Как да изберем камина с водна риза?

  • 3 997
  • 12
  •   1
Отговори
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ами това ми е въпроса. Моля, който може да помага със съвети. Ще съм Ви много благодарна  bouquet

P.S.: Ако някой има отзиви за камини "Колев", моля да ги сподели!

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 15:42 от Mopsy

# 1
  • Мнения: 176
Нашата е ПРИТИ, избрахме я направо в магазина, там казахме колко квадрата е жилището, което ще отопляваме и консултанта ни предложи няколко варианта.
Предната ни камина беше Дипломат- но не сме доволни от тази марка.

# 2
  • Мнения: 1 190
Ами това ми е въпроса. Моля, който може да помага със съвети. Ще съм Ви много благодарна  bouquet

P.S.: Ако някой има отзиви за камини "Колев", моля да ги сподели!

Изчислява се според квадратите на жилището и се взима камина с определена мощност.
Най-добре този, който /ще/ ви прави парното да ви изчисли, а можете и сами, но се консултирайте все пак.

п.п. Баща ми се занимава с това, ако имаш въпроси и мога да ти помогна на драго сърце
 Hug

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
На мен ми я ясно, че трябва да се направят изчисления и ще ги направим. Аз се интересувам от марките, които бихте препоръчали.

# 4
  • Мнения: 1 190
Нашата е Дипломат и работи вече четвърта зима безотказно Peace

# 5
  • в къщи
  • Мнения: 467
Прити,доволни сме.Каквато и марка да изберете,вземете поне с 3 до 5 киловата повече отколкото са ви изчислили,да сте сигурни,че ще е топло.

# 6
От 4 години съм ,,Елара" производство на Герканд-Пещера.Към камината са свързани 3 бр. радиатори. Топли без проблем 4 стаи /70 кв.м./ . За този и други модели погледнете тук :  http://www.gerkand.com/pechki.htm

# 7
  • Мнения: 25 603
От 4 години съм ,,Елара" производство на Герканд-Пещера.

И нашата е такава, само че е с 2 радиатора. Много сме доволни от нея!  Grinning
Аз каквата съм зиморничева... Направо се родих!

# 8
  • Мнения: 2 677
Нашата е Дипломат и работи вече четвърта зима безотказно Peace

 Peace Peace Peace

# 9
  • Мнения: 187
Нашата е Прити. Доволни сме.
Мъжа ми работи във фирма за отоплителна техника.
Ако имаш конкретни въпроси пиши на лични, ще го питам и ще ти отговоря.

# 10
  • Мнения: 497
И ние сме с Прити. Много сме доволни  Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Колкото повече киловати толкова по добре,винаги можете да увеличите радиаторите,и не забравяйте банята,там трябва да има лира и бойлер със серпентини.

# 12
  • Мнения: 186
И ние сме с "Прити". Мъжът ми се занимава с монтаж на такива печки. В къщи парната инсталация я направи той. Печката се избира според големината на жилището. Имаме радиатори във всички стаи, лира в банята и бойлер със серпентина.
Много съм доволна. Цяла зима ходим по тениски вече 3 години.

Общи условия

Активация на акаунт