БРАТЯ - СЕЗОН 4 🥸

  • 16 077
  • 309
  •   1
Отговори
  • Галифрей
  • Мнения: 4 083
Заповядайте в новата ни темичка!!! ❤❤


Предишната тема — https://www.bg-mamma.com/?topic=1420256

Всичко за сериала —— тука https://bg.wikipedia.org/wiki/Братя_(сериал)

Фейсбук страница  https://www.facebook.com/bratiatvseries/


Онлайн  можете да намерите в  NOVA play, Vbox7 или YouTube


 Мафията бейби 😂










# 1
  • София
  • Мнения: 27 138
Аз и друг път съм го писал, щастлив край няма да има.
Благодаря за темата.

# 2
  • Галифрей
  • Мнения: 4 083
Знам, чудех се каква анкета да пусна. 😀 Малко да е забавно

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
На Елена мерака да хваща Драго ще ѝ го секне баща ѝ. Като го дават как гледа дъщеря му като му казва за записа на телефона си, направо е ясно, че има нещо с прокурора.

# 4
  • Манчестър
  • Мнения: 2 480
Продължавам да следя сериала…много издиша, но не се отказвам.

Благодаря за темата.

# 5
  • София
  • Мнения: 27 138
Симката ще гърми Радо. Дано не го бастисат момчето с идеята да накажат лошата майка.
Черкеза най-накрая я видя тази кобра.

# 6
  • Галифрей
  • Мнения: 4 083
Е време беше да разбере, беше му светнала  лампата и сега събра 2 и 2 🎉
Аз си харесвам Чезката и се дразня на сценаристите го правят маумен.
И сега какво Елка разбра,сценарият от 3 сезон. Тя сега си мисли” ооо,колко сладко той е спасявал жена си”  Тоя път не се реза нали? След няколко епизода ще тичка при Драго.
Аве кака Юлия няма ли да направи някакви действия да се отърве от мъжа си?

# 7
  • София
  • Мнения: 5 745
Благодаря за новата тема!
Хубава е Неда, но много дървена. С такава прическа й отива. Голяма тъпня беше да говори с този, така и не разбрах кой беше точно, пред някакъв си блок навън. По линия Поли и Симо не ми се коментира, както и хахавата му майка.

# 8
  • Галифрей
  • Мнения: 4 083
Днеска ще има двоен епизод 🍿

# 9
  • Мнения: 277
Благодаря за темата!

Днес разбрах, че ще има двоен епизод , няма да мога да го гледам в ефир, но после , ако е станало нещо интересно , ще си напиша и аз мнението.

Чух вчера , че в анонса Сергей казва на някого нещо от сорта на:”Трябва да забравиш за Юлия Опланчик”. Или ще се махне от Карата, или съдружниците ѝ ще се откажат от нея.

# 10
  • Галифрей
  • Мнения: 4 083
Тя не прави  нищо по въпроса някакъв план да се махне и отърве от Карата. Те май всичките ще хукнат след нея. Мен ми е жал за нея. Надявам се нещо интерестно да стане и да се раздвижат нещата. Юлия е едиственият ключ да помогне на братята, с един куршум да се отърват от двамата злодей ама надали.


Я вижте кой се завърна. Оригиналните Братя ❤

Последна редакция: пт, 06 май 2022, 20:14 от Диана Бишоп

# 11
  • Мнения: 548
Тя не прави  нищо по въпроса някакъв план да се махне и отърве от Карата. Те май всичките ще хукнат след нея. Мен ми е жал за нея. Надявам се нещо интерестно да стане и да се раздвижат нещата. Юлия е едиственият ключ да помогне на братята, с един куршум да се отърват от двамата злодей ама надали.


Я вижте кой се завърна. Оригиналните Братя ❤


Интересно! Значи е напълно възможно скоро Борката да възкръсне JoyJoyJoy

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 286
Имаше го още в началото, дали реклама, дали първите промота.С дълга коса.И Лора я имаше.Доколкото чух снощи татко Карамитев каза на Ива да извика Лора.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 1 769
А тази Ива колко е долнаа. Карамитев като каза да се обади на Лора, за да изпита Денис това, което Ива е изпитала със смъртта на Калин, дали означава, че иска да думне Лорчето? И онази змия веднага се обади. Дано вярно не свитнат Симката погрешка, че ще е гадно.
Другата, която рие дъното е Гергана.

# 14
  • Галифрей
  • Мнения: 4 083
Гергана е най-кофти майка евър траш. Първо се караше на Сандо и тя не за какво и казва на Сара,че тя виновна за всичко. Надруса се и я караше с колата и се злобеше и катастрофира. Ох да беше пукнала…ама не 😒
Харесва ми сцената където  Драго си играеше със Сара бяха много сладки ❤ После и запуши ушите да не чува как ония двамата келеши се карат. Ми да възрастните са срашни тъпаци. Мисли си как той като е бил на нейните години е премил през това, Детска трамвна 😔
Елка е много  загубена, баща й гепи скъпоцента флашка и я остраниха от работата. Отново ми хареса как Денис и скръцна с зъби.
Сцената между Радо,Драго и Симо беше тотъл криндж. Двама се опитваха са го спрат да не прави глупости. Въобще двамата нямаха никакво намерение да се занимават с него. Те не са му виновни. Майка му е виновна. Много е тъп Симо с пистолета се опитва да ги стреля. Хубава реч му дръпна Драго. И какво ще постигне като ги засреля двамата? После се рани сам защото е глупав 🙄 Драго държеше Поли да не се нарани, после Радо държеше Симо въобще 😂
Карата и Ива се сеешната направо двойката злодеи, ще викат Лора от Хамерика да е примамка. Е не ще е много тъпо тамън Драго да се опитва да я и Лора умира от ръцете на ония….. 😐

Общи условия

Активация на акаунт