AVON кампания 13 И 01

  • 15 045
  • 328
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

А някой може ли да ми каже чантите дали се включваха в общия процент,че аз не си спомням? Rolling Eyes

Да формират процент, но са на 15%.. Бижутата не формират!

Е "ЧУДЕСНО" просто! Никой не се е сетил да ми каже преди да пусна поръчката и процентът ми спадна  Cry Тези неща къде ги има написани, за да си ги поискам? Или ако може вие да ми кажете? То се е видяло, че сам ако не питаш, няма и да разбереш  Close


Нещата ги имаше по разни брошури вмомента, в който влязоха във сила. Нямам си представа дали ги има някъде систематизирани... Но можешда питаш за всичко но в другата ни темичка, за представители, да не разводняваме темата тук.. че без това....

# 166
  • София
  • Мнения: 5 828
Точно тази, за която питаш е отлепваща Simple Smile
Надявах се да получа точно такъв отговор!   Grinning
Благодаря!

На коя страница е тази маска, че не я виждам?

В 13-та брошура маската е на промоция от 90 до 97 стр.

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 19:31 от Amidala

# 167
  • Мнения: 1 354
Какво и как оформя ниво е написано в нетните оферти.Във всяка нетна оферта към средата има една тясна колонка на която за всеки каталог пише,кое на колко процента е и кои неща са за последен път в брошура  Peace

# 168
  • Мнения: 1 354
Извинявам се,но съм сбъркала.Какво и как оформя ниво не го пише в нетната оферта,а в Панорамата.Моя грешка,извинявам се! Peace

# 169
  • София
  • Мнения: 5 828
odiseia, имаме си тема за представители, където обсъждаме нещата от "кухнята"  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143449.80

# 170
  • Мнения: 1 354
Аmidala аз мислех че всъщност това е мястото!Ами...защо пише АВОН......4   То не си ли върви за всеки нов каталог.....?!?!?!?!?Ако може да ми обясниш?

# 171
  • Мнения: 5 622
Момичета, имам въпрос за новата спирала. Много съм доволна от черната /въпреки че изисква доста напластяване/, а и получих няколко комплимента. 4470  Party На колежките ми им хареса как стои и две от тях също се навиха да си вземат.Та въпроса ми е какъв друг цвят бихте ми препоръчали да си взема. Очите ми са зелени, но в зависимост от обеклото изглеждат сини. Предварително благодаря за съвета!

# 172
  • Мнения: 1 354
Според мен черна е най-добре.Традиционна е,а и какъвто и свят да са ти очите стой еднакво добре.Също така черната спирала няма изисквания за облекло,грим,място и каквото и да е.
Това е моето мнение  Peace

# 173
  • София
  • Мнения: 2 105
момичетаааа, наистина ли никой не може да ми отговори дали крем-парфюма  Тудей става (питах преди няколко дена)? Cry никой ли не го е ползвал? или да е чувал отзиви? ще съм много благодарна Hug

# 174
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
момичетаааа, наистина ли никой не може да ми отговори дали крем-парфюма  Тудей става (питах преди няколко дена)? Cry никой ли не го е ползвал? или да е чувал отзиви? ще съм много благодарна Hug
Не се наемах да ти отговоря, защото не съм го ползвала лично, но една клиента ми каза, че била много доволна, оставял траен аромат на кажата. Но пак казвам, че това не е лично мнение  bouquet.

# 175
  • Мнения: 702
-стр.151 от каталот №01
кремообразния грим за очи и скули хубав ли е има ли доволни
-АNew CLINICAL
стр.112 №1 и №2 наистина ли заличава  петната и дали ще стане за червено малко петно под окото И като цяло отзиви за тях
Благодаря предварително  bouquet

# 176
  • Мнения: 606
-стр.151 от каталот №01
кремообразния грим за очи и скули хубав ли е има ли доволни
И мен ме интересува

# 177
  • Мнения: 3 835
Момичета, имам въпрос за новата спирала. Много съм доволна от черната /въпреки че изисква доста напластяване/, а и получих няколко комплимента. 4470  Party На колежките ми им хареса как стои и две от тях също се навиха да си вземат.Та въпроса ми е какъв друг цвят бихте ми препоръчали да си взема. Очите ми са зелени, но в зависимост от обеклото изглеждат сини. Предварително благодаря за съвета!
Да, и моите колежки много я харесаха!  Simple Smile
За спиралите - ползвам три цвята. През деня в лилаво или кафяво - зависи коя гама грим съм избрала за деня. Също съм със зелени очи, но никога не стават сини.  Sad

-АNew CLINICAL
стр.112 №1 и №2 наистина ли заличава  петната и дали ще стане за червено малко петно под окото И като цяло отзиви за тях
Благодаря предварително  bouquet

Ползвам микроексфолианта и ми се струва, че вече ми се заличават петната. Но ако имаш проблем в околоочната област - мисля че няма да ти помогне, защото се нанася далече от нея.
От серума нямам впечатления.

# 178
  • Мнения: 5 622
Да, и моите колежки много я харесаха!  Simple Smile
За спиралите - ползвам три цвята. През деня в лилаво или кафяво - зависи коя гама грим съм избрала за деня. Също съм със зелени очи, но никога не стават сини.  Sad
Стики, аз не очаквам да ми стават сини очите, просто ме интересува как са цветовете. Личи ли си много например синьото, защото съм чувала, че е по-подходящо за кафяви очи или е по-скоро като нюанс и личи повече на светлина. А за кафявата бях чела тук, че седи много приятно и ненатрапчиво, но по-скоро си мисля, че е подходяща през лятото при по-силна светлина. За такива неща се чудя.  Laughing

# 179
  • Мнения: 4 076
почистващия лосион с бял чай
На мене много ми лепне.Не мога да го ползвам Sad

Общи условия

Активация на акаунт