Отговори
# 60
  • Мнения: 1 416
Използвах само "Тео Бебе"...  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 1 044
И двете от първия им ден в къщи са прани с праха, с който пера и нашите дрехи. Не съм използвала специализиран бебешки прах. Проблеми не сме имали.

# 62
  • някъде
  • Мнения: 4 955
тео бебе Peace

# 63
  • Мнения: 57
Ползвам Персил сензитив - течния и съм много доволна.   Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 508
Персил сензитив - течния и съм много доволна. Омекотителя ми е бебешкия на сано максима.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 119
Пера със Сано Максима.

# 66
  • Мнения: 178
От както се е родил Марти използвам Тео бебе и съм много доволна,слагам и малко бял Ленор wash

# 67
  • Мнения: 1 640
ЧЕТОХ статия от лекар в сп. "9месеца".Пишеше,че ДО 3 ГОД.  ВЪЗРАСТ дрехите ипостелките , спално белъо,дори и тези дрехи , с които родителите се обличат,когато обслужват бебето , трябва задължително да се перат с БЕБ.ПРАХ ,който е ДЕРМАТ.ТЕСТВАН!!! Моето дете е с атопичен дерматит и не си позволявам никакви волности и експерименти с прането на дрехи,одеяла,чаршафи!Доволна съм от ПЕРСИЛ СЕНЗИТИВ-ДЕРМ.ТЕСТВАН Е!!!ПЕДИАТЪРЪТ ми забрани всички продукти на ТЕО БЕБЕ. Написах какво съм прочела,не ангажирам никого!

# 68
  • София
  • Мнения: 44 120
Трябва да е за бебе.
Аз пълзвам сано максима сенситив, но съм пробвала и тео бебе, саното по-ми допада.

# 69
  • Мнения: 108
От самото раждане на малкия пера дрехите му със Тайд и използвам омекотител Не съм имала проблеми и съм много доволна Peace

# 70
  • Мнения: 8 242
Първите 3 месеца ползвах Сано (за толкова ми стигна 1 пакет  Crazy), после минах на Персил Сенситив.. И от двата съм доволна  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз използвам течния прах Сано Максима и съм много доволна, мирише силно и най-важното - изпира. Преди това перях с обикновения Сано и не бях така доволна, петната си оставаха

# 72
  • София
  • Мнения: 6 363
поредната тема за праха за пране и отново 15 страници еднотипни отговори - Тео Бебе, Сано Максима, Персил.

ми то на пазара у нас няма други бебешки прахове, кво има да му се обсъжда толкова?!

вземай течния Персил Сензитив и не мисли за друго. българска битова химия - не съветвам...

Общи условия

Активация на акаунт