомням, ти не си таков Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
 Shocked Ще ми трябва някой и друг час да проумея ситуацията... ooooh!

# 14
  • Мнения: 191
Някой ако разбра въпроса,моля да го зададе в по-прост вид на тъпанарите..
Кой кво направил,къде се обадил..
Бре булка..И ти ли мислиш.че всички мъже са еднакви?!
Ми не са..Ай ся му пусни есемес и го питай този пич!
Успех!

Сопрано,като сутрешно кафе си.Хем се разсънвам,хем се развеселявам.По темата-целта май,май е чисто задоволяваща (не съм мъж,ама да си кажа).

# 15
  • Мнения: 125
Аз го разбрах много ясно.Но незнам защо правят така мъжете-страх ли?Може би да не ги хванеш,да не си помислиш,че са ти в кърпа вързани-такива мъже са много трудни.Трябва с тяхните камъни по тяхната глава....познавам такива и съм се отказала да мисля какво изпитват и т.н.Възможно е да имат и ниско самочувствие и по  този начин да се правят на велики.Но не забравяй с такива трябва да се държиш като непукизка и те да те гонят.

# 16
Е, tititi
най-после някой ме разбра.
Историята има продължение, ако някой прояви интерес ще пиша.

# 17
  • Мнения: 4 068
...левента явно иска секс от теб!Ти обаче си си въобразила , че това ще да е любовта на живота ти...и това вече се е превърнало в проблем!

Същото мисля и аз. И ако ти харесва секса с него не виждам защо да не продължите. Няма лошо и само за секс да е връзката. Ако обаче започваш да се влюбваш......по-добре се откажи, защото човека явно е на друга вълна.

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами да, и аз го виждам като желание да се еб.те от време на време. Неангажиращо. Няма лошо.
Практикувалите ще потвърдят.

Жените са склонни да мислят, че това е любов. А то не е.

# 19
  • Мнения: 1 425
Ами да, и аз го виждам като желание да се еб.те от време на време. Неангажиращо. Няма лошо.
Практикувалите ще потвърдят.

Жените са склонни да мислят, че това е любов. А то не е.
  Peace
Като му се прииска секс отново и няма друга на разположение - ще ти се обади пак. Имай предвид, че на много от мъжете ни е интересно да се дърпаш малко, ама ако прекаляваш - ще загубиш. Все някога ни писва, а и има момичета дето не се дърпат толкова и печелят.

# 20
  • Мнения: 2 327
Я, пиши какво е продължението?

Иначе, ако искаш нещо от един мъж, му го кажи направо. Не разбират от намеци. Нито си правят труда тълкуват какво им показваш с поведението си.
Конкретния му кажи какво искаш, покажи му, че имаш чувства, но все пак не е единствен и неповторим на света и няма да умреш ако не го имаш Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 425
За другите мъже не мога да гарантирам, ама за мен лично това е вярно 1000%.

# 22
  • Мнения: 138
Човекът явно търси само секс от теб ...Решил е връзката просто да бъде неангажираща .Ако и ти мислиш така - няма проблем , но ако си влюбена в него ...лошо..Лошо е да хабиш чувствата си напразно за човек, който не може да поеме нещата в свои ръце....и не влага чувствата ,които ти би искала да има към теб!  Naughty

# 23
  • Мнения: 620
И на мен ми се струва,че за "лирическия" герой в тази историйка май основните
стремления са запълване на времето и секс. Confused
Не мога да те окуража с :"Е,кво пък като е само за секс,голяма работа!", защото съм
сигурна,че колкото и да е добър секса,едва ли ще ти е безразлично,че си нечия секс-
играчка.Лично мен самата мисъл за подобно нещо ме кара да се чувствам адски принизена
и жалка.  no

nassko76 ти го каза:
Цитат
Лошо е да хабиш чувствата си напразно за човек, който не може да поеме нещата в свои ръце ...

..... и е прав! Peace

# 24
  • Мнения: 2 723
А може би въпросният мъж не иска да се забърква с жена, на която не и стиска да прекрати невървящата си връзка Thinking

# 25
  • Мнения: 4 068
Цитат на: ladyleopard

[/quote

Е какво значи да се чувстваш секс-играчка? Ако и двамата харесват секса и им е страхотно заедно в леглото не виждам защо момичето трябва да е принизеното в случая. Все пак медала има и друга страна-я си представи, че той и е секс-играчка на нея. Това дето го разправяш за отживелици вече. Ако ги кефи да се сексират кви играчки и кви пет лева?Аз съм имала такава връзка и си ни беше много гот. Никой не ме е карал насила и не съм се чувствала жалка. Беше ми хубаво и имаше страст. Обаче ако момичето има чувства-да бяга далече щото явно господина не ще обвързване.

# 26
Ето го и продължението: След като пратих СМС със съдържание: "Не ме търси повече, ти си страхливец.." господина се обади.
Оправда, че е имал много работа, и че съм го обидила без да е имало защо. За мен в този момент нещата бяха приключили
окончателно. И така до Коледа. Навръх празника получих съобщение със стандартните пожелания за празника. Не отговорих на
съобщението и не се обадих. Няколко дни след нова година се видяхме случайно и той беше силно заинтересован от това с кого, къде съм била на празника и как съм прекарала.
Сподели, че е осъзнал всичките си грешки - колко много бил несериозен и колко много наранявал хората около себе си.
Беше много депресиран и отчаян. Обеща да се обажда и да продължим да се виждаме без да съм го молила за това.
От тогава се е обадил 3 пъти и сме се видели два пъти. Говорихме си за това как ще я караме нататък. Той твърдеше, че желае
да продължаваме да се виждаме. Когато го попитах, защо на моменти се държи не като трябва се оправдаваше с това, че аз не съм сама
и че се страхува от самия себе си. Това е.....

# 27
  • Мнения: 4 068
Мнението ми продължава да е същото. Каквото и да ти е говорил тези само 3 обаждания от Коледа до сега нещо не говорят за сериозни намерения и сериозна връзка. Извинявай ако ти разбивам илюзиите, но ако става въпрос за любов и желание за обвързване от Коледа досега щяхте да сте се видели поне 50 пъти, а не само два и три обаждания. Съвета ми е да приемеш нещата такива каквито са. Имай смелост да признаеш истината пред себе си и да не се заблуждаваш и като направиш това реши дали искаш да имате неангажираща връзка или не. Ако отговора е не просто му тегли чертата и давай смело напред. Не се плаши, защото мъже има под път и над път и в крайна сметка ще срещнеш точния човек.
Ами това е от мен. Стискам палци за положителна развръзка!

# 28
  • Мнения: 7 723
...
Оправда, че е имал много работа, и че съм го обидила без да е имало защо. ....
Сподели, че е осъзнал всичките си грешки - колко много бил несериозен и колко много наранявал хората около себе си.
Беше много депресиран и отчаян. Обеща да се обажда и да продължим да се виждаме без да съм го молила за това.
.... Когато го попитах, защо на моменти се държи не като трябва се оправдаваше с това, че аз не съм сама
и че се страхува от самия себе си. Това е.....


 Shocked Изтъркани клишета  Whistling

...
От тогава се е обадил 3 пъти и сме се видели два пъти. Говорихме си за това как ще я караме нататък. ...

 ooooh! Не можеш да държиш сметка на мъж, с който си се виждала два пъти за два месеца. Това ги плаши.  Wink

Оставам с впетчатлението, че си сляпо влюбена в неподходящия мъж.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 327
Ти последно сама ли си или не?
Защото ако не си, не виждам какво търсиш от тоя човек.

# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Дааа, и аз съм на мнението на renci  Peace

# 31
  • Мнения: 1 425
Ти последно сама ли си или не?
Защото ако не си, не виждам какво търсиш от тоя човек.
Белята си търси. А човек като е решил да си търси белята - обикновено си я намира.

# 32
  • Мнения: 2 723
Ти последно сама ли си или не?
Защото ако не си, не виждам какво търсиш от тоя човек.
Белята си търси. А човек като е решил да си търси белята - обикновено си я намира.

Е, поне някой да мисли като мен... Какво искаш от човека, като си обвързана??? Той да не е на повикване? Естествено, че няма де те търси, да не е мазохист? Никой не иска да дели половинката си Naughty

# 33
Привет!
Благодаря на всички, които писаха по темата.
За Stun: Не, не съм сама. Имам дълга връзка, която за мен е изчерпана. Просто е:въпросния човек се появи в момент,
в които любимия ми мъж ме имаше за "мебел у дома".
Влюбих се в най-неподходящия за мен мъж - знам го. Само времето ще ми помогне да го забравя.
А дотогава ще си пожелавам да не го срещам   Cry

# 34
  • Мнения: 245
Мила да се влюбиш не е лесно , дано е някаква тръка просто визуална.Иначе не е лесно да го забравиш ако си влюбена наистина.
А и щом казваш че връзката ти със сериозното момче е изчерпана,нормално е да те грабне нещо чуждо и непознато.
Аз бих се поразмислила по въпроса с половинката ми ,не бих ли измислила  нещо което да разпали въгленчето!Иначе в противен случай честичко ще се "влюбвам"в други.
Мисля че работата опира до гаджето ти,ако се налага вземи по-сериозно решение и го зарежи.
Как така ще се изчерпи връзката ви ,та вие сте още гаджета ,ами като ви грабне семеиния живот
и други проблеми...

# 35
  • Мнения: 2 327
Ако връзката ти вече е изчерпана, защо я продължаваш?
Все пак докато си заета не можеш да искаш кой знае какво от друг мъж, защото не можеш и да му предложиш кой знае какво.
Няма лошо, че си се влюбила... Защо не си дадещ шанс за нова връзка?

# 36
Привет на всички!
Desitka79 - не сме само гаджета. От 7 години живеем заедно като семейство.
Нямаме деца - когато аз исках, той не искаше, а когато той започна да иска аз не съм сигурна, че искам деца от него.
Stun - все още съм с този мъж, защото той е отговорен и смятам, че все още ме обича.
Аз съм тази, която няма чувства към него. Но се страхувам да остана сама.
Другия мъж се появи в момент, в които се чувствах необичана и нежелана. След като поговорих с моя си мъж, той се промени – започна да ми обръща повече внимание, да иска да излизаме и т.н. Но аз вече бях си загубила ума по другия.
Toва е....
Много объркано стана!
Обещавам, че ще се взема в ръце!

# 37
  • София
  • Мнения: 127
Цитат
Много объркано стана!
Обещавам, че ще се взема в ръце!
дано!
иначе ще си като зомби

# 38
  • Мнения: 32
Все пак е наистина голяма бъркотия аз не мога да разбера нищо, ако мога ще му кажа на тоя мъж да се вземе в ръце и да действа, жените са си жени....

Общи условия

Активация на акаунт