Я ми кажете мъже?

  • 2 767
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
Аз го разбрах много ясно.Но незнам защо правят така мъжете-страх ли?Може би да не ги хванеш,да не си помислиш,че са ти в кърпа вързани-такива мъже са много трудни.Трябва с тяхните камъни по тяхната глава....познавам такива и съм се отказала да мисля какво изпитват и т.н.Възможно е да имат и ниско самочувствие и по  този начин да се правят на велики.Но не забравяй с такива трябва да се държиш като непукизка и те да те гонят.

# 16
Е, tititi
най-после някой ме разбра.
Историята има продължение, ако някой прояви интерес ще пиша.

# 17
  • Мнения: 4 068
...левента явно иска секс от теб!Ти обаче си си въобразила , че това ще да е любовта на живота ти...и това вече се е превърнало в проблем!

Същото мисля и аз. И ако ти харесва секса с него не виждам защо да не продължите. Няма лошо и само за секс да е връзката. Ако обаче започваш да се влюбваш......по-добре се откажи, защото човека явно е на друга вълна.

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами да, и аз го виждам като желание да се еб.те от време на време. Неангажиращо. Няма лошо.
Практикувалите ще потвърдят.

Жените са склонни да мислят, че това е любов. А то не е.

# 19
  • Мнения: 1 425
Ами да, и аз го виждам като желание да се еб.те от време на време. Неангажиращо. Няма лошо.
Практикувалите ще потвърдят.

Жените са склонни да мислят, че това е любов. А то не е.
  Peace
Като му се прииска секс отново и няма друга на разположение - ще ти се обади пак. Имай предвид, че на много от мъжете ни е интересно да се дърпаш малко, ама ако прекаляваш - ще загубиш. Все някога ни писва, а и има момичета дето не се дърпат толкова и печелят.

# 20
  • Мнения: 2 327
Я, пиши какво е продължението?

Иначе, ако искаш нещо от един мъж, му го кажи направо. Не разбират от намеци. Нито си правят труда тълкуват какво им показваш с поведението си.
Конкретния му кажи какво искаш, покажи му, че имаш чувства, но все пак не е единствен и неповторим на света и няма да умреш ако не го имаш Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 425
За другите мъже не мога да гарантирам, ама за мен лично това е вярно 1000%.

# 22
  • Мнения: 138
Човекът явно търси само секс от теб ...Решил е връзката просто да бъде неангажираща .Ако и ти мислиш така - няма проблем , но ако си влюбена в него ...лошо..Лошо е да хабиш чувствата си напразно за човек, който не може да поеме нещата в свои ръце....и не влага чувствата ,които ти би искала да има към теб!  Naughty

# 23
  • Мнения: 620
И на мен ми се струва,че за "лирическия" герой в тази историйка май основните
стремления са запълване на времето и секс. Confused
Не мога да те окуража с :"Е,кво пък като е само за секс,голяма работа!", защото съм
сигурна,че колкото и да е добър секса,едва ли ще ти е безразлично,че си нечия секс-
играчка.Лично мен самата мисъл за подобно нещо ме кара да се чувствам адски принизена
и жалка.  no

nassko76 ти го каза:
Цитат
Лошо е да хабиш чувствата си напразно за човек, който не може да поеме нещата в свои ръце ...

..... и е прав! Peace

# 24
  • Мнения: 2 723
А може би въпросният мъж не иска да се забърква с жена, на която не и стиска да прекрати невървящата си връзка Thinking

# 25
  • Мнения: 4 068
Цитат на: ladyleopard

[/quote

Е какво значи да се чувстваш секс-играчка? Ако и двамата харесват секса и им е страхотно заедно в леглото не виждам защо момичето трябва да е принизеното в случая. Все пак медала има и друга страна-я си представи, че той и е секс-играчка на нея. Това дето го разправяш за отживелици вече. Ако ги кефи да се сексират кви играчки и кви пет лева?Аз съм имала такава връзка и си ни беше много гот. Никой не ме е карал насила и не съм се чувствала жалка. Беше ми хубаво и имаше страст. Обаче ако момичето има чувства-да бяга далече щото явно господина не ще обвързване.

# 26
Ето го и продължението: След като пратих СМС със съдържание: "Не ме търси повече, ти си страхливец.." господина се обади.
Оправда, че е имал много работа, и че съм го обидила без да е имало защо. За мен в този момент нещата бяха приключили
окончателно. И така до Коледа. Навръх празника получих съобщение със стандартните пожелания за празника. Не отговорих на
съобщението и не се обадих. Няколко дни след нова година се видяхме случайно и той беше силно заинтересован от това с кого, къде съм била на празника и как съм прекарала.
Сподели, че е осъзнал всичките си грешки - колко много бил несериозен и колко много наранявал хората около себе си.
Беше много депресиран и отчаян. Обеща да се обажда и да продължим да се виждаме без да съм го молила за това.
От тогава се е обадил 3 пъти и сме се видели два пъти. Говорихме си за това как ще я караме нататък. Той твърдеше, че желае
да продължаваме да се виждаме. Когато го попитах, защо на моменти се държи не като трябва се оправдаваше с това, че аз не съм сама
и че се страхува от самия себе си. Това е.....

# 27
  • Мнения: 4 068
Мнението ми продължава да е същото. Каквото и да ти е говорил тези само 3 обаждания от Коледа до сега нещо не говорят за сериозни намерения и сериозна връзка. Извинявай ако ти разбивам илюзиите, но ако става въпрос за любов и желание за обвързване от Коледа досега щяхте да сте се видели поне 50 пъти, а не само два и три обаждания. Съвета ми е да приемеш нещата такива каквито са. Имай смелост да признаеш истината пред себе си и да не се заблуждаваш и като направиш това реши дали искаш да имате неангажираща връзка или не. Ако отговора е не просто му тегли чертата и давай смело напред. Не се плаши, защото мъже има под път и над път и в крайна сметка ще срещнеш точния човек.
Ами това е от мен. Стискам палци за положителна развръзка!

# 28
  • Мнения: 7 723
...
Оправда, че е имал много работа, и че съм го обидила без да е имало защо. ....
Сподели, че е осъзнал всичките си грешки - колко много бил несериозен и колко много наранявал хората около себе си.
Беше много депресиран и отчаян. Обеща да се обажда и да продължим да се виждаме без да съм го молила за това.
.... Когато го попитах, защо на моменти се държи не като трябва се оправдаваше с това, че аз не съм сама
и че се страхува от самия себе си. Това е.....


 Shocked Изтъркани клишета  Whistling

...
От тогава се е обадил 3 пъти и сме се видели два пъти. Говорихме си за това как ще я караме нататък. ...

 ooooh! Не можеш да държиш сметка на мъж, с който си се виждала два пъти за два месеца. Това ги плаши.  Wink

Оставам с впетчатлението, че си сляпо влюбена в неподходящия мъж.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 327
Ти последно сама ли си или не?
Защото ако не си, не виждам какво търсиш от тоя човек.

Общи условия

Активация на акаунт