На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 40

  • 71 407
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Димитровград
  • Мнения: 811
Ако си купя през нея лири нали те се ползват,но когато свършат и останат левове в картата-ясно е че пак може да се харчат,но на какъв курс?
Левовете се превалутират по текущия курс купува на Револют.

Скрит текст:
В момента:

# 226
  • Мнения: 1 341
Бихте ли разказали малко повече, ако е уместно, за револют. Абсолютно непознато ми е, кое как се случва? Телефонът ли е хардуера?

# 227
  • Димитровград
  • Мнения: 811
Има писано назад в темите, потърсете!
https://www.revolut.com/bg-BG

# 228
  • Мнения: 87
Здравейте, някой да има представа или да е купувал гелове като Волтарен дали има в Турция? И горе долу цена?

# 229
  • Димитровград
  • Мнения: 811
Voltaren

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 22:02 от papaone

# 230
  • Мнения: 469
С молба, ако някой е погледнал в Поло има ли тънки плетени памучни пуловери с дълъг ръкав нека пише.
Или само лятно вече продават?

# 231
  • Мнения: 2 141
Здравейте, някой да има представа или да е купувал гелове като Волтарен дали има в Турция? И горе долу цена?
Взимала съм Диклорон, не съм проверявала каква му е активната съставка, но сме супер доволни у нас. Аз имам пробреми с кръста,а мъжа ми редовно си маже ръката,помага  ни и на двамата

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 534
С молба, ако някой е погледнал в Поло има ли тънки плетени памучни пуловери с дълъг ръкав нека пише.
Или само лятно вече продават?

Преди две седмици имаше само лятно.

# 233
  • Мнения: 469
С молба, ако някой е погледнал в Поло има ли тънки плетени памучни пуловери с дълъг ръкав нека пише.
Или само лятно вече продават?

Преди две седмици имаше само лятно.

Благодарност, спестихте ми пътя до Турция /особенно доволен е ММ/.

# 234
  • София
  • Мнения: 272
В поло има само летни неща и все още нищо не е на промоция. Даже не ми харесаха нещата им. Иначе за револют - инсталираш приложението, правиш си регистрация, поръчваш си физическа карта, купуваш си лири през седмицата, тъй като има такси в почивните дни, и си ползваш картата. Иначе има ограничение на най-ниския план - до 450 лв теглене на месец + превалутиране без такса до 2000 лв.
В револют за да си изтеглиш пари към приложението се закача дебитна карта и тя се използва за връзка между 2те банки и се прехвърлят пари на момента без никакви такси. Ако някой нещо се затруднява, пишете ми на лично, ще помогна 💐

# 235
  • Мнения: 21
Sızma zeytinyağı е за салати,а riviera zeytinyağı е за готвене.
Да така и аз знам. Все пак благодаря за информацията. Интересувах се дали някой има повече информация за тази марка зехтин или я е употребявал. За съжаление не знам турски език и няма как да намеря информация в интернет.

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
Filip2,този зехтин е произведен в Аланя,в Babaoğlu Oba zeytinyağı fabrikası,отзивите на потребители в нета са добри,какво друго Ви интересува за този зехтин(аз знам турски)?

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Коя оптика за слънчеви очила бихте препоръчали в Одрин?

Последна редакция: пн, 16 май 2022, 14:18 от ❇Sisi_91❇

# 238
  • Мнения: 21
Filip2,този зехтин е произведен в Аланя,в Babaoğlu Oba zeytinyağı fabrikası,отзивите на потребители в нета са добри,какво друго Ви интересува за този зехтин(аз знам турски)?
Благодаря Ви. Това е достатъчно.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 6 204
В револют за да си изтеглиш пари към приложението се закача дебитна карта и тя се използва за връзка между 2те банки и се прехвърлят пари на момента без никакви такси. Ако някой нещо се затруднява, пишете ми на лично, ще помогна 💐

Това не е съвсем така. Моята банка взима 25 стотинки за всяко прехвърляне на пари към Револют. Пощенска банка.

За гела тип Волтарен - аз също купувам Диклорон, на по-добра цена е.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт