Я ми кажете мъже?

  • 2 765
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Дааа, и аз съм на мнението на renci  Peace

# 31
  • Мнения: 1 425
Ти последно сама ли си или не?
Защото ако не си, не виждам какво търсиш от тоя човек.
Белята си търси. А човек като е решил да си търси белята - обикновено си я намира.

# 32
  • Мнения: 2 723
Ти последно сама ли си или не?
Защото ако не си, не виждам какво търсиш от тоя човек.
Белята си търси. А човек като е решил да си търси белята - обикновено си я намира.

Е, поне някой да мисли като мен... Какво искаш от човека, като си обвързана??? Той да не е на повикване? Естествено, че няма де те търси, да не е мазохист? Никой не иска да дели половинката си Naughty

# 33
Привет!
Благодаря на всички, които писаха по темата.
За Stun: Не, не съм сама. Имам дълга връзка, която за мен е изчерпана. Просто е:въпросния човек се появи в момент,
в които любимия ми мъж ме имаше за "мебел у дома".
Влюбих се в най-неподходящия за мен мъж - знам го. Само времето ще ми помогне да го забравя.
А дотогава ще си пожелавам да не го срещам   Cry

# 34
  • Мнения: 245
Мила да се влюбиш не е лесно , дано е някаква тръка просто визуална.Иначе не е лесно да го забравиш ако си влюбена наистина.
А и щом казваш че връзката ти със сериозното момче е изчерпана,нормално е да те грабне нещо чуждо и непознато.
Аз бих се поразмислила по въпроса с половинката ми ,не бих ли измислила  нещо което да разпали въгленчето!Иначе в противен случай честичко ще се "влюбвам"в други.
Мисля че работата опира до гаджето ти,ако се налага вземи по-сериозно решение и го зарежи.
Как така ще се изчерпи връзката ви ,та вие сте още гаджета ,ами като ви грабне семеиния живот
и други проблеми...

# 35
  • Мнения: 2 327
Ако връзката ти вече е изчерпана, защо я продължаваш?
Все пак докато си заета не можеш да искаш кой знае какво от друг мъж, защото не можеш и да му предложиш кой знае какво.
Няма лошо, че си се влюбила... Защо не си дадещ шанс за нова връзка?

# 36
Привет на всички!
Desitka79 - не сме само гаджета. От 7 години живеем заедно като семейство.
Нямаме деца - когато аз исках, той не искаше, а когато той започна да иска аз не съм сигурна, че искам деца от него.
Stun - все още съм с този мъж, защото той е отговорен и смятам, че все още ме обича.
Аз съм тази, която няма чувства към него. Но се страхувам да остана сама.
Другия мъж се появи в момент, в които се чувствах необичана и нежелана. След като поговорих с моя си мъж, той се промени – започна да ми обръща повече внимание, да иска да излизаме и т.н. Но аз вече бях си загубила ума по другия.
Toва е....
Много объркано стана!
Обещавам, че ще се взема в ръце!

# 37
  • София
  • Мнения: 127
Цитат
Много объркано стана!
Обещавам, че ще се взема в ръце!
дано!
иначе ще си като зомби

# 38
  • Мнения: 32
Все пак е наистина голяма бъркотия аз не мога да разбера нищо, ако мога ще му кажа на тоя мъж да се вземе в ръце и да действа, жените са си жени....

Общи условия

Активация на акаунт