БРАТЯ - СЕЗОН 4 🥸

  • 16 089
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
Дано не убият Лора.Дали Ива ще успее да я върне.

# 16
  • Галифрей
  • Мнения: 4 106
Сигурно ще успее да я върне, тя каквото каже  и Лора припка след нея 🙄😐😒😔 Как след толкова време Лора не осъзна,че Ива е долен боклук.
Се радвам,че Чезката хвана Ива за ушите. Но пак омеква покрай нея.Те всички омекват край Зайка 😂

# 17
  • София
  • Мнения: 5 751
Ива е абсолютно зло, демон. Как може да е готова да жертва приятелката си?! Не мога да повярвам направо. Защото според мен точно това иска Карамитев - да удари Денис по най-гадния начин.

# 18
  • София
  • Мнения: 27 157
Мдам, познах за Симо, но дано не е нещо сериозно. Вярвам, че ще е само ранен. Леле, Ива съвсем ще полудее като разбере, да не си на среща и, след това, хаха.
Гергана е пълен боклук и като човек и като майка.
Плеснах с ръце от кеф, че може и да е мъртва и да ни отърват от тази бездарна актриса, но уви, хлебарките не умират.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 891
Интересно е последната седмица,върна се динамиката,нещата не са толкова очаквани.
Всички се канят да избягат,изглежда това ще е краят на сериала.
Лора Драго не може да я върне,но майка Зайка само да щракне с пръст и ще дотърчи?
Ако ще има нов сезон,то той ще е с Калин-Борис ли беше Simple Smile
Аз до ден днешен си мисля,че му оставиха вратичка за връщане.Юлето преди да палне клечката ,вероятно го е извела от клиниката.
Дори си мисля,че е някъде в Тексас ,ха-ха.

# 20
  • Галифрей
  • Мнения: 4 106
Да оставиха вратичка,  но на Борис сюжетната линия отдавна приключи. Ако се върне,ще е възкръснал отиваме към друг жанр. Това да не е Ривадел 😀
Ако ще има нов сезон определено ще има на есен. Незнам за какво ще бъде като свърши този ще видим. Обикновено есените сезони са доста по- добри.

# 21
  • Мнения: 7 257
Нищо не е разбрал Черкезов, пак й се хвана на въдицата. А Елена колко е глупава, просто нямам думи.

# 22
  • София
  • Мнения: 27 157
Добре колко е сложно да се сетиш, че баща и задигна флашката.
ОК, разбирам, че и е баща, ама чак пък да не заподозе. Оставя флашката на масичката до компа (или лаптопа, нз), показва я на баща си, след това никой друг не влиза там, минава време и изведнъж я няма. Е, кой ще я задигне? Няма да отлети сама.
оФца

# 23
  • Галифрей
  • Мнения: 4 106
М да точно, дори не беше направила копия или поне запазила в googledrive 🙄😒 ей така я размахмаше това е мега важна информация и тн. Безотговорна ох вече не знам как да я наричам тъпа жена тъпа.

# 24
  • Мнения: 899
Дианче,леля,не съм видяла новата тема и се чудя що никой не пише.
В анкетата гласувах Денис/Драго за ЕргенИНЪТ 2,ем готин,ем престъпник,ем чаровен,ем с пари. Све що е мома ще търчи на кастинг 😂
Иначе за филма,ако Лора се върне заради Ива,но не се върна заради Драго,Еми сори,но ……
Симо дано му дойде акъла( и все пак е още на 18😂)
Давидова и тя тъпа та тъпа
Моя Любимец Черкезов що така се излага,кво ѝ се обяснява на баш мафиотката,сваля карти много рано
Гера и Сандо са страшни боклуци.
Карамитев трепането му е минало,абсолютно животно.
Малко се размърда сериалчето,добре

# 25
  • Манчестър
  • Мнения: 2 481
Във фейсбук група, имаше снимка на потребителка с Черкезов на Бачковския манастир, казал да гледа,че ставало интересно плюс ще има 5 сезон.🤔🙄

# 26
  • Мнения: 5 543
Що не казвате, че има нова темичка, бе хора? Joy
Да, завързаха се нещата и стана интересно, АЛЕЛУЯ! Grinning Поне накрая да ни е кеф да гледаме. Blush
Лорчето май ще се върне, както ми се струваше, че ще се случи. Да видим тогава Дражко какво ще прави между двете.
Симо не е мъртъв със сигурност, но се рани, страшен глупак просто.
Поли се оказа гласът на разума този сезон, като му каза, че Ива е толкова виновна, колкото Радо и Драго.
В анкетата гласувах за Владо в Ергенът 2, макар че не е ерген, а си е женен човекът, ама щеше да е хит. Heart

# 27
  • Мнения: 1 478
Драго обеща на Лора, че никога няма да я остави да си тръгне. Но не само го направи от първия път, не само че изобщо не се и постара да си я върне, ами си и легна с друга. Дано, ако някой ще умира, да е той. Баси токсичното л@йно!!

# 28
  • Мнения: 5 543
Сценаристите получиха амнезия какво е обещал, но ние помним! Grinning

# 29
  • earth
  • Мнения: 1 334
Актрисата, която играе Елена винаги говори с тон на сърдито дете. В Откраднат живот беше същата.

А тази, която играе Гери, какво и има на устните? Това вроден дeфект ли е  или неуспешна пластична операция?

Последна редакция: пн, 09 май 2022, 07:31 от morisay

Общи условия

Активация на акаунт