БРАТЯ - СЕЗОН 4 🥸

  • 16 124
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Не знам защо ама всичките са пълни идиоти явно. Черкезов се връзва на глупост след глупост, уж разбра всичко ама 2 думи от Ива и пак и вярва. Елена пък хлътнала до уши милата, ни приема ни предава. Татенцето май играе много главна роля в далаверите на Карата. Симката и той превъртя и глупост след глупост. Те всъщност удариха ли го? Защо пищи девойката в промото?
Ако възкресят Борката ще е голям цирк, може и серила да прекръстят на "Тримата братя и Лора".

# 31
  • София
  • Мнения: 1 193
Аз пък предлагам по-драматичен финал да има и дано не правят повече сезони. Да има престрелка, Симо да умре, Денис също, и Карамитев и Юлия, Ива да загуби бебето и по този начин ще бъде наказана, заради сляпото отмъщение, което търси. Велин и Мая да изчезнат с парите, а Гери, Сандо и Радо най-накрая да се разберат заради детето. Елена и Черкезов да се съберат.

# 32
  • Галифрей
  • Мнения: 4 267
Е стига де аз не искам Денис да умира 😭 Ако това стане и направят  сезон 5 въобще няма да си мръдна окото  да гледам.

# 33
  • Мнения: 80
И според мен се пораздвижи сериалчето и се върна към онази динамика от преди. От 2-3 седмици пак има събитя и стана интересно. Аз не вярвам да умре Денис накрая, не знам колко епизоди са останали, но не ми се вярва да го убият на финала.

# 34
  • Мнения: 691
Според мен Карата ги е заплел всички много яко.
Иска ми се да вярвам, че ще има жесток финал, но ако съдя за този сезон до момента, едвали...
Никак не ми допада това недоразумение Неда в този сериал, още повече пък като двойка с Драго... Шопов също не го харесвам за тази роля.

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Сценаристите получиха амнезия какво е обещал, но ние помним! Grinning
То този, дето е обещавал, може и да го няма в екипа сега. Другите откъде да знаят Laughing

# 36
  • Мнения: 134
За 5 сезон 100 % ли ще има ?

# 37
  • Галифрей
  • Мнения: 4 267
Няма официална информация все още. Като свърши този тогава

# 38
  • Мнения: 50
А дали пък Лора няма да се върне чрез Ива,и съответно Карамитев да се опита да я убие и точно тогава Денис да я спаси...🤔
Би било готино и ето материал за 5ти сезон...😅

# 39
  • Мнения: 5 584
А дали пък Лора няма да се върне чрез Ива,и съответно Карамитев да се опита да я убие и точно тогава Денис да я спаси...🤔
Би било готино и ето материал за 5ти сезон...😅
Може. Лора се връща, Карата пробва да я убие, Драго става пак спасител и идва като рицар на бял кон да я пази, казва на Еленка - съжалявам, но тя е Жената на живота ми, с теб беше прекрасно, но винаги ще бъде само Тя и Давидова намира утеха в прегръдките на Черкезов, след като е опандизил Ива. Братята гръмват Карата, Юлката и Вампи се взимат, Сандо и Гера се събират и със Сара заминават към залеза, Радо с появилото се отнякъде Силве и Никсъна с Ема - на купон на Малдивите. Хепи енд.

Последна редакция: пн, 09 май 2022, 23:56 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 40
  • Мнения: 50
Най-добрия финал за мен би бил,Ива да върне Лора в България,Карата я отвлича,Денис я спасява след което се събират,Черкезов разкрива Ива и тотално се отказва от нея,и заедно с Елена се събират да давят мъката си,Ива влиза в затвора и губи бебето си,като наказание от съдбата за всичко което направи,Юлия се освобождава от Филип и Марин,Карамитев умира,Симо и Поли и те остават заедно,Никсъна и Ема също,Денис и Радо се сдобряват,както и Сандо и Гери заживяват щастливо с детето и накрая като последна сцена от епизода се появява Борис Донков жив...малко като приказка и не вярвам да свърши така😅😅

# 41
  • Галифрей
  • Мнения: 4 267
Се поява на всички телевизори и екрани и казва: Липсвах ли ви? 😂

# 42
  • Мнения: 4 559
И захапвайки един snickers , казва " Не си ти , когато си гладен "  намигайки закачливо . И ето ти го спонсорът за 5 сезон уреден 🤪

# 43
  • Мнения: 899
Моят финал:
Черкезов щастлив,но не с Давидова.( ай ша сЪ не знай,няма све да обира огризките след Денис)
Лора да не се връща,но да дадат нишан,че е добре.
Ива в затвора( да си роди бебето)
Симо и малката във Франция ( бе,където си изберат)
Радо-Дъ биг бос или куршум( по избор)
Денис-сам
Сандо-куршум
Гера-осъзнала се
Велин и Мая-щастливи и отървали се от мафията
Карамитев-куршум
Юлия-в манастир
Марин-в манастир
Другите -все тая.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Жив ли е Симо след трагичния инцидент в „Братя“?
https://www.vesti.bg/lyubopitno/zhiv-li-e-simo-sled-tragichniia- … -v-bratia-6142934

Аз даже не разбрах от серията, че е пострадал...не личеше въобще...

Общи условия

Активация на акаунт