На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 40

  • 71 404
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 098
Kissing Face и една пазарска количка, че ако искам от Всичко, кой знае как ще го мъкна Wink
Благодаря ви, момичета, наистина ме ориентирахте, от бельото определено ме отказахте, а и като се има предвид Онова, което преди 10 години купувахме от Ларедут за 1 Е комплекта, нищо не ми е евтино след него Wink

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Аз си купих тенекия с 10 литра слънчогледово олио за 360 лири за литър. Имаше и тенекии по 18 литра. Обаче не мога да кажа от къде, загубих се с колата и на един ъгъл имаше магазин само за олио и зехтин. Къде е обаче - нямам ни най-малка представа.
В неделя, 19.06.

# 722
  • София
  • Мнения: 272
Kissing Face и една пазарска количка, че ако искам от Всичко, кой знае как ще го мъкна Wink
Благодаря ви, момичета, наистина ме ориентирахте, от бельото определено ме отказахте, а и като се има предвид Онова, което преди 10 години купувахме от Ларедут за 1 Е комплекта, нищо не ми е евтино след него Wink
Аз си купувам бельо от мол Ераста от Loya. Хубави изчистени сутиени имат, хубави гащи и прашки. Даже имат и бански. Аз си взимам само от намалението и 3 сутиена с по няколко чифта гащи ми излизаха около 50-60 лева. Да, не са от най-евтините, но са качествени. Поне тези, които аз съм си взимала.

# 723
  • Мнения: 469
Едно по различно мнение за спалното бельо на ТАС, съвършенство. Особенно от памучният сатен . Цената му е много по-добра от тук.
За дамско бельо, това на Пиер Карден е с качество на Триумф.
Цената е в пъти по-ниска.

# 724
  • Мнения: 382
От къде купувате бельо Пиер Карден ?
Едно по различно мнение за спалното бельо на ТАС, съвършенство. Особенно от памучният сатен . Цената му е много по-добра от тук.
За дамско бельо, това на Пиер Карден е с качество на Триумф.
Цената е в пъти по-ниска.

# 725
  • Мнения: 793
Благодаря ви , но баба ми не иска хапчета, а мазило за разширени вени ....

# 726
  • Мнения: 7 107
Здравейте, имам въпрос за домашните любимци и МОЛ-овете. Допускат ли се кученца /йорки/ носено в чанта в моловете? Ще бъда благодарна за инфо по въпроса Hug.

# 727
  • Мнения: 1 880
Знаете ли за какво е това лекарство? Мъжът ми го е купил предният път от аптеката и няма спомен за какво е


И да препоръчам овче кашкавал. Момчето в Мигрос ми го препоръча и наистина беше много хубав.
Скрит текст:

# 728
  • Мнения: 156
Знаете ли за какво е това лекарство? Мъжът ми го е купил предният път от аптеката и няма спомен за какво е


И да препоръчам овче кашкавал. Момчето в Мигрос ми го препоръча и наистина беше много хубав.
Скрит текст:
Лекарството е Тамифлу и се пие при грип (А и Б).

# 729
  • Мнения: 1 880
Алекс, благодаря. Случайно да знаете как се пие в какви дози, за да си запиша.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 6 204
3ори , в Турция огромните бездомни кучета влизат в магазините на хладно или топло (в зависимост от сезона) и никой не ги безпокои. В Истанбул в магазина на Guess едно се беше проснало точно под новите колекции. Грижата за животните там е издигната в култ. Няма да имаш никакви проблеми с малко йорки където и да е.

# 731
  • Мнения: 156
Алекс, благодаря. Случайно да знаете как се пие в какви дози, за да си запиша.

Пие се точно както Тамифлу - на 12 часа по 1 таблетка за 5 дни (може и 7 дни).

# 732
  • Мнения: 9
Моля, препоръчайте ми добър ресторант в Лозенград . Има ли друг пазар там освен този до автогарата?

# 733
  • Мнения: 1 880
Алекс, благодаря. Случайно да знаете как се пие в какви дози, за да си запиша.

Пие се точно както Тамифлу - на 12 часа по 1 таблетка за 5 дни (може и 7 дни).
Благодаря

# 734
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 810
Колко струва Тамифлу В Турция? Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт