На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 40

  • 71 081
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 753
Колко струва Тамифлу В Турция? Simple Smile

# 736
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 761
Уау, каква разлика. Simple Smile

# 737
  • Мнения: 462
От къде купувате бельо Пиер Карден ?
Едно по различно мнение за спалното бельо на ТАС, съвършенство. Особенно от памучният сатен . Цената му е много по-добра от тук.
За дамско бельо, това на Пиер Карден е с качество на Триумф.
Цената е в пъти по-ниска.

В Истанбул Пиер Карден имат специализирани магазини за дамско бельо, нощници, бански.
В Одрин, Чорлу ,Текирда съм купувала от магазини за дамско бельо, но НЕ фирмени като Penti, LOYA и др.
Обикновенно във всеки град има магазини  за дамско бельо, предлагат три  - четири други турски марки. Това е етикетът.

Последна редакция: пт, 24 юни 2022, 18:54 от Tony Maria 22

# 738
  • Варна
  • Мнения: 236
Моля, препоръчайте ми добър ресторант в Лозенград . Има ли друг пазар там освен този до автогарата?
За ресторант с все ръце препоръчвам Вулкан. На главния път е ,след Мини Мол и хотел Билгич. Закритата градина е със скари на масата, избираш месо и си го печеш пред теб. Ако не искаш- сядаш на друга маса.
Volkan et mangal kir lokantasi е във ФБ. Само заради него ходим:)

# 739
# 740
  • Мнения: 1
Ще ви
Здравейте, някой да има представа или да е купувал гелове като Волтарен дали има в Турция? И горе долу цена?
Ще ви препоръчам нещо по-евтино и ефикасно от прехваления,,волтарен.,,Алгезал"-няма загряващо или охлаждащо действие.Като крем е.Преди време ми го изписаха за дископатия,но го използвам за всякакви болежки.Цената му в БГ е 7,50лв.Вчера го взех от Турция около 4лв,но като цяло цените на почти всичко много са вдигнати

Общи условия

Активация на акаунт