На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 40

  • 71 324
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 6 175
Няма.

# 706
  • София
  • Мнения: 436
Здравейте, в някой от моловете в Одрин има ли магазин на Next и евентуално цените им как са в сравнение с тук? Благодаря.
Няма такъв магазин
Може да влезете в сайта на Ераста и на Марги и да се информирате какви магазини има

# 707
  • Мнения: 19
Здравейте, предстой ми първо пътуване до Одрин. Дали ще бъдете така или и добри да ми помогнете с карта за Мигрос? Много Ви благодаря, мили дами.

# 708
  • Мнения: 25 824
Карта на Мигрос ще ти дадат на касата, ако си поискаш. Ако не се лъжа, важи 1 месец. После си искаш нова.

# 709
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 748
Здравейте, трябва да напазарувам за двамата ми сина  на 15 и 23 г. блузи, ризи, дънки, бельо, обувки , якета, суитчъри и въобще доста дрехи, тъй като ще заминават в чужбина да учат. Фенове са също на US Polo и не само. Интересува ме кога има по-сериозни намаления, при нас например са м. Юли. А също така искам да си избера и малка маса за хол,  изчистен стил, може и леко винтидж. Поръчайте ми магазин?  Благодаря предварително!  💟
Побутвам си въпроса дали правят намаления във физическите магазини и кога са?

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 6 175
Понеже юли и до началото на септември не е много за ходене заради гастарбайтерите, винаги в началото на септември съм пазарувала намалени летни стоки за следващо лято. Но тогава няма зимно зареждане и това с якетата и суичърите няма да ви се получи. Има съвсем слабо зареждане на есенни дрехи, предимно по-леки в началото и средата на септември.

# 711
  • Мнения: 202
Картата на Мигрос се купува на касите им, струва 2 лири, важи повече, не зная колко точно (личен опит).

# 712
  • Мнения: 1 097
Здравейте!
Предстои ми ходене с оргазинирана екскурзия по тези места и имам питане за цени, за да си направя сметка колко лири да купя, зная, че всичко е от...дооо много, но някак средно Flushed
Моля, ако някой има инфо да сподели колко върви кг баклава, шамфастък и има ли къде да разгледам сайт със спално бельо на магазин "Тач"от Чорлу?
Ще ходим и по МОЛове, за там разбрах, че мога да ползвам карта, ако искам да купя нещо.

# 713
  • Мнения: 6 735
Може ли снимка на натурален сос от нар без глюкозо-фруктозен сироп?

# 714
  • Мнения: 3 763
Здравейте!
Предстои ми ходене с оргазинирана екскурзия по тези места и имам питане за цени, за да си направя сметка колко лири да купя, зная, че всичко е от...дооо много, но някак средно Flushed
Моля, ако някой има инфо да сподели колко върви кг баклава, шамфастък и има ли къде да разгледам сайт със спално бельо на магазин "Тач"от Чорлу?
Ще ходим и по МОЛове, за там разбрах, че мога да ползвам карта, ако искам да купя нещо.
Организираните екскурзии обикновено имат един и същ маршрут-складове и мол и някакво свободно време по центъра, където е петъчния пазар (ако се ходи в петък). Навсякъде може да се плаща с карта, а не само в моловете. Изключение са битаците, макар че и там има сергии, на които имат пос терминали.
Баклава може да намерите и по 50лири, но има и такава от 150 и естествено е по-хубава. Ядки купуваме от Mahsul в центъра и още един магазин, но му забравих името.

# 715
  • Мнения: 1 097
Desi1989 , много благодаря за отговора! ♥

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 6 175
Може ли снимка на натурален сос от нар без глюкозо-фруктозен сироп?

https://www.migros.com.tr/kuhne-100-nar-eksisi-250-ml-p-fa6999
https://www.migros.com.tr/fersan-100-nar-eksisi-330-g-p-89e026

И един на марката dogan, но нещо не го намирам. Четете етикета, да пише 100%.

# 717
  • Мнения: 60
Може ли някой да каже ,къде в Одрин има ветеринарна аптека?Искаме да вземем нещо против бълхи и кърлежи за кучето.

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Здравейте!
Предстои ми ходене с оргазинирана екскурзия по тези места и имам питане за цени, за да си направя сметка колко лири да купя, зная, че всичко е от...дооо много, но някак средно Flushed
Моля, ако някой има инфо да сподели колко върви кг баклава, шамфастък и има ли къде да разгледам сайт със спално бельо на магазин "Тач"от Чорлу?
Ще ходим и по МОЛове, за там разбрах, че мога да ползвам карта, ако искам да купя нещо.
Организираните екскурзии обикновено имат един и същ маршрут-складове и мол и някакво свободно време по центъра, където е петъчния пазар (ако се ходи в петък). Навсякъде може да се плаща с карта, а не само в моловете. Изключение са битаците, макар че и там има сергии, на които имат пос терминали.
Баклава може да намерите и по 50лири, но има и такава от 150 и естествено е по-хубава. Ядки купуваме от Mahsul в центъра и още един магазин, но му забравих името.

Шам фъстъка последно го взех на 230 лири килото.
Магазини, предлагащи ТАС има доволно. Аз лично хич не припадам по пустия ТАС. Още повече, след като в един техен магазин в Истанбул чичото ми обяви 600 лири за възглавница?! Чак се учуди, че се потресох 😁

Баклава от 50 лири е всичко друго, но не и баклава. Не си давайте парите за боклуци.
Напоследък основно взимаме млечна баклава от Баклава хаус. Преди месец цена - 280 лири. Сега сигурно е повече

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 5 969
Моля, ако някой има инфо да сподели колко върви кг баклава, шамфастък и има ли къде да разгледам сайт със спално бельо на магазин "Тач"от Чорлу?
Ще ходим и по МОЛове, за там разбрах, че мога да ползвам карта, ако искам да купя нещо.
Баклава купувам от Баклава хаус в Марги -висока е цената,но е много хубава. Не си спомням точно колко беше. Шамфъстък на борсата 200л. Сирене на пазара около 70-95л, маслини 40-50. Уникални чери домати 15л, сок от нар 20-30.
В Мигрос може да си купите макарони от тяхната марка,страхотни са и са без пари. Оризът 2.5кг също в хубав. Масло 1кг около 120л,зехтин 2литра около 200л,кашкавал 0.700 - 90л. Консерва риба тон в зехтин е много вкусна -не беше скъпа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт